Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Якщо добра база то на витягання, розкладання треба дуже мало часу, ну і плюс дивлячись куди їхати. Якщо на кілька годин в парк погуляти, то, особисто для мене слінг це важко, ну плюс малий в слінгу взагалі не сидів, зразу мало не істерика, хоч мали любі-голубі. Чи десь по місту походити, чи в розважальний центр. Ну і знову ж таки, ще і від дитини залежить, в мене малий як будився, то моментально знову не засинав і сидіти тихо теж не хотів. Ну, хоча, кажуть третя дитина спокійніша і чемніша за першу )))
    А в першу чергу залежить де і як мама планує проводити час з дітьми. Зрештою візок і так буде, або можна позичити попробувати, краселко мус бути полюбому, слінг є. Можна спробувати все.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так звичайно , можна спробувати.
    І третя дитина теж не засинає знову зразу. Просто мама вже не так смикається. В нас машина одна на двох з чоловіком. Там є його речі+речі двох старших дітей (якщо в парк, то це можуть бути і два самокати)+плюс бандура (гаразд, бандурка)+ "мама я хочу вийти"*2.

    Коротше кажучи, я навіть не пробувала.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    добра.
    Я з трьома їздила без питань взагалі, але це було у віці 9м+, і з крісла дитя моталося у слінг. Але тоді були трохи інакші потреби мобільності, трохи інші умови.
    Мені загалом дуже подобається, як виглядає крісло на базі, я в інших спостерігаю подібні моделі. Але власне цікаво, до якого віку воно юзабельно.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    До півроку точно, а так десь до 8- 9міс. То ще від пори року залежить. Воно то в комбезі неправильно дитину в машині возити, але взимку і не роздягнеш, хіба довго прогрівати. Бо ж дубак в машині, на короткому переїзді навіть не прогрівається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Мала в машині засинала одразу. Та й по вазі-габаритах підходила, ноги правда на спинку сидіння ставила)
    Так, ми так і відкористувались.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2017
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас було максі козі пебл( здається) то в 10 місяців купили крісло бі сейф. бо Рома не поміщався.. довгий був.. чи то в нас машинка маленька)
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ноги не зависали коли на базу переставляли?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    А вона одразу прокидалась при зупинці машини, вже в ходячому віці На базу ставили поки вона могла в візку спати. Трохи ноги звисали, але не критично. Якби не те спання в машині, я б її пересадила в 1-чку.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    прийшла спитати за крісло 1-2-3 і 2-3
    друге я так розумію зі звичайним ремнем, щось мені здається рано ще малому
    і виробника порадьте


    як на мене, то залежно на яку пору року випадають ті перші 6-7 місяців дитини... якщо згрубша на літо (типу квітень-жовтень), ну то можна і не брати, хіба якщо хочеться)
    якщо на холодну пору, то я би однозначно брала то автокрісло, що з машини витягнув і оп на візок, повіз
    десь такі є періоди дивні, в машині тепліше, надворі холодніше, там роздягайся, тут одягайся, в приміщення/з приміщення.. ну не хочеться дитину витягати, перекладати, мотати в слінг десь на автостоянці, які бувають на різній відстані від приміщень (ну я в холод не носила, тут не маю практичних навичок)
    і то не тільки йдеться про сон, просто додаткова зручність в тому, що на якісь такі дислокації часом просто накрив пледом і в секунді справився з різницею температур
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мій має 107 росту 15 ваги. Шикарно защіпається звичайним ременем. Ремінь іде рівно як по інструкції.
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    Виглядає що максі колі для делікатесом дітей. Хоча мій малий в 4,5 правда при таких невисоких параметрах, їде в крісло малої 6міс-4р . Воно на вигляд як люлька, тіки більш сидячи. Хз як він там поміщається, але нормально на вигляд. Тоді як в знайомих дитина з того крісла виросла в 2,5. Але реально виросла по параметрах, він крупніші за мого малого. Тому то таке.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Ми мали пег перего автолюльку, то було дуже зручно чіпляти на базу і десь перебігтися, використовували до 11 місяців, але малюк худий і довгий. Зараз поміняли, бо він вже умудрявся ремінці в дорозі знімати, боялася що вилізе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    і я за неї писала, супер компактна і зручна. Одною рукою дістала, розклала, клацнули і поїхали)
    Але в @cjomcjomka я так розумію габаритніша сама база буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мій син виріс з одинички в 3,5 роки. Я йому взяла з групи 2-3. Все ок, там є регулятор ременя. Так що він йде там, де треба.
    Стосовно марки автокрісла, то раджу орієнтуватись на краш-тести ADAC.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та, в нас теж максі козі і от зараз на зиму вже хочу наступний рівень, бо мій і невисокий і худий, але в теплій куртці і в тому кріслі то вже незручно
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    о дякую за відгук, мені здається що і мій приблизно такої ж комплекції
    а як місце в машині займає? вони мені такі крупні ті крісла... а потім можна все познімати і лишається один бустер чи то я нафантазувала?
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    От і в нас максі козі було, пріорі. Малий хоч і не крупний, а вже не поміщався в ньому.
    Вони є різні. Я взяла знову Максі козі, але Rodi sps. Воно в краш-тестах має оцінку «задовільно», але оскільки Adac дуже вимогливий, то і ця оцінка добра, з нею теж надійні крісла. Власне, це крісло не дороге, не крупне, потім можна зняти спинку і залишиться бустер. В мене обоє дітей в таких їздять, їм зручно.
    По компактності - воно абсолютно не громіздке, виглядає менше ніж попереднє. В нас звичайне, без ізофікса.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Так, наступна категорія вже ременем. Мені перший час було дуже незвично, що малий надто вільно почувається в кріслі. Може дотягнутись куди йому треба, практично не фіксований))
    Але то звикається.

    Ми обрали Cybex solution q3 fix plus. Дуже задоволена. В першу чергу тим, що спинка крісла має мінімальний нахил, плюс підголівник регулюється, що дає малому досить комфортно спати в кріслі.
    Ми взяли плюс в новій тканині, яка має трохи бавовни, на відміну від старіших сайбаксів, які переважно повністю синтетичні, схожі на костюми водолазів на дотик))
    Плюс крісло має якусь там систему вентиляції)
    Крім того, що росте у висоту, так ще і в ширину в плечах розсуєвається, в міру зростання дитини.
    Ну і краш-тести чудові, що було одним з основних критеріїв. Можу рекомендувати, кріслом задоволені повністю. Я трохи переживала як то буде перехід до того більшого крісла, без лежачого положення... Але схоже, що малому у новому, навіть зручніше.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    Наше крісло насправді значно компактінше за попереднє. Ну може в ширину трохи більше, бо має ті бокові подушки повітряні. Але загалом дуже компактно виглядає. Попереднє було на базі, що додавало громіздкості.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну якщо не на ізофікс і, то вони компактні досить. В нас роді, але на ізофікс і. То 2 дітей крісла максі козі на ізофіксах, і я сиджу між ними. Просте як двері, але найвища оцінка адас (ізофікс). Спинка нахиляється, підголовник ні, малий на нього вкладається як на подушку. Защіпається сам! Правильно і досить швидко.
    Ну і в нас були моменти коли крісла перевіряли ся екстреного гальмованним. На базі чікковське сунеться. На ізофікс ах діти навіть не рухались, я в той момент прищіптуна ременем летіла в лобове скло.
     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Яка різниця? Ізофікс то лиш такі два рожка, які висуваються з крісла і кріпляться до сидіння машини. Громіздкості може додавати пластикова база хіба. Але крісла категорії 2-3 вроді вже усі без бази. Лише 1-2-3, якщо не помиляюсь.
     
  19. Fish

    Fish Well-Known Member

    Для категорії 2-3 дитина має мати 15 кг. Нам легко дався той перехід, тільки ці крісла вже так зручно не відхиляються для сну, як попередня категорія. Щоб перевірити, чи дитина виросла з попереднього, подивіться на плечеві ремені - місце, звідки вони виходять, має бути над плечима. Якщо плечі вище, а ремені виходять з-за них, значить мале. У виборі, як вже написали, найкраще орієнтуватися на краш-тести, ну і вибравши, можна десь дитину посадити в магазині, щоб собі уявити, як воно буде виглядати (ми купували, не пробувавши, але теж ок). З ізофіксом безпечніші. Ну, але і дорожчі.
    Вони мені не здаються крупними, приблизно так само, як попереднє. Від моделі теж залежить, але не критично. У нас одне Cybex Solution без ізофіксу, давно куповане, на той момент мало гарні результати за краш-тестами. Напевно, таке, з тканиною "як костюми водолазів", про яке вище писали :) Інше Recaro Milano. Може, трохи зручніше, крапельку ширше, тканина приємніша. Сайбекс має той недолік, що скрипить на морозі - читала не один відгук, і у нас теж так. І так, по ідеї більшість можна потім розкласти і мати бустер. Ми не пробували, моїм дітям важливо мати де сперти голову, особливо в довгій дорозі, ну і безпечніше так. Поки влазять, хай їздять :)
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нашому є невелика пластикова база, звідки і виставиться ізофікс. Не скажу, що вона дуже широка, але порівнюючи у відео крісла з ізофіксах, то часто три максі козі могли вмістити в машину, а 3 іншої фірми - ні. Без ізофікс у однозначно вужче крісло в певних місцях, куди наприклад можна зручніше помститися бедрами
     
    • Інформативно Інформативно x 1