Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    О, а в нас затишшя з іменами, так як першу дитинку я назвала сама,то тепер всім кажу, що тато буде називати,(але то звичайно не без моєї участі)
    Дуже хочеться щоб було співзвучно з Вероня, але поки жодних варіантів підходящих не знаходжу, та й ще не знаємо хто буде навіть приблизно:girl_in_dreams:
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в мене є знайомий з таким іменем, всі його кличуть Вальдек. Якось дуже магічно і загадково:)
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я мала на увазі не походження, а свої асоціації.
     
  4. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені теж дуже подобаються ці два імені, такі милозвучні. В мене начальника звати Олесь, то розказував, коли батьки пішли реєструвати, то тьотінька, що реєструє казала, що то має бути Олександр або Олексій. Але його мама вчителька української мови наполягла, що є таке ім"я і зі шкандальом таки записали.
    Був в мене одногрупник Олексій, то всі його кликали Льоша (фу!), а батько тільки Олексій.
     
  5. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    питали дівчата за ім'я, що ми вибрали для хлопчика. так от, то було дуже тєжко, бо я не така як всі і мені не подобається жодне! традиційне українське ім'я і я завжди для своєї дитини хотіла ім'я рідкісне, не таке як у всіх, ну але в межах розумного. відповідно вибирали щось особливе..ну як вибирали- я пропонувала, чоловік критикував і фукав :girl_devil:
    Домінік- ми шо французи?
    Давид- ми шо євреї?
    МІлан- я шо буду казати шо назвав дитину в честь міста чи футбольного клубу? :girl_crazy:
    і так далі, вже всього зараз не згадаю.
    в результаті, начебто зупинились на імені, яке нам обом подобається і відповідає нашим вимогам- сильне, самодостатнє, наповнене і зустрічається дуже рідко- Даміан :girl_in_love:
    ну а якщо доця, то незмінно- Єва :girl_in_love:
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Тоня (Антон, Антоніна), Льоня - Вероня:girl_wink:
     
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Незвично, але гарно:girl_smile: А яка пестлива форма?
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ми теж розглядали це ім'я, але в більш звичній формі - Дем'ян, власне імена Дем'ян і Лук'ян були моїми фаворитами, але значення імені Лук'ян (світлий) мені більше сподобалось, та й наш малюк народився майже на Лук'яна, тож вибір зробити було нескладно :)
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ндя:girl_haha:
    :)
    Домінік і Даміан (він же Дем"ян) імена латинського походження:)
    мою прабабцю звали Домнікія (Домна/Домініка) і француженкою вона не була:girl_crazy:
    вже ніби писала, що другого синочка назвала б Дем"ян або Лука :)
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  11. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Коли мені хтось таке каже, то я відповідаю, щоб подивилися походженення хоча б пару звичних імен:girl_wink:...напр. Анна чи Микола - теж єврейського походження (десь колись читала), хіба не так?
    Однокласник мого чоловіка так свого синочка назвав - спершу незвично було, а тепер мені подобається:)
    А от щодо Домініка - мені теж дужее подобається, але чоловік забракував( Маю надію, що до тих пір, як буде ще один синочок, то коханий змінить свою думку:) І буде в нас Давид і Домінік, а ще сестричка:girl_tender:...правда, з часів вагітності нічого не змінилось - імені для дівчинки я не маю, не знаю яке хочу( Думали над Юстинкою, але тепер для Давида, здається мені, не дуже співзвучне...Але то ще маємо купу часу...прийде пора - будемо думати:girl_yes2:
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я коли сказала чоловіковій родині, що у нас другий буде Андрійко, то всі кинулись, що таке імя не підходить до імені Святослав. Ну, от дивно мені, з чого б ці імена мали бути співзвучними? Двох ж різних дітей називаю.
    Тай Святик і Андрійко ніби не погано так звучить, якщо вже аж так підходити до цього питання.))

    ---------- Додано в 10:56 ---------- Попередній допис був написаний в 10:54 ----------

    Прям чуть не діамант.)) Якщо чесно, вперше чую таке ім"я.:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я не вперше. Чула десь в латино-американських серіалах :). Демян якось мені особисто ближче. І також подобається.
    Чоловік як буде хлопчик знову веде мову за Ореста (Орчика), а мені особисто до душі Матвійко)).
    А от з дівчачим іменем ми вже дійшли згоди).
     
  15. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    І на якому зупинились, якщо не секрет? таки на Даринці?
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ні, хоч дуже і дуже подобається.
    А ім"я потримаю в великій таємниці, поки не буду точно знати хто))). Хоча чесно мені дівчачих дуже багато подобається, тому проблем з вибором точно не виникало. Розглядали Лукія (Луця)- в мене прабабуся так називалась, також Соломійка, Софійка та Даринка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в мене на роботі двоє колег були на ім'я Даміан, (наголос на перше А) але вони обидва поляки. Але якраз їх імена й наштовхнули мене на варіант імені Дем'ян

    гиии, свекруха нашого Лук'янчика також часом ніжно Луця називає :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а мені дуже подобається Даміан, з розряду гарно і сміливо) не знаю чи сама б наважилася таке обрати:girl_spruce_up:
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в останні 2 роки у Львові це дуже популярне ім я .
    у нас "по документам" дитна має 2 імені. Але священник хрестив лише "основним" іменем ( УА православна церква). Щоправда, ми не питали і не наполягали на хрещенні 2 іменами. В той же час доньку моєї сестри цей же священник хрестив двома іменами.

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    якщо вдатися до української класики, то це було дуже популярне жіноче ім я серед наших пра-прабабусь - Домна ( Домникія)

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

    Володимир- це старослов янське ім я ( володар світу).А Вальдемар- старовинне німецьке ім я ( великий володар). Значення у них практично те саме. Тобто це справді одне ім я, просто у різних народів звучало по різному. А от поляки Володимира часто Влодеком кличуть ( а повне ім я-Влодзимеж)

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    і Дарина і Дарія- різні імена. Дарина- старослов янське. Дарія- персидське. Перше походить від слова "дарувати", друге- жіноча форма чоловічого імені Дарій ( чоловічого персидського імені)
     
    • Інформативно Інформативно x 1