Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ну в нас і є спеціалізована школа-гімназія, тепер ліцей. Дітям, які вже все вміли і знали було нуднувато. А в моєї прокинувся дух суперництва: догнати сильніших, стати кращою. То ж поки вона працювала-доганяла, ті сильніші розслабились і до середини року всі перемішались. І не було видно, хто готувався рік до школи, а хто - ні. Не всі, звісно, розслабились. В нас третина класу закінчила молодшу школу круглими відмінниками.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я думала, то вчителя робота
    що ж тій дитині потім в першому класі робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тим більше, що зараз дуже спростили програму першого класу. То як продовження садочку, вони там більше бавляться ніж вчаться. Такий собі перехід від садка до школи, а не повноцінний перший клас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Еммм, ну я написала що нам підійшло, ми задоволені і не жаліємо. А мій допис розібрали по шматкам і в чомусь переконують. Дивно.

    Кожен вирішує для себе як їм краще, там краще з підготовкою комусь без. Можете пробувати , можете ні. Вибір завжди за вами
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Минулі роки траплялись мені на очі оголошення про інтенсив - підготовку до школи, щось типу на 2 місяці. І от тепер як на зло нічого не знаходжу. Хтось знає про такі курси? Власне цікавить суто інтенсив...
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В боярі мовній школі є такий варіант

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    знаю такі штуки організовують влітку багато з яких дитячих розвиваючих центрів.. на сихові ріст наприклад. той же бояр.. а Ви погугліть. що там біля вас є.. ну і має бути в тій школі куди плануєте йти
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    інтенсиву немає, звичайна річна підготовка.
    біля мене, на Личаківській нічого не знаходжу. Буду з вівторка дзвонити в Бояр. Ще б години занять підійшли, бо мені треба з роботи їхати додому і тоді вже з малим їхати. От якби на вихідних...
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ще згадала минулого року Baby club чула оголошення про підготовку до школи..