Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Білий список

    В п"ятницю ходили з кумами в паб СТАРГОРОД,там була вечірка до дня захисника вітчизни...В дворі нас зустрів воєнний оркестр,всередині чудовий персонал,цікаві і дуже смачні страви,просто бомбезна шоу-програма з танцями на столах і стільцях:xaxa:та співами воєнних і укр.пісень,переспівувались через телеміст з Харківським старгородом.Заряд позитиву залишився в нас надого)))Плануємо похід туди на 8 березня:girl_yes2:
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки



    А давайте ділитися враженням від страв і цін і атмосфери закладів харчування Львова?

    Почну я з такої "проблеми".
    Сьогодні ми йдемо в Пан Тао - вперше. Ну ціни приглянула собі на їхньому сайті. А страви? Хтось там був? Що там смачне, а що не дуже вдале?

    Дякую.
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Оооо! Я обожнюю Пан-Тао! Мені там подобається все: і кухня, і обслуговування, і інтер*єр. А які там смачні рисові коржики :kiss: Салати смачні, але специфічні; перші страви, м*ясні і рибні - супер. Про що не можу нічого сказати - це суші і роли, яких терпіти не можу.
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2011
  4. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А які там ціни ?
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ось тут меню Пан Тао з цінами


    А може Ви пробували "Перепілка смажена" ? або "Телятина "Іва" з кінзою та кедровими горішками"... щось читаю, читаю то меню, і ніц не можу вибрати...
     
  6. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Я також напишу трішки про кафешки :girl_wink:
    Українська кухня на Сихові : інтер'єр не поганий , подобається те що не курять , страви смачні , ціни посередні , музика жахлива !
    Зустріч : інтер'єр гарний, смачно, ціни середні, обслуговування хороше , музика не погана ! Люблю посидіти там з подружками !
    Міледі : обслуговування жахливе, була там 4 рази і 4 рази хотіли намахати. Тому треба добре дивитись по рахуночку!
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    цікаво. скілкьи коштує чайна церемонія в Пан тао і чи хтось пояснює як найкраще її провести?!..
     
  8. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Там качка просто бомбезна, і також пригадую карамелізовані горішки дуже смачні, як і в "Пекіні".
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    угу, теж чула вже відгуки. Але яка з них? є качка по-пекінськи (510 грн), а є качка по-імператорськи (92 грн) :girl_flag_of_truce:
     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  11. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А я хочу написати позитивний відгук про кафе-бар "Купол". Для мене там супер все - і кухня і обслуговування і інтер'єр. Страви незвичайні, спокійна обстановка і можна зустріти якусь знаменитість. Минулого разу як ми там були, там обідав ведучий новин з каналу 1+1. Останні раз обідали там в п'ятницю, залишились задоволені.
     
  12. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Наталки Карпи тато там грає
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  14. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    по-пекинськи.
    Суши- смачні. Салати- теж подобаються.
    З десертів- фрукти в карамелі
     
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А мені особисто Пан Тао не сподобалось, кухня специфічна, все з тими їхніми грибами і якесь приторне, імхо, японська кухня якась більше визначена, інтерєр-нічого особливого, обслуговування-хороше. ми там одного разу обідали-ні мені, ні чоловікові не сподобалось, більше не ходимо. Брали качку-нормальна, але нічого як на мене, надзвичайного.
     
  18. Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Пан Тао.
    Заклад - чесно - навіть немає до чого "пристібатися"))
    Офіціанти дуже добре вишколені. Їжа надзвичайно смачна. :nyam2: Музика - фонова, приємна. Інтер'єр - продуманий, затишний.
    Раджу спробувати: жаб"ячі лапки "Гун Бао", баклажани в соєвому соусі та китайські деревні гриби з бамбуком. Такої смакоти я давно не їла. Навіть не знаю, що найбільше сподобалось - все класне.
     
  19. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Завтра з подружками збираємось в центрі, але не можемо визначитись з кафе. Може щось порадите з середніми цінами і хорошою атмосферою!!! Буду дуже дуже вдячна!
     
  20. mra

    mra New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Порадьте хороше дитяче кафе у Львові окрім Мак Дональдса
     
Статус теми:
Закрита.