Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    поясніть чому не можна
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ось різниця між кенгуру і ерго рюкзаком. [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І ще для наглядності[​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Важко все перелічити, дівчата вище поскидали гарні малюнки.
    Я лише зачеплю тему розвитку кульшових суглобів дитини. Така позиціїя не сприяє їх правильному формуванню, погано розвиваються ядра, неправильний кут входження голівки стегнової кістки у суглобову сумку. Якщо дитина має дисплазію, то взагалі категорично протипоказані кенгурушки, так як проблема може поглибитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дякую, дівчатка
    А як на рахунок такого?
    Up Close™
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо ви уважно порівняєте малюнки х сайту і ті, що показали дівчата, то помітите, що це таке ж кенгуру.
     
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Тоді ще підкажіть
    наразі використовую кільцевий слінг - положення колиска

    маю ще слінг-шарф. Ось так безпечно носити місячну дитину?
    [​IMG]
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Слінг з кільцями, то не найзручніше для мами.
    Отак в слінгу шарфв - ідеально. Воно мацьопе згортається майже ембріончиком і швидко заспокоюється. Але треба щоб вперше вас хтось намотав, бо не всі діти терплячі до мотання.
    І чоловік, кхм, рекламу любить, правда? Міжнародні виробники, патенти і інша радість? В нас знайомі так були, правда перша дитина, то сам ще не носить, а жінка вовсю розійшлася, коли дитина стала спокійніше себе поводити. А мій чоловік з малою то ходив гуляти. Він так себе спокійніше почував, бо з візочком йому не чути як дихає, дитиною хитає по кутає, мерзне, і тд і тп. Ну і кенгуру, справді, краще не розглядати. Це важко, навіть банально для мами, немає тієї єдності, дитина баламкається куди хоче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Слінг шарф мотати довго і в спеку з ним душно(
    Але дитина надійніше сидить в ньому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lilochok зараз є чудовий вихід - ді слінг ерго-рюкзак адапт. Там можна від 5 кг і здається 2 місяці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Можна підібрати слінг з шовком. Це навіть холодить трохи.
    А за діслінгадапт вам добре написали, хоча я б напевно його не брала. Або на дуже короткі перебіжки, бо шарф мені надійніше і мякше
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    почитала... не рекомендують довго носити дитину в слінгу
    а якщо планую з дитиною прогулятись по горах (3-5 год), що краще використати?
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А як щодо май-слінгу? Мені видається, що його легше одягнути.
     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    не рекомендується довгий час поспіль. Годинку-півтори походили, вийняли зі слінгу - масажик легенький, розімнялись хвилин 15 і далі мотатись можна. Якщо дитинка усі три години спить у слінгу - то хай спить. П.С. Зараз є доволі багато варіантів взяти на прокат. Наприклад у львові "Біля серця", або приходьте на мамівку (у "Слінгомамах Львова" на Фб пишуть що, коли і як).
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Майслінг , діслінгадапт.
    Недобре підряд носити купу часу. От як зранку вдягнув, так ввечері зняв - недобре
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви ні в чому не будете носити дитину 3-5 годин. Шарф - ідеально для дитини і вашої спини. Все решта - з певного віку, ваги. За 3 години дитина захоче їсти, пісяти, какати, тому так чи інакше доведеться виймати. Я б радила все ж взяти щось легке і трохи повправлятися в намотках. За кілька днів будете мотати простенький ХНК однією лівою) Кенгуру навіть не дивіться. То є мука для дитини і вашої спини. Я вам більше скажу: я відносила в шарфі і потім в ерго трьох дітей, то і з таким варіантом спина зазнала серйозних навантажень. Шарф я зараз ще могла б намотати з дитиною +/- 10 кг, а в ерго вже не можу навіть пару хвилин. Тому я всіма руками за класичний шарф при потребі і візочок на щодень за можливості (бо в декого поверх без ліфта і стрибання візком ще гірше, ніж 2 години з дитиною в слінгу).
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2018 ---
    Май з часу впевненого тримання спинки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Є май-слінги з шарфової тканини, які можна з народження. У ДіСлінг, наприклад, такий є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви ніколи не намотаєте новонароджену дитину май-слінгом так, як шарфом. Все решта - це пропозиція виробників слінгів, яким виробники кенгурушок наступають на ноги. Писи: всі нормальні маї і шиються з шарфової тканини.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Та й у шарфі можна так примотати, що краще б і не мотали) Шарф звичайно найкраще, але і інші варіанти мають місце бути.
    Нормальні виробники перед запуском продажу тестують свої вироби. Названий мною з таких. За інших не знаю.
    Старшим діткам цілком ок і не з шарфової.
    П.С. Я таки агітую за мамівку, примірку і аренду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1