Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Здається в 91 школі немає такої підготовки.Розглядаю підготовку Кузя ,бо близько до дому...+-
     
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Ні, право власності, ще не маємо.
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Не подобалось як підтримують дисципліну в класі, і почали нарікати на якість викладання.
    Але основний момент був виховний, як попускались моменти булінгу в класі.
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2021 ---
    @Gorbywka насправді в підготовці до школи я бачу сенс тоді коди вона і буде в тій школі де дитина вчитиметься. Щоб звикала до класів, парт. З досвіду свого і кількох знайомих що підготовку часто ведуть саме ті викладачки які набирають перші класи. Це і момент знайомства з майбутньою вчителькою.
    Бо з точки зору занять що вони роблять на підготовці то в садочку навіть більше робили.

    але якщо дитина не відвідує садок, тоді так на якийсь додаткову підготовку можна і віддати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ох, школа, школа. Я сьогодні за розмовами з родичами якось перейнялась цим питанням. Зі слів друзів і тих же родичів, проект «Інтелект України» має класну програму і адаптовану якраз для сучасних дітей. Мене ця програма зацікавила, але, як виявилось, лише декілька шкіл у Львові мають класи з цією програмою і наші Винники, звісно, туди не входять.
    Потім я собі подумала, можливо потрібно написати звернення (куди?) щоб такий проект стартував і в наших школах.
    Хто має відгуки про класи Інтелекту, поділіться будь ласка.
    І також попрошу відгуків про школи винниківські (29, 47), бо читаючи відгуки в Інтернеті волосся дибки стає, настільки все погано(

    @Emmy за Ерудит нічого поганого сказати не можу, але й конкретно хорошого теж. З Ваших пунктів, що насторожують, наскільки мені відомо, п.2 правда. Взагалі, п.Володимир має доволі цікавий характер.
    До недоліків мабуть, варто віднести те, що вони кажуть, що завозять/привозять дітей, але про безпеку в транспортному засобі не подбали, оскільки діти там без пасків чи вниз засобів захисту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОзкажіть)
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Малий ходить в 1 клас в 47 школу, якщо щось цікавить, питайте. Загалом - звичайна школа, не найкраща, але і не найгірша. У нас в класі 30 дітей. Ставлення до дітей доброзичливе.
    Мінуси: спортзал тільки будується, тож фізкультура тільки в хорошу погоду на стадіоні; харчування привозне з 29 школи, є їдальня, але там не готують, лише розкладають готове.
    Віддала малого в цю школу, бо там працює родичка, ходив туди ще чоловік, його брат, племінник...
    Вчителів, які будуть брати 1 клас на жаль не знаю.
    29 школа. Особливість: закрита, наскільки мені відомо, на перерву діти на вулицю не виходять (може зараз щось змінилось). Більша від 47, класи по 35 дітей. Але є спортзал і гуртки в школі.
    До речі, у Винниках планують відкрити якусь приватну школу STEM на Винній горі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми також хотіли віддати сина у приватну школу.
    Але, на жаль, якщо зануритись глибоко і повивчати їх, то ситуація сумна.
    Я практично не знайшла у них позитивних сторін. Ми мали можливість у одній із таких шкіл бути на онлайн підготовці. Все сумно. Принаймні такий наш висновок. Ні знань, ні порядку, нічого і все за наші гроші.
    Читайте гарно відгуки по всій Україні про різні приватні школи.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Почитайте на просторах Інтернету, як діти після цієї школи по Україні здають державну підсумкову атестацію і все відразу стане зрозуміло. Я не те, щоб хотіла, щоб моя дитина надзвичайно вчилась. Ні, як вчитиметься, так вчитиметься, це нормально. Але коли батьки платять гроші, а потім діти не здають шкільні екзамени, бо знання надто низькі і діти банально не можуть здати ці екзамени з таким рівнем знань, то це якось зовсім недуже. І це не одиничні випадки, це поголовно. Лише шкода, що батьки почали розуміти про рівень знань аж коли прийшов час здавати екзамени шкільні.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Уточніть будь ласка, про яку саме школу йдеться?

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В Софії вчаться мої діти і я працюю вчителем. Старшу в гімназію не даю, бо не хочу вчити власну дитину, плюс реально дорого трьох дітей вчити в приватних закладах і оплачувати ще гуртки кожній. Поступили в Правничу гімназію, маю про неї добрі відгуки, з вересня буде видно. Середня донька закінчує 2 клас, молодша йде в нульовий. Я не можу бути аж дуже об‘єктивна, але до рівня знань базових предметів в мене питань нема (я крім школи викладаю учням інших шкіл Львова на гуртку, маю з чим порівняти). Мене все влаштовує, але я багато на що дивлюся з обох сторін: і як мама, і як вчитель. Взагалі, маючи вже практично трьох школярок і досвід роботи в школі, я на багато речей змінила погляди і дуже добре знаю, на що можна закрити очі, а що реально важливо для освіти і добробуту дитини.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    по Think Global хвалять методи викладання і ніби онлайн навчання гарно оргізували.
    Про школу вільних і небайдужих просто що подобається, про деталі не розпитувала.
     
  12. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми якраз у Think Global були на онлайн навчанні. Організація - погана. Зворотній зв‘язок також дуже посередній.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Про Think Global.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Син через рік піде в школу
    Але на майбутнє «прощупую ґрунт» вже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    але ж по всій Україні різні вчителі..я чим більше читаю тим більше розчаровуюсь...
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ви в першому класі? будете продовжувати навчання?
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Вчителі різні, а система та сама. При різних вчителях в різних містах результат той самий - сумний.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ні, ми відвідували їхню Прескул. Продовжувати, звісно, не будемо.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не віддала.
    Організація навчання і переповнені класи в «школі під хатою» набагато більше би втомлювали мою дитину ніж зайві 20 хв на дорогу.