Спільний сон з малятком

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ірка-Шкірка, 15 Вересень 2010.

  1. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Тут я також не погоджуюся, тим більше сильний плач, і засинання після нього дуже на психіку впливає (
     
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    Мені ще в пологовому сказали : "Не кладіть дитину біля себе, бо задушите". Я тільки спитала, як вони собі уявляють ситуацію, що мама може задушити дитинку((( Потім тільки так між іншим на обході нагадували, що дитина мусить спати в ліжечку і бистро йшли, не давши мені висловитися)))) Моій дитині майже півтора місяці і не перекладу я іі від себе, бо нам так зручно, бо я можу іі обійняти і пригорнути, бо чую, як вона дихає, слідкую, чи не зригнула і т.д. І я при цьому висипаюсь (трапєза в нас кожні 2 год). В ліжечку донечка погоджується поспати хвилин 30 вдень і тільки коли мамі дуже треба щось зробити. І мені якось десь там, хто і що каже, а ми робимо так, як нам з донею зручно)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Посміхнуло)
    До нас одного ранку вірвалась медсестра в ПБ, і з гвалтом: "мамаші, ви подуріли? щоб я такого більше не бачила!", переклала від нас напівпрокинувшихся наших дівчаток в дитячі боксики. В ПБ спати з дітьми не можна! Медсестра пішла, а ми дітей знов під цицю, і давай далі кімарити.
    В моєї сусідки по палаті теж друга дитинка, теж досвід довгого успішного ГВ старшого синочка, і теж дике бажання виспатись після пологів, а не гонити по лікарні в пошуках помічника, який вилікує плач дитини).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Fleshka я свого малюка ні на секунду в ту пластмасу не клала і ніхто мені ніц не казав :) спав на ліжку біля мене. Лиш як заснув на мені і я не стала перекладати поруч, а отако дрімала з ним, то влетіла медсестра і почала кричати, аби я такого не витворяла, бо ще скину, а відповідає вона:girl_mad::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. veronka

    veronka зла друзя

    ну то най сидить поруч, вічно щось нагонять собі...
    мо не в мету, Маргош 6 рочків, спимо разом. Я не стверджую, що то правильно і саме так має бути. В нашій, окремо взятій ситуації - холодна квартира, відсутність тата і т.д., то є гут, дуже. Я по ній бачу, що ЇЙ це потрібно. Часом вона сама залазить в своє ліжко і спит там, часом я її прошу так зробити, бо мені цікаво, але найкраще - це наш спільний сон від її народження,ні на що не проміняю))))
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    гггг.... в пiсляоперацiйну палату зайшла медсестра i каже " мамочки зараз привезу вам лiжечка щоб ви дiтей могли туди перекласти пiсля годування, то я говорила щоб менi навiть не везли, бо в те коритко дитину не покладу ;) - уявляэте послухалась, навiть не переконувала що так положено)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А в них вічно тих ліжок бракує. Моя дитина була "щаслива", їй дісталось ціле і те з новіших. В сусідки скрипіло, рипіло, і було таке поюзане.
    Зрештою я ним користувалась.
    Клала малу як в душ ходила, чи за передачою, чи на процедури, узд. На ліжку якось не альо лишати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Як на процедури йти, то дитину треба сму залишати? А як плакатиме?
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Треба завозити медсестрам. В тому ліжечку везти. На руках нести не довзоляли. Але я не возила. Лиш раз їм завезла як на узд йшла, бо не знала на скільки затягнеться. А так, то пильнували діток з сусідкою одна одній. Як плакала малявка сусідки, мені не важко було на ручки її взяти.
    Медсестри в тій кімнаті на крики особо не реагують. Мені після пологів як малу привезли (ну бо разом переводитись в палату не дозволили) то медсестра її вручила з таким скрипом - ну вона в вас і крикуха. Щось більше їм її на догляд лишати не хотілось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Almariel я лишала, на довго намагалась не відходити. Лиш раз плакав, як на УЗД пішла, то дівчата його розкрили, заспокоювали. А лишала на ліжку, клала в поперек і під стінку, аби точно не скотився. Летіла назад як ошпарена по коридору)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Я також в ПБ лише один раз синочка клала в ліжечко, коли кров бігала здавати) а так спали разом і не задусила ))))) лежала і милувалась ним))
    Перші місяці вдома (під час нашого нетривалого ГВ) теж спали разом. Вперше поклала в ліжечко ввечері, бо треба було спуститися в кухню, прийшла, а він так солодко спить, що я не стала його рухати і не брала до себе в ліжко. Насилу в ліжечко не клала. Він засинав під час годування і я перепладала його в ліжечко, спав нормально без плачів, як просинався брала до себе , поїв і спав вже зі мною. А потім , як почалося повне ШВ, почав довше спати в ліжечку вночі. Тепер спить до ранку. І повторюсь без криків, істерик і т. д.
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Не знаю чи в нас правильно ,але ми вкладаємся в 22.00 спати (засипаємо з цицею)і перекладаємся в ліжечко, якщо неакуратно ставила,то знову циця... і так поки не вкладу. Тоді маю вільну годинку на себе,чоловіка, дім... Спимо до 2 -5 ночі, просипається їсти і тоді вже вночі (до ранку ) спимо разом. Так нам зручно. З криком не вкладаю в ліжко , тільки як міцно спить.., бо якось шкода щоб дитина в поганому настрої засинала... не годиться так...
    І ми тільки раз, коли брали кров з пальчика в неї... Хоча ніхто нічого нам не говорив ,про те що спимо разом..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Gorbywka моя старша так спала до першого прикладання в ліжечку, а далі вже разом. так хоч трохи часу ввечері було без малюка на домашні справи\чоловіка\ванну\відпочинок. правда моя спала максимум годинку-дві, а далі "кликала" мене і тоді вже цицяння поки мама не засне :)
    а зараз зі сном окремо від мене трудно. засинає на руках-або з цицею, або просто колишу. інакше ніяк. належачи годувати несплячу не варіант. тому заколисую і спить на мені. як дуже добре засне(годинку -дві), тоді трохи зісуваю на ліжко собі під бочок і так вже до ранку спимо. про спання хоч годинку в дит. ліжечку можу поки лиш мріяти
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у нас якось досить не стабільно з тим... деколи засипає і спить до 5 ранку, а деколи в 2 підйом...
    то є дуже важко, напевно має чутливий сон,може за якийсь час їй пройде..., я мрію про ту годинку ,щоб розслабитись,вирівняти спину , зїсти якогось десерта, і ванна...
    Тримайтесь!! Завжди так не буде!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    То не є неправильно, але... на мою думку, не надто зручно. Чому? Бо самі пишете, що "якщо неакуратно - знову циця... і поки таки не вкладете". Мені зручніше *відкочуватись* коли вдавалось груди звільнити. Менше ризиків знову і знову присипляти = більше часу на інші справи Тут просто треба продумати як убезпечити маля в ліжку. ну там крісла підсунути, боковинкою з ліжечка підперти, саме ліжечко приставити (у нас ліжечко приставлене від року синочка, то набагато зручніше стало )
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у мене нажаль так не можливо зробити одна кімната, і вся мебель впритик, немаю можливості пересунути ліжечко,бо тоді не зможу зайти в кімнату:girl_sad:.Так трохи не зручно, бо деколи бувають дні ,що і три -чотири рази доводиться... але я вже звикла.А спати одразу разом , я теж не дуже можу,бо не здатна розслабитись, маю страх придавити ручку чи ножку,і весь час в напрузі... А коли мала зі мною в ліжку , то це не міцний сон , а так дрімання..
     
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    То звикається, сон внормовується... не придавите, серйозно :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    І я погоджуюся, що не придавите. Я теж сплю дуже міцно, чоловіку недобудитися. Але останній місяць старший знов почав спати з нами, до того десь з 2,9 спав у своєму ліжку, деколи вночі перелазив. Тож я тепер буджуся моментально, коли хтось з малять спить неспокійно, щоб старший не зачепив молодшого, бо перекладаю його годувати, верхньою груддю годувати незручно. Ну і ставлю між ними подушку. Але все одно, навіть крізь сон, відгороджую і обіймаю Устимка, це якось так природньо, при цьому чудово висипаюся, якщо Дмитрик не робить підйом в 5 ранку :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, в кого мала різниця у віці між дітками, як ви організовували спільний сон? Доця вже не на ГВ, але спить з нами, бо часто вночі просинається і не планую її відселяти. Тому думаю, як то буде зі ще одним мацьопиком, як нас в ліжку порозкладати))) Я би вже доцю до тата пересунула, але він в нас спить мертво, толку з нього 0.
    І ще, чи не будуть вони один одного будити? Поділіться досвідом