Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Такс, питаю таке...розпитувала в двох знайомих, діти яких пару років тому йли в перший клас, про процедуру прийому, сказали таке: йдете в школу, шукаєте оголошення, що оголошено набір у перший клас і про збори батьків, або десь у фейсбуці на сторінці школи. Це все кінець січня десь, пишете заяву, йдете на збори і в лютому якісь там підготовчі курси на 2 місяці і потім чекати до вересня. Я ж читала про таку схему - у квітні оголошується прийом електронних заяв, заповнюєте згідно правил, прикріплюєте скан свідоцтва і чогось там ще, вам приходить на скриньку відповідь і все. А підготовчі зараз не проводяться більше? Я запутавсі, поясніть мені як правильно.
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Пару років тому був перший варіант, минулого року - другий.
    Думаю, цього року теж буде ближче до другого. Але уточніть в конкретній школі - на сайті, чи зателефонувавши.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Розкажу, як було у нас. Орієнтовно з січня в школу приходили батьки, які планували давати дітей в перший клас, залишали свої контакти, записувались в список. Дальше десь в квітні-травні мені передзвонили зі школи, перепитали, чи я буду давати дитину в школу, попросили прийти написати заяву. Медичні довідки можна було принести пізніше.
    Підготовки в школі не було.
    Батьківські збори були в кінці серпня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата help me!
    Описую ситуацію, треба подати документи в нову школу. Але, в заяві, я вказую місце проживання, в якому я ще не проживаю (будинок ще не зданий) При подачі документів, я маю це чимось підтвердити(що я проживаю за вказаною адресою в заяві)? Потрібно мої паспортні дані?
    Медичні довідки, я зробила взагалі в іншому місті, бо на даний час там проживаємо. Має значення, що місце проживання вказане в заяві, не співпадає з місцем проживання на мед. довідці? І воно не співпадає з місцем народження вказаному в свідоцтві.
    У мене повний капець!:girl_cray: Не знаю чи прискіплюються до такий деталей? Чи відправлять мене на всі 4 сторони з документами. Можливо в когось таке було. Порадьте, що робити? Всім безмежно дякую за відповідь! Зараз, глухому куті... Хто знає, напишіть терміново, бо цього тижня хочу занести, поки є можливість виправити...:girl_flirt:
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви маєте підтвердити право першочергового зарахування, тому, якщо в школу багато бажаючих, вам можуть відмовити
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    в нас так було. принесли копії договору із забудовником, де вказана майбутня адреса об"єкту, що будується. Прийняли з такими.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Всім привіт. Має син йти в ліцей Львівський (колишня 88) на Лисинецькій в 1 клас 2021/2022. Можливо хтось знає, хто з вчителів набирає перші класи, і кого можете порекомендувати? Чи є група продовженого дня для початкової школи, зокрема першачків? Загалом ваші враження. Буду вдячна за відповідь.
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Набирає Тереховська Мирослава Іванівна, ми в неї 4 клас закінчуємо. І ще один син також був в неї.
    Вчителька вимоглива, строга, без отого усі-пусі, проте справедлива. Тому дивіться по дитині, якщо дуже чуттєва, то йдіть до молодої, ім‘я не пам‘ятаю.
    За групу в 1 класі не скажу, не було потреби залишати, але знаю, що багато батьків залишали на «міні групу» з самою ж вчителькою. Потім група є точно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Щиро дякую за відповідь
    Та трохи такий "ніжний" син... нам (з інших джерел), також рекомендували Тереховську, тепер будемо думати (ну або за нас подумає шкільний розподіл))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пишуть, що від завтра Львів у жовтій зоні.
    Чи йдуть старші класи до школи?
    Бо я запитала в класній групі, і тиша...
     
  11. l_treasure

    l_treasure Member

    Нам в 20 год класна повідлмила що завтра до школи
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Зранку вчителька повідомила - поки онлайн.
    Я так розумію, область цілком перевели в жовту зону, але Львів буде вирішувати окремо, які послаблення і коли робити...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Вирішили, що 5-11 класи з 5 травня підуть
     
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Повний бардак. Зранку кажуть завтра виходимо. Зараз повідомили що з 5 травня.
    Ще й кажуть що навчальний рік на червень можуть розтянути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Всім привіт .На наступний рік ,мала піде у школу.І тут я стикнулась з тим ,що треба на підготовку ,хтось каже що водили цілий рік ,так як би з вересня мала мала б на неї піти ,щоб рік ходити.Інші кажуть рік забагато ,треба пів року...То як краще? І шукаю якусь в районі центру.М.Львів,може хтось щось порадить?
     
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Gorbywka моя ходила раз в тиждень півроку перед школою.
    Якщо ви визначились зі школою, то часто при школах є підготовчі групи. Можете в тій школі і в групу записатись
     
  17. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Може є в когось свіжі відгуки про приватну школу Ерудит? Дуже мені імпонує їхній підхід з обов'язковою формою і забороною на користування телефонами під час навчання. З першого класу є окремі уроки саме розмовної англійської, а ще шахи, мистецтво, бальні танці. Вони не є прихильниками цілоденного перебування в школі, щоб дитина повноцінно розвивалася і мала різні види активності - мені якраз таке підходить.
    Формат навчання в 11 класі - це, по суті, репетиторство, прямо в школі. Акцент на тому, що всі знання дитина отримує в школі, і не добирає ззовні.
    По результатам ЗНО (2017-2020) вони досить високо, але там максимум 11 дітей його здавало (чого так мало???), не репрезентативна вибірка.
    Діти Садового там вчились.

    З того, що насторожує:
    1) Виключно молоді вчителі. Школа працює досить давно, навіть якщо наймали випускників, за стільки років їм би мало бути 30-35+. А там досі молодь. Значить колектив постійно міняється, умови не айс. Часта зміна вчителів для дитини теж погано.
    2) Був скандал з директором, що у нього насправді підроблений диплом про вищу освіту. Коли хтось про це згадує чи загалом пише негативний відгук, реакція пана директора дуже дивна. Він використовує геть не ті слова і не той тон, які б пасували шановному, впевненому в собі і своїй школі, директору. З негативних відгуків - дають слабкі знання, брудно, погана їжа, вчительки з декольте (ніби це критерій відбору директора, хоча зараз вчителі теж в формі).
    3) @Сніжна ви писали про дітей своїх знайомих, вони досі там вчаться, чи вже перевели? Дійсно середня-старша школи слабкі? Буду вдячна за відповідь.

    Розумію, що в приватних школах є мажорство. Напр, перша приватна гімназія по знаннях сильна, але там деякі діти з охоронцями приїжджають, це вже ту мач. Хочеться вберегти дитину від тих понтів, кічення брендовими цяцьками, високомірства (все йде з сім'ї, але особливо на підлітка оточення матиме дуже великий вплив). Тому форма і відсутність телефонів, ніби добре рішення, але чи ефективне?
    Є приватна школа Софії з католицьким ухилом, який, напевно, відсіює неадекватів і загалом психологічна обстановка в рази краща. Але чула від знайомих, що знання дають слабкі. Правда припускаю, що могли просто по грошам не тягнути, там кілька дітей. @Haidee у вас здається там діти навчаються? Можете прокоментувати, будь ласка?

    Хочеться школи, яка буде розвивати мислення дитини, а не просто зорову пам'ять. Яка не відіб'є бажання до навчання, а допоможе виявити сильні сторони, щоб потім їх підсилювати. Не буде забивати голову купою нудної і непотрібної інформації. Щоб навантаження було адекватне, а не сидіти потім по вечорам і не ригати над тою домашкою, щоб дитина з сил не падала і лишався час на відпочинок. Нормальна психологічна обстановка. З задоволенням ходила.
    Я напевно просто забагато хочу?

    Чи віддавати в звичайну початкову школу, дивитися до чого тягнеться, а пізніше переводити в щось вузькоспеціалізоване? Якось ми всі та й виросли. Але як є можливість, то інвестувати в освіту - найкраще рішення.

    Ще нагуглила, що КМДШ у Львові минулого року відкрилися.
    У нас питання грошей і розташування не стоїть. Через це перебираємо величезну кількість варіантів, вибір дуже складно зробити. Голова пухне(((
    Може щось підкажете?
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2021
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Emmy КМДШ вже кілька років працює у львові. В мене відгуки саме про КМДШ не дуже. 2є колишніх співробітниць звідти дітей забрали.

    Маю кілька позитивних відгуків про Think Global та школу Вільних та небайдужих
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    А чому забрали? Що було не так?
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    свідоцтво на право власності якщо є , то теж підходить