Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дуже подобається цей заклад, але позиціоную його більше, як бар-ресторан, кафешкою тяжко мені його назвати. Вишколений персонал, смачна кухня (особливо подобаються страви на грилі, форель і мясо - це щось), гарний інтер"єр, затишна атмосфера.
     
  2. cream

    cream New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    для любителів суші рекомендую "The Grill" біля Кінопалацу, у них вони, ІМХО, найсмачніші (ціни середньостатистичні львівські, але обслуга - така собі)
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Люблю їх за м"ясо. Тому тут раджу стейки і піцу з м"ясом барбекю.))
     
  4. Selfish

    Selfish New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Я сьогодні ходила на морозиво у кафе Пінокіо,яке є в районі площі ринок,там дуже смачне воно,давно такого не їла(дійсно на морозиво було похоже):girl_haha:І досить затишно,але місця трохи маловато.:girl_sad:
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Kati
    Це ви про той Хуторок,що на Стрийській-Науковій?Розкажіть трошки про заклад,знаю,що там шашлик роблять,чи пробували його?І які там взагалі ціни?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    на стрийській-науковій Гопак:)( там також файно, влітку частенько там бували)
    А Хуторок( тепер назив. шашличний двір) це в Снопківськрму парку, біля ст. Україна.
     
  7. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А перехрестя Стрийська- Наукова- це "Хутірець":girl_dance:
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Сиділа вчора з дівчатами в Глорії Джинс.
    Вийшли задоволені:girl_dance:Кава смачна,еклер теж нормальний,Але в Цукерні кращі:nyam2:Обслуговування хороше.
    І ще музика мені дууже сподобалась:dance2::i-m_so_happy:
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Там шашлик дуже добрий, взимку частенько з друзями там збирались. Але вже трохи піднадоїв той український стиль "а-ля" шевченківська хатка.
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ще раз похвалю Шекспір на Любінський за чудову організацію мого невеличкого кхи-кхи...-ліття! Страви смачнючі, сервіс - швидкий. Все було просто чудово. Прикрасили мені залу і тортика безкоштовно, ну і мій фаворит - салат Бекінгемський, шашлик з шиї був м`ягесенький (діти лопали), торт був їх тірамісу зі справжнього маскарпоне (а не збиті вершки), і купа всього смачнющого. Хлопи тільки офіціантів за пивом ганяли. Адміністраторка Оксана і Наталя - дуже класні кубіти:girl_dance::girl_dance:допомагали мені усім і порадами з наїдками, і з дитячими аніматорами. Дуже радію, що не була розчарована. Так тримати і далі, молодці.:good:
    Свято вийшло на славу!:radist::drinks: Всі гості були у захваті. І в мене обійшлося без :ed4d70def841dc74b57.
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А мені подобається Смачна Плітка, що біля театру Курбаса.. недорого, великі порції і дуже смачно!
     
  12. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Колись працювала навтпроти цього закладу, кухня смачна, а от сервіс припоганий. Чекати потрібно було завжди і то довго, а ще дуже часто офіціантки намагались щось в рахунок дописати, правда це було років 5 назад, надіюсь ситуація змінилась.
     
  13. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    І мені "Смачна плітка" подобається. Хоч раз на раз не припадає, часом і почекати доводиться, але то переважно коли багато людей.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А хтось був у китайському ресторані "Пан Тао", що на Кримській (бічна Зеленої), ато на вихідних хочемо сходити, а відгуків про нього ще не чула...
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Поділилась зі мною колєжанка спостереженнями - що вони там часом готують (розробляють) їжу за закладом на вулиці. Так от вона бачила, як кухарі відлучались, а в той час по продуктах мухи лазили (поблизу смітники). Після того я боюсь до них йти...
     
  16. Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Була, дуже сподобалось. Приємне обслуговування, смачні, дещо екзотичні страви. Особливо засмакували китайські деревні гриби і жаб'ячі лапки. Обов'язково планую завітати ще. Там таке меню - очі розбігаються! Ну люблю я щось новеньке спробувати..
    Дівчатка, а що вам там смакує зі страв? Що порадите?
    Буваю там часто. Смачний борщ (правда, не завжди), цікаві кавуськи ароматизовані.. Та й усе. Решта з того, що пробувала, зовсім не сподобалось - великий дерун "Сонце Інків" - напівсирий, салати - дуже звичайні..
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2011
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    адміністратор "Княжого двору" прошу не закатувати оченят і не фиркати до замовників! був намір розвернутися і піти шукати інше кафе!.
    Загалом в Дворі було смачно раніше, приміщення зручні для забав в теплу пору.
     
  18. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Пішли недавно на суші (поблизу Цукерні) - офіціантка попалася жахлива, на кнопку дзвінка треба було натискати по кілька разів, щоб прийшла, забула принести частину замовлення, ще й ставлення якесь зовсім байдуже, ніби обслуговує через "не хочу, але мушу"... Словом, поганий сервіс зіпсував все задоволення.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Гарно відпочили вчора ввечері в "Бернандинському дворику". Файний шашлик. Але троха там забагато чорного.
     
  20. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мені кухня подобається,вона відрізняється від "Пекіна".що на Грушевського
     
Статус теми:
Закрита.