Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки



    Плюсуюсь, наші нещодавні відвідини великою компанією справили на мене геть негативне враження. Чоловіки замовляли алкогольні коктейлі, офіціант спершу прийняв замовлення, потім повідомив, що їх немає в наявності. Проте, згодом прийняв замовлення на окремі складники, яко ром, лайм, соки, кола, віскі і т.д. :girl_haha:
    Чоловіки в результаті "бадяжили" псевдо коктейлі самі собі за столом) Так виходить, що якщо хочете вівдвідати Гуцульський двір, беріть зі собою шейкер, бо складники є в наявності, а шейканути нема кому)

    Було смачно і відносно швидко, проте послідовність подачі страв вражала своєю оригінальністю) як і сам переляканий та невмілий офіціант.

    Останньою несподіванкою було повідомлення офіціанта про те, що вони не приймають платіжних карток. Я думала, що у Львові вже таких місць взагалі не залишилось)
    Одразу ж пригадалась мені фраза власника одного готельно-ресторанного комплексу в Карпатах, де ми одного разу намагались розрахуватись карткою, і котрого на допомогу покликав адміністратор, – "То сі за гроші будувало, і гроші за то сі буде платило!" :girl_crazy:
    (так ніби е-гроші не гроші) Ех, тінь форевер!
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    тю, а я люблю Гуцульський двір. скільки вже раз там їли, і то досить часто, по кілька раз на місяць, завжди все було смачно і швидко.
     
  3. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мій муж з друзями на чоловічі посиденьки завжди туди йдуть. Кажуть, що то генделик, але зато кури та ребра там просто бомба.

    Святкувала свій ДН у Кумпелі на Митній. Вкотре ставлю їм плюсик за смачні та оригінальні закуски, швидке та ненав"язливе обслуговування. Всі залишились задоволені)
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а хтось вже був у новому Кумпелі на Чорновола? Ми вчора проїжджали, побачили, що вже його відкрили, на першому поверсі магазин, а на другому ресторан-паб. І місця там, мабуть, більше (чи то вже його давно відкрили, просто ми тільки вчора побачили?) .
     
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Зайшли вчора в Ель-Греко на піцу (за рекомендацією знайомої). Не сподобалось!
    На такій площі розмістити стільки столиків- то просто вершина жадібності. Там же неможливо пройти, щоб не зачепити сусіда... Окрім того, постійно по залу ходять якісь люди (не клієнти). Чи то постачальники, чи власники... товчуться біля барної стійки (нас якраз там посадили). Не дуже приємно було споживати їжу, коли прямо на рівні наших очей впритул до столика постійно маячила чиясь, пардон, "п'ята точка"... Офіціантки непрофесійні, не знають, що з меню є в наявності, крім того, вони не закріплені за конкретними столиками, тому постійно міняються. Також в меню вказано,що до рахунку обов'язково треба сплатити 5% чайових. Ми, в принципі, ніколи менше й не лишаємо (часто навіть більше), але, як на мене, клієнт вправі сам вирішити, скільки чайових заробив офіціант. Замовили піцу на тонкому тісті, соус до основи треба було замовляти окремо (як виявилося пізніше), нас про це не попередили (хоча про сир, який теж не входить в основний склад, уточнили). Результат-піца суха (бо ж без соусу), ніяка на смак (таке враження, що її просто розігріли, бо печериці і помідор були абсолютно сирі), і тісто далеко не тонке, як було замовлено. Словом, більше ми туди ні ногою! Хоча, може треба було замовляти щось з грецької національної кухні, а не піцу , можливо, враження були б зовсім інші..
     
  6. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    маю протилежні враження -була там двічі,і двічі піца була суперова (одного разу ми були великою компанією, то брали на товстому коржі, на тонкому і грецьку (з сирними бортиками) - всі кльові, але грецька сподобалась найбільше), на замовлення чекали не довше 15 хвилин, при тому офіціантка нас попередила, що людей багато і ймовірно нам доведеться чекати на 10 хвилин, як завжди, а 15-18. дратує, правда, хлопчина, який при вході закликає до них на піцу зайти, але то не критично
     
  7. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ми там брали не піцу - враження такі ж самі були. А коли попросили обгрунтувати оті "5% чайових" (бо не збирались лишати чайові за паскудний сервіс), нам відповіли, що то за "амортизацію посуду" :khomyak:
     
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Піци ми там не пробували, а от суфлакі їхні не так вже погані....цього року до нас приїжджали друзі з Греції, то їм було смачно, хвалили.....
    Але крім цього більше позитивного не згадаю.....Мене добиває той дядінька-хостес, який просто нав*язливо тебе затягує в заклад.....останнього разу (2 тижні тому) ми з чоловіком гуляли по місту і не знали де б то сісти, от він і перехопив нас своїм "Соme!Come!Сюда сюда.....". Зайшли - місць не було, то він нам не дав спокійно вийти, а почав ганяти як в лабіринті між тими вузькими столиками і дивитись хто допиває-доїхає....і кричить нам: "5 минут, они уже дакушали!"
    ШО ЗА БРЄД! Я страшенно не люблю коли мене підганяють, можливо вони ще щось би хотіли замовити, а то як нагайка "Поїли, спасибі, а тепер на вихід!"
    Шось ми після того випадку, прогодячи біля Ель Греко, просто переходим дорогу аби не натрапити на того безумця-хостеса)))
     
  9. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    В суботу з мамою та її коліжанкою надибали невеличкий ресторанчик "Женева" на Костюшка біля "Дель Песто", для шумних компаній інтер"єр і атмосфера думаю не підійде скоріше для закоханих, хоча бенкетне меню було) Тихо...спокійно...грала ненав"язлива музика...замовляли стейк, салат і напої. Я просила стейк не занадто зажарений, то м"яско було сочне і мягеньке, салат свіжий і собі замовляла фреш морквяно-яблучний, в меню він був з червоним буряком, але за моїм проханням його туди не додавали) Ціни як на центр то цілком прийнятні...І приємно вразило, що куріння заборонено і на першому і на другому поверсі...Бачила в меню морозиво з фруктами, так як наїлась і десерт мені вже не ліз,то потягну мужа напевно туди ще раз,якщо встигну до народження мацьопки:girl_crazy:
     
  10. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    я вам більше скажу - вже майже рік як куріння заборонене у всіх закладах :)
     
  11. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    В п"ятницю були з чоловіком в "М"ясному дворику" на Личаківській. Враженя - такий собі місцевий гендель з натяком на претензійність! Вони ж відкрилися нещодавно, про що свідчать кульки на підвіконні, але фарба на стінах вже полущилась. Інтер"єр дивний - позолота, ліпка, типу - щоб дивилося "багато", але якось по рагульськи. Приміщення дуже освітлене, немає відчуття затишку. Камін є, але не задіяний. Офіціанти старанні.
    Ціни демократичні дууууже, меню достойне.
    Сиділи в першому залі, де барна стійка. Замовляли салати Цезар і Грецький - нормальні, Набір з мангалу на двох - смачний дуже, узвар - дуже розбавлений, чай - пакетики, хоч і в заварничку - нічого особливого. Офіціанти попереджають скільки часу чекати. Пакують з собою.
    Ну і нам не пощастило з публікою - якась гопота, мат-перемат, 70% чоловіки, що зайшли на пиво. Висновок - туде треба йти з метою смачно і дешево і швидко(в значенні швидкого споживання страв, тобто не затримуватися) поїсти, для довгих (романтичних) посиденьок не саме вдале місце.
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2013
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Помітила, що з настанням холодів, у деяких закладах різко почали зменшувати к-сть чаю (води) в заварних чайниках. Влітку ходили на м'ятний чай в шоколадну майстерню, то був майже повний чайник, вистачило на двох. Вчора там були, в чайничку було рівно на два маленьких горня. Те саме в кафе №1, цукерні...
    А ще цікавлять відгуки про заклад Хліб і вино на Вірмеській. Смачна там кухня?
     
  13. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Піцальвів - сподобалась піца, в самому закладі не була, а замовляли доставку додому два рази. Все привезли вчасно, ще гаряче. Тісто тонке.
    Чи може хтось порадити піцерію в районі Бандери? Треба дітей 11-12-ти років зводити на піцу.
     
  14. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Піцальвів -- теж наша улюблена тепер! Замовляли вже разів 5-6 завжди все вчасно і привозять ще тепленьку, дуже великий вибір!
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а хіба в них є заклад, де можна посидіти? Я вважала що це суто доставка піци по Львову
     
  16. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    була там влітку ,коли вони тільки відкрились . Брали латте і штрудель, вроді вишневий, дуууже смачний , особливо поливка , бугаца з сиром і шпинатом+соус на вибір - не вразив, звичайне листкове тісто .
     
  17. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    І я сьогодні туди добралась. Дуже смачно пообідала спагетті карбонара. Ставлю закладу плюсик. Там чисто, смачно,великі порції,гарне обслуговування і взагалі атмосфера приємна.
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    коли ми замовили в них піццу по поїхали самі забрати (ми так завжди робимо), то в будунку цех, працюють тільки на доставку, якщо нічого з того часу не змінилось, приємні/ вчасні, але я таку піццу не люблю
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Теж постійно замовляла, поки не спробувала Карузо, як на мене, то значно краща піца і соуси для бортиків можна вибрати і салфетки, і спеції, і зубочистки дають... а піца Дженова з песто і прошутто така нямка:nyam2:
     
  20. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    глянула на сайті- ціни як в стаціонарних піцеріях. Як на мене-дорогувато ... Хоча, якщо кажете, що смачно- то варто спробувати.
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2013
Статус теми:
Закрита.