Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дуже люблю "Шашличний двір". В листопаді святкували там день народження чоловіка, куми робили дитяче день народження. Замовляли саме цю альтанку, там дуже класно. Місця багато, обігрівач, телевізор, муз. центр по-моєму теж окремий. А діти ганяли собі на вулиці по території (там є де побігати). Обслуговування теж на хорошому рівні, ціни помірні, їжа досить смачна. Коротше місце прикольне. Єдине, що нам далекувато трохи, а от кумам нашим пощастило - живуть в двох метрах звідти,відповідно і всі гулянки там:girl_crazy:
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Kati, в Шекспірі є засклена терасса, кухня там мені сподобалась, офіціанти трохи повільні, але загалом непогано.
     
  3. Neitiri

    Neitiri New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Теж не люблю це місце-постійно щось не подобалося: то обслуговування, то їжа..:girl_mad:
    Каті, а як рахунок Узлісся? Це звичайно не у Львові (але від Сихова хвилин 20). Якщо Ви там не були то http://www.baza.lviv.ua/ Казкові краєвиди, є різні можливості - і ресторан, і тераса. Кухня там нормально-звичайна, але на банкет зроблять все, що забажаєте. Зато хрестини були б незабутніми!:girl_in_love: Я теж думаю, що погода буде нє очєнь, а там хоч є різні варіанти "сховатися".
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    занято(

    нєє, то вже задалеко.(
    лишається тільки перенести христини....в приміщенні не хочу бути, а з погодою непонятка
     
  5. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Тиса-плюс. завжди тримаємо про запас цю кафешку, щоб далеко не їхати і т.д. ,кухня не погана, шашлик смачний, на вулиці є маленька тераса, і ще є на задньому плані кафе багато місця де наші дітиска ганяли в футбол
     
    Останнє редагування модератором: 7 Травень 2011
  6. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дівчатка, допоможіть мені! Ми хочемо організовувати зустріч одногрупників і хочемо, щоб було кафе з альтанками, щоб ми сиділи на вулиці. Такі кафе я знаю тільки на Сихові, а моїм одногрупникам далеко туди їхати. Може є щось гарне в районі центру або вул. Чорновола? Або хоч якісь варіанти?))

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

    а де це є? і чи є якісь фото?
     
  7. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Кать, напевно вже не актуально, але ще є "Веселі пеньки" як по зеленій з сихова виїжджати, дальше є "Диканька"
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Це в парку біля стадіону "Україна"
     
  9. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    по вул. Панча є ресторан "Герольд", на вулиці є альтанки, можите туди завітати, досить не погана кухня, правда не дуже дешева :)
     
  10. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Брат мого чоловіка робив там дитяче день народження. Всім дуже сподобалось у "Герольді", але погоджуюсь з Танею, що ціни там не з дешевих.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    на чорновола знаю лише герольд,.. або ж вже в брюховичі податись


    чоловік не любить той заклад. Йому там кухня не подобається:girl_mad:
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А якісь конкретніші умови, Каті? Щоб з альтанками..
    Суперово тепер в Бухті вікінгів. Хочеш на столиках - хочеш - втікаєш до ресторану. Але певно далеко.
    А як щодо Тарону?
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ой дякі дівчатка за ідеї, ми все ж перенесли хрестини на другий тиждень( я таки маю надію ,що ТАК як сьогодні не буде ) будем святкувати в Хуторку
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  15. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    ще на Джерельній ресторан "Марго"...........але мені там ні кухня ні ціни не подобаються(((
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Якщо чесно, то заклад якраз навпроти цвинтаря не дуже добавляє апетиту. Шашлик там непоганий, але все інше, а особливо обслуговування (дуже порядно обрахували) та напівпечена картопля не додають бажання їхати туди знову.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    однозначно... мясо в них добре багато хто туди iзде тiльки через мяско, навiть з iноземцiв.

    Кать , в Делiсi вони тi щторки закривають i включають УФО прямо в альтанках, тай пледи дають всiм бажаючим.... крiм того на другому поверсi готелю зручно погодувати в номерi дитинку, перевдягнути. В нас так часто робили.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    були вчора з друзями в *ресторані нового формату «Піца Челентано ristorante» за адресою вул. Саксаганського, 11* (то копіпаст з сайту челентано)
    дуже сподобалось
    великі зали на нижньому поверсі, чисто, приємна обслуга, смачно
    саші принесли розмальовку і олівці (знаю шо вони всюди так роблять)
    дитині сподобався туалет))) водив мене 3 рази. чіста пасматрєть)
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    знаю:) але в таку погоду як вчора( а хрестини мали бути вчора) то б не врятувало.


    не завжди.
    Ми якось з коліжанками влітку заїхали в деліс...і тут зірвався страшенний вітер і почалась гроза. Зробили замовлення і попросили плєди...наша офіціантка зчезла з горизонту на 20 хвилин, в той час інші офіціанти почали зносити плєди і замовлення клієнтам, нас вони не хотіли обслуговувати, сказали зараз підійде ваш офіціант. Ну от коли вона з"вилась нарешті то виявилось що плєдіків вже і нема....
    Взагалі з тим закладом в нас багато різних нюансів було саме в плані обслуговування.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    відвідала Пиво і Мясо біля Вірменської Церкви.
    на початках враження були позитивні - офіціантки привітні, в залі для курців -добре працюють витяжки. пиво фірмове смачне. але, після наповнення залу і дворику - все змінилося:
    - пиво доносили з величезною затримкою. хв 20. це ж паб. що. а пиво мали б носити миттєво.
    -закуски - ну як на мене мікроскопічні. і не всі мені смакували.
    - стейк - смачний, але 3 порцію стейку чекали 40 хв. разом з пивом , яке дозамовили в четверте. не дочекались.
    - не знаю для чого , але в 20,30 увімкнули екран з трансляціює каналу " Природа".
    якось тупо було в пабі споглядати мавп і пташок. не зрозуміло для чого, і той екран тільки дратував.
    - і в завершення - той стейк і пиво на 140грн, яке ми не отримали і не пили таки вписали нам в рахунок. довелось дискутувати. змінусували 200 грн.

    навіть не знаю чого більше -позитивного чи негативного.:girl_smile:
     
Статус теми:
Закрита.