Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мак Дональдс - це взагалі не дитяче кафе, чи фаст-фуд для дитини - це вже норма?! На Наливайка є Смаколик з дієтичною смачною кухнею.
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Звітуюсь про Пан Тао:
    атмосфера файна, офіціанти супер. Замовляли качку з овочами на розпеченій дошці - смакота! І рис з овочами - супер! А фрукти в карамелі - ммммм! Словом, задоволені ))

    ---------- Додано в 09:32 ---------- Попередній допис був написаний в 09:28 ----------

    Мені подобається кафе Штука - в районі краківського ринку. Це кавярня. Там ну дуууууже затишно (як на мене, я люблю ретро), ціни не відрізняються, смачні тортики. Власне щоб посидіти, то супер.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    була в Старгороді. щоб аж в захопленні -ні.
    гарне обслуговування. в день - більше старша кавалєрка відпочиває.
    ввечері - певно пиво рікою, футбол і музики.
    думаю, варто мати відповідний настрій на такий заклад.і влітку там певно будуть аншлаги.
    пива не пила. кава як всюди, але з цукерком.

    загалом : позитивно.
     
  4. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    на 8-ме березня, були в кафе на Коперника. Як на диво людей багато не було , кухня смачна тільки от деруни не сподобались, обслуговування також хороше і ціни доступні.
     
  5. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    були з чоловіком на мій дн.в новій кахвешці біля вірменської церкви-м"ясо і пиво(так ся називає)є 3 зали,3-й найбільший.інтер"єр цікавий,і,головне,пов"язаний з історією(в тому приміщенні наш перший банк був).про шо можна попитати в офіціанта,або почитати в брошурці.персонал поки не зіпсутий,дуже чемні,кухня-суперова!салатка цезар і рубці з гранатом - м-м-м-м!а муж кайфував від м"ясця(то їх коньок-готують самі,тому тра трохи почекати)єдиний мінус-ми були в 3 залі,а людей було багато,і витяжки не дуже сі справляли з димом...а так-раджу!ми ше підем(сподіваюсь..:connie_pull-pigtail)
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Mons Pius.Вона вже не дуже новенька, але мені там також подобається.Дуже мені Кумпель нагадує( по кухні), але ціни напевне троха нижчі( а може здається)
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а мені там винце сподобалосьь і чебуречки
     
  8. Відповідь: Білий список

    Доставка піци http://www.pizzalviv.com
    Піца смачна, недорога, доставка безкоштовна і дуже швидка - на Левандівку гарячу піцу зі складниками під замовлення привезли через півгодини після мого замовлення по телефону.
    Я прям в шоці (ну, в хорошому значенні цього слова). Вони, мабуть, зараз намагаються заробити добру репутацію серед клієнтів, але поки все просто ідеально. Чоловік, який привіз піцу, дуже наполегливо категорично відмовився від чайових.. :confused:
    Рекомендую.
     
  9. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дівчата чи можливо хтось був у "Василині",що в Винниках,які ваші враження?
     
  10. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    вчора були у Хорсі - враження неприємні
    о 23 рівно вимкнули телевізор, на якому ми дивилися футбол, і сказали, що зараз зачинятимуться
    при чому, коли ми за 10хв до закриття замовили ще одне пиво, ніхто не попередив, що його не встигнуть випити..:girl_sad:
    щодо цін: 3 пива по 0.5 + салат + стейк обійшлись десь у 120грн
     
  11. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    от тільки що з ресторану герольд прийшла-гарна приємна, затишна атмосфера, офіціанти прудкі і гарна форма, а у дворі гарне озерце з живими рибками. вдало можна відсвяткувати а якщо перебрав то й залишитися в номер, адже там є наверху ще й нУмера
     
  12. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    відносно сподобалось у зе Гриль
    на верхньому поверсі нас зустріли дУже злі і неприязні офіціантки
    на нижньому ж нас обслуговувала дуже приємна дівчина Іра. власне сподобалась музика, оформлення самого залу, тарілки такі незлі ікеївські, в принципі було смачно
    сподобалось, що можна вибирати ступінь прожарки м.яса
    з цінами можна ознайомитись на сайті:)
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    мені там теж сподобалось... навіть більше - перша забігайлівка після сша і європи, що я була задоволена кухнею і порціями (це, звісно, в порівнянні з львівськими)
     
  14. Michelin

    Michelin New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Якщо смачно поїсти, то в Кавказі - шикарне м*яско, ребра, запечена картопля, різні вірменські хачапурі і т. д. Хоча мінус - це немає нормальної витяжки, одяг пропитується смачними запахами, після чого зразу в пралку...
    А який там смачний тан-айран!!! Ням-ням!
     
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    - ми з чоловіком туди також часто навідуємося, це певно перший заклад в який він завжди готовий піти :) Подобається там поєднання Сходу і Заходу - хочеш - суші паличками лапаєш, хочеш -у стейк із кров'ю вгризаєшся :) сподобалась поінформованість офіціантів - якщо кажуть дуууууже гостре - воно дійсно таке :)
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Білий список

    і ми з друзями нині ту піцу пробували. суперова, швидко, дешево і взагалі - рекомендую!
     
  17. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Була там на весіллі рік назад. Враження дуже і дуже позитивні. Дуже смачна кухня, все оригінально подавалося. Є загальний зал, а є відокремлений (на чоловік 30) зверху сходами, окремий туалет для них також (з того, що пам"ятаю). Ціни не в курсі.
     
  18. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Білий список

    Мені подобається в "Смачній плітці" (затишно і смачно).
    І ще декілька кав"ярень на площі Ринок.
     
  19. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Білий список


    Ну а нам не так пощастило:girl_sad: Замовляли у суботу ввечері, ту, що "зроби сам". По телефону повідомили, що піцца прибуде впродовж години, а насправді їхала добрих півтори, та ще й водій нам постійно телефонував, розпитуючись, де ми живемо, бо він, мовляв, не знає Львова. Здачі не мав, і у нас дрібних не було, тому вишкрябували по усіх кишенях копійки...ще й поради йому давали, де знайти вулицю Різьбярську, бо він таку назву вперше чув:girl_crazy:
    Стосовно піцци: так, дешево, а от чи смачно - сказати складно, бо зимна піцца рідко буває смачною, а саме такою вона, на жаль, до нас доїхала.:sad: Упаковка поганенька, з неякісного картону (от "Папероні" запаковують - це супер, коробочка міцна і біленька, можна ще потім якось скористати:girl_wink:). Зверху на коробці кульковою ручкою видряпаний якийсь номер та назва нашої вулиці...шось воно не тейвово:bad: Не хочеться мені більше тої піцци...
     
  20. Відповідь: Білий список

    Бачу, вони зараз активно рекламуються (мені в поштову скриньку прийшла листівка), отож мають більше замовлень. Певно, не справляються. Оте, що ви розповідаєте, прямо протилежне до моєї ситуації. Шкода. Всього за тиждень так змінилися :girl_sad:
     
Статус теми:
Закрита.