Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вже працює "Кумпель-2", навпроти готелю "Львів", потрапили якраз у день відкриття, сподобався інтер'єр, дуже невимушено, багато столів, зали на різних ярусах. Кухня кумпелівська смачна, без зауважень жодних, меню від Кумпля на Митній відрізняється відсотків на 20. А офіціанти трохи переполохані)) Треба, щоб вбулись :)
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Обідали сьогодні з колегою в Челентано на пл. Ринок.
    Піца "Чотири сири" "ходила за мною" :nyam2: ще з минулого тижня.
    Але вона була якась не така, як завжди. Таке враження, що сири інші, і на поверхні піци було багато якоїсь жирної субстанції, схожої на олію. Фе.
    Минулого тижня там же замовляли закриту піцу Кальцоне - була дуже смачна. І салатик з лососем також.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    то від сиру таке буває
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Я здогадувалась, що то не олія. Але вигляд був зіпсований, та і смак піци не такий, як завжди.
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    переплавили сильно сир
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    І мені сподобалася, схожа на великий чебурек :) а ще смачна у них піца з яйцем - американа. Вперше побачила, що яйце зверху на піцу дають, потім вдома з перепелиними зробила, виглядає нічого так, смакує також нормально.
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ооо, ми з чоловіком за те яйце мало не б'ємося, а потім беремо ще одну піцу)))
     
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    схожа але з назвою "Вулкан" є у "Скіфії" (біля Епіцентру"), взагалі люблю їхню піцу, і заклад як на мене непоганий-але так чисто попити пива , з"їсти піцу
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дуже сподобалось в Пан-Тао. Обслуговування - на рівні. Качку по-пекінськи (в двох стравах) частково готували біля самого нашого столу, на смак ммм! Ще сильно засмакував Імператорський салат, баклажани в кисло-солодкому соусі (нямка!), пельмені по-китайськи (тісто схоже на чебуречне) та роли (хоча не всім, дехто казав, що таки в Японі кращі), окремо мушу виділити рисові коржики (навіть додому собі взяли, такі вони файнющі). Зовсім не сподобались чорні та білі деревні гриби, але то моє таке враження. Пили, окрім соків, саке, трохи дивний смак - як вода, але з присмаком, тепле, проте п'ється легко;)
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вже кілька років це один з моїх улюблених салатів у східній кухні - дуже вдалий соус на основі бальзаміку і смачнезний вугор.
    Намагаємось відвідувати Пан-Тао в будній день - тоді не так багато людей, все швидко готують і персонал більш уважний, ніж у вихідні.
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ми востаннє були в пан тао в будний день, людей практично не було, ну столики може два заняті, обслуговували дуууже довго хоч дуже ввічливо і було як завжди дуже смачно:girl_yes2: а той імператорський салат я вперше пробувала власне через відгуки на дп:girl_yes2:
     
  14. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    і ми були в будний день. але на першому поверсі було досить багато столиків занято, в підвальному приміщенні і на другому - 2 та 1 відповідно (можливо, через те, що в цей день було професійне свято юристів). не зважаючи на немалу кількість відвідувачів, нас обслуговували дуууже швидко, це мене аж здивувало
     
  15. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Скажіть, може хтось бронював в Челентано на площі Ринок столик там, де є дитяче місце Бомбіно чи як(я там ще не була), то потрібно за це доплачувати? чи просто рахунок за їжу?
     
  16. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Хто знає, де можна поїсти справжнього тортика Захер??? Бо та вагітна хотілка шось ніяк не здійсниться. Брала на днях в Золотому Дукаті, але то був ніякий не Захер (лише назва) - не було абрикосово-джемової прослойки...
     
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    нічого не треба доплачувати. лише вони просять бронювати хоча б на день заздалегідь.
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    не знаю чи справжній, але мені подобається Захер в Світі кави, то моя і вагітна, і довагітна, і післявагітна хотілка))
     
  19. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Порадьте будь-ласка заклад, де можна справити 1 рочок дитині, з нормальними цінами і хорошим меню. Розумію, що то прямопропорційні показники, але дорогі ресторани то буде закруто. Підійде і хороша піцерія. Приблизно на 15-20 людей. Дякую.
     
  20. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    WildWind, якщо ви плануєте у меню "первоє, втароє і кампот" і то суто для дорослих то можу порадити Аякси. Там є окрема кімната десь на 15 чол. Все узгоджується і хороше обслуговування, ми там ювілей і випускний святкували. Ціни адекватні. Особисто мені там сподобалось.
     
Статус теми:
Закрита.