практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 8 Травень 2007.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть про няню так "на пальцях". Бо мені та тема останнім часом дуже крутиться в думках, @Arapeta підняла це питання, і якраз може буде і мені поштовх нарешті зрушитись хоча б в думках.
    Особливо мене цікавить досвід мам, кому нелегко підпускати близько чужих людей, перфекціонізм і все таке. Мені взагалі дуже складно знаходити "своїх" людей зі сфери послуг, а тут же для дітей, так взагалі.
    Які варіанти перебування з нянею найкращі з вашого досвіду? Думаю про 2-3 год.
    Прогулянка чи вдома. Мене не особливо захоплює ідея бути в сусідній кімнаті (кухні в моєму випадку)), натомість, якщо виходити з дому - як на практиці можна домовитись з нянею, закріплені дні-години (тоді спланувати собі якісь курси-спорт як розвагу), чи плаваюче, і просто придумувати якісь текучі справи? Як в такому випадку няні ставляться, якщо інтенсивність їхнього залучення нестабільна, бо, підозрюю, мало хто хоче сидіти чекати дзвінка, може її покличуть, а може й ні.

    Як обговорюється з нянями пробний етап, чи спрацюються вони з дітьми?
    Як ви з ними вперше зустрічаєтесь, одразу з дітьми, чи лише особисто?


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Всі знають про те як довго я няню шукала. Так що підступайся вже, то ще знайти треба нормальну , а там вже будеш думати.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member


    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    яка би не була золота няня, з перфекціонізмом треба прощатися.

    З нянею спочатку зустрічатися самій.

    Спочатку ти все одно будеш вдома.

    В мене няня-подружка-форумлянка. Пошукай серед знайомих спочатку, в яких однаковий з тобою стиль материнства. Попитай може в кого няня на пів дня, то на другу половину запропонуй до себе.

    Мені здається, що краще щоб був графік. Всім так зручно і можна планувати.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ми брали няню з знайомих. Домовлялись відразу на конкретний графік.Так простіше планувати. В нас з старшим було три дні на тиждень з 10 до 13, з молодшим чотири дні з 9 до 14. Няня та ж сама. З старшим няня йшла на прогулянку. З молодшим трохи вдома, поки я старшого в садок збираю-везу, потім йдуть гуляти. Я за той час маю спорт, покупки, хатні справи, манікюри-перукарні і т.д. або просто попити кави в тиші і почитати :)
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Підкажіть, будь ласка, яка адекватна ціна за год. для домашньої помічниці, яка буде приходити декілька разів в тиждень, щоб побавити дитину (до 1року), а також буде допомагати по господарству: приготувати їсти, мінімально прибрати за собою.
    П.с. Це не мені, якщо що.