Школа - фінішна пряма 10-11 клас.

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем porIra, 24 Травень 2019.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хе, в мене перегин в іншу сторону, що жінка - такий же партнер рівноправний, як і чоловік. А те що друга зміна на господарстві і третя з дітьми - ну то хто тим буде займатись, як не жінка? :girl_crazy:
    Це те, що з дитинства, школи, сімї. Зараз переосмислюю, чоловік не заважає (на роботу не гонить тобто).
    Що дивовижно, я жодного разу не була на рівні доходу, як чоловік (в той час, коли заробляла), але себе всередині згризала дико.
    Мене антураж школи супроводжував ще 1й, 2й курс академії. От вчусь, а навіщо - невідомо...
    І взагалі, я тепер за окреме навчання дівчат та злопців. :)
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Мене навіть трохи потішили отим, що роблять з жінок берегиню. Хоча думаю, що то так попало, навряд чи це якась програма, яка просувається по всіх школах.
    От чого я боюся, так це того, що мою дитину будуть вчити , що шлюб це не обов'язково ч+ж, а можна вибирати собі яку хоч комбінацію. Оце мене реально лякає. Бо якщо серед вчителів старшого покоління ще є ті, хто не сприймає такої концепції на дух, то серед своїх ровесників , а серед молодших тим більше, бачу купа тих, хто ладен все толерувати. І якщо в оточенні дитини таких буде більшість, то мені буде дуже непросто вдома вчити по своєму.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    То якщо зі шкільними вчителями пощастило. У моєї малої хороша вчителька історії, українська також непогано, зате математика - жах. Цього року на ДПА вона отримала найвищу оцінку серед двох класів, але об'єктивно моя шкільна вчителька вище четвірки би не поставила за таке, та й то половину матеріалу я пояснювала їй сама, на більше часу не вистачило.
    Зараз їх ділять на "гуманітарний" і "математичний" класи, то вона вирішила йти до останнього - там буде сім годин математики у хорошого вчителя (її клас ДПА написав дуже добре), сподіваюся, вийде обійтися без репетиторів. З англійською таких райдужних перспектив нема, хоча вчителька обіцяє, що буде їх заставляти вчитися, відчуваю, що треба буде когось шукати.
    Зараз думаю, чи не записати її на підготовчі курси при політесі (ще вагається, куди їй, , на програмування чи дизайн). Свого часу я ходила на такі, то фізику дуже гарно підтягнули, українська без претензій, хіба що математик дивний трапився, але у мене були непогані знання зі школи.
     
  4. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    В нашій школі поділ аналогічний, і моя дитина має дилему, бо "математика і англійська" - обидва предмети на 9 балів ДПА, схильна більше вибрати англійську, але з вчителем і учнями ,які залишаються в цьому класі в неї не дуже спільна мова є, в математичний йдуть люди, з якими їй комфортно, і вчителя майбутнього там хвалять. Що вибрати, комфорне середовище, чи англійську, на яку має плани в подальшому?
     
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Якби ви не написали про ДПА з англійської, я би подумала, що наші діти в одній школі вчаться.
    У моєї також комфортне середовище і математика співпадають, в "гуманітарії" йдуть переважно ті, кому та школа аби відбути, за невеликим винятком. Англійська також дуже важлива і легко їй дається, але на школу надії мало.
     
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Tutuka, І яким є вибір Вашої доньки? Англійська чи комфортне середовище?
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну якщо їй нормально йде математика, то хай обирає математичний. Англійська треба всюди, тому її так чи інакше вчити доведеться (математичних джерел англійською є значно більше цікавих). На мою скромну думку, англійську при потребі підтягнути завжди можна, а як раптом надумає потім точну спеціальність, математику важче буде наздогнати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. solomka

    solomka Active Member

    В нашій школі роблять "філологічний" клас ( з поглибленим вивченням англійської та української мов), так званий "ліцейний" (діти паралельно навчаються в коледжі від Львівської політехніки, ходять два рази в тиждень туди на пари) і звичайний. Моя дитина відразу без вагань сказала, що піде у філологічний і я не стала її переконувати в іншому, хоча була думка, щоб йшла в "ліцейний", після якого продовжується навчання на 3-ьому курсі коледжу з подальшим вступом у НУ ЛП.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще має значення психологічний аспект. Є діти дуже емоційні, які важко переносять невдачі. Вони і вчаться прекрасно, і з репетиторами. Але до ЗНО перегорають. Хвилювання, емоціїї- і робляться помилки. На ЗНО ряд питань виносяться поза межами шкільної програми. В якості експерименту деякі вчителі з української мови ьсамі проходили тестування на ЗНО. І то допускали помилки :)
     
  11. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Обрала англійський клас, перетягнувши з собою туди комфортну їй людину, але просилася на репетиторство до вчительки, яка бере математичний клас. Підлітки, з ними важко...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. solomka

    solomka Active Member

    Та власне наша школа теж вже декілька років співпрацює з Політехнікою. Але якщо в перші роки тої співпраці було дуже багато бажаючих, і відповідно проходив конкурсний відбір, то тепер з 4-ьох класів заледве є 10 бажаючих.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Математика, тим більше, подруги будуть з нею. А зайва година англійської у нашому випадку погоди не зробить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    з власного досвіду скажу, без репетиторів (ходила лише на курси від Львівської політехніки, але в районному центрі, але я б не сказала це дуже підготовкою, бо розв'язки тих всіх задач я знала і без них, лише групування і повторення матеріалу) математика 197, укр мова - 186, фізика - 170 (до неї я вже не готувалась, бо знала результати ЗНО). Той самий рік здачі, що і ваш.
    Але, це була нон-стоп підготовка. В мене було 2 збірники завдань для вступу з кожного предмету (від НУ ЛП та університету), 1,5 місяці до здачі ЗНО я майже не ходила до школи. Скільки списано зошитів, я навіть не скажу.
    Питання чи достатньо ходити до школи? В той час, якби я ішла з шкільними знаннями, я б так не здала. Є типи задач, які в програму не включені, але вони виносяться на завдання третього рівня (для прикладу - задачі з параметрами). Але!!! всі ці речі викладаються у фіз-мат ліцеях і в школах з поглибленим вивченням математики. Коли я в збірнику задач знайшла такі завдання, моя вчителька математики сказала що такого в програмі не має і вона не викладає.
    Чи брати репетитора...Тут ніхто не заставляє, якщо хочете зекономити час і зберегти здоров'я дитині - тоді так. Якщо впевнені в саморганізованості дитини - тоді все під силу вивчити самому. Репетитор це не примусово, це як систематизація і контроль знань скоріше.
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2019 ---
    тому що викладачам вигідніше працювати на роботі, де заробляють, а у ВУЗ являються просто так, коли зорі стануть :)
    п.с. це серйозна відповідь. Як я була студенктою, один викладач навіть не прийшов на екзамен, бо мав зустріч на роботі. Забіг на 10 хв, зібрав заліковки, подививвся які там вже стоять оцінки, поставив середнє арифметичне, поставив підпис і побіг далі.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Про шкільні оцінки і ЗНО. Настя в школі англійська 9, історія 10, українська 10. ЗНО англійська 11, історія 12, українська 10. В її подружки, українська в школі 8, ЗНО, 12, мала 199 балів
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    Мами випускників, як результати ЗНО? Малій мало оцінили твір, ридала три дні. Її знайомим також мало поставили за твір, як в вас?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    З англійської 200, українська 199, історія 191.5. Все 12.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Українська 187, математика 176, історія 170. Звичайно не найкраще, але без репетиторів, без сильних активних навчань, мені подобається))
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Похресниця також розчарована, каже, що занизили бали за твір(має 187). Її репетитор(вчитель з мови) задоволена але також каже, що занижували бали. Львів перевіряли в Дніпро, може тому.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    без репетиторів гарні результати. На жаль, цьогоріч на бюджет на хороші факультети нижче 180 - мало. Дуже багато дітей мають по ЗНО від 180 і вище. На платне навчання потрапити можна. На бюджет з нижче 180- не завжди є можливість вибрати те, що хоче дитина. До речі, в моєї подруги-вчительки є хлопчина в ліцеї, який сам без репетиторів отримав по трьом предметам 186-194. Але він реально ну д-у-уже багато сам вчився і не в останній рік.