Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Старший син через два місяці буде мати 8 років і думаю над подарунком... Зараз їздить на 16 колесах - але то вже навіть візуально йому ровер замалий :). Планую купити колеса для підстраховки (бо попередні вже не годяться) - і цей ровер піде до другого сина.
    А старшому хочу одразу 20 колеса.
    Порадьте виробника, щоб цей велосипед і молодшим передався в спадок?))
     
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    а не будуть малі 20? моєму 6 років і ми цього року купили 24, їздить дуже добре, правда катаємось на ньому лише на стадіоні. має ще 16, то теж часом бере. але вже не дуже, хоче більший. Ми взяли велосипед фірми Haro, задоволені дуже. Сама прошу в сина дозволу покататися)
     
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може 24? Ми дочці купили 24 Haro в 8 років. Сидіння і кермо на найнижчому положенні їй підішло. Вже на ньому два роки катається.
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @raspberry
    @Virna, а фірма?))
    Дякую
    А щодо розміру, краще з сином з’їздити в вело-магазин і поміряти ... :)
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Фірма Haro. Чи Ви магазин маєте на увазі? Ви ж не у Львові вроді? Ми свій на Південному купували в мультибрендовому веломагазині. І так, найкраще з сином поїхати і приміряти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ого...мій всього на пару місяців молодший, але ми йому купили 18 тільки, ще на наступне літо вистачить. Там вже більший купимо. Пробував сісти на 20, то великий досить, а 24 то напевно гігант цілий)) 24 родичі дарували дитині на 12 років. Але то напевно ще від зросту залежить і комплекції.
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми своєму 18 взяли на початку літа (6 буде у вересні), то норм, але можна було і 20, зараз просить вже більший, на передачах) Наступного року таки візьмем більший
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Якщо 24-ки колеса, то так званий підлітковий, у нас такий. Малий почав на ньому кататися ще перед 8-м днем народження. Найнижче положення і малий у мене високий (зараз 140 см зросту). Гасає аж вітер шумить) У нас фірма Pegasus, то наче хороші велики.
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    Haro
    може бути. він малому великуватий ще, але легкий і маневричний. По місту я б ще боялася його пустити, а на стадіоні, де рівна поверхня, ганяє добре. Ріст 120 см
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потрібно купити ролики для дівчинки 5 років.
    Онлайн.
    Порадьте, будь-ласка, онлайн магазини та фірму самих роликів.
    Мама дівчинки каже брати наразі щось простеньке і недороге, бо не знати, чи дитині зайде.
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може й справді візьми щось недороге, а як зайде їй, то потім куплять якісь професійні. Ми дочці брали з недорогих. Фірми не підкажу, якийсь ноунейм базарний. Вони ще розширюються по мірі росту ноги. Їй вистачає. Катається під настрій. Не фанатіє від них. Головне, візьми ще захист: на зап‘ястя, на лікті і коліна. Я б ще шолом взяла, так як вони гасають:wacko:Моя має від велосипеда шолом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую
    Захист - обов‘язково.
    Питала в іншої куми, вони мають старшу дівчинку, то казала, що той захист, який іде комплектами, має інколи не сильно прилягаючі наколінники і налокітники.
    Шлем і захист зап‘ясть - ок.
    А мені було б зручно все разом купити, бо то на ДН, я то поки позбираю (якщо з різних сайтів), то ризикую не встигнути
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ага, моя худюща, то налокітники злітали. Треба було зменшувати.
     
  14. Ludamylka

    Ludamylka New Member

    Моя донька лише цього року наприкінці літа сказала що хоче на роликах кататись, хоча їй уже 10 років. І я раніше пропонувала купити ролики. Вона не хотіла. А зараз вибрали на RollerLand відповідно до її віку, ну і зразу захист взяли. Катається з подружками )) Щаслива і я і вона ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть інтернет-магазин де краще замовити підлітковий велосипед? Зі Львова привезти не зможу тому цікавить саме з доставкою і норм. співвідношення ціни/якості.
     
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Плануємо купити доні ровер на 5 років. Вибрали на ріст від 115 і крок від 48 вага 10,8 кг. Доня має росту десь 113-114 в танках і крок 49-50 см. Чи не буде їй такий ровер завжди?