Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.003
 1. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Тема для плачу в жилетку, але...
  Лікарська жилетка-халат висить тут
  Педіатрична - у дитячому здоров'ї
  Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
  Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

  **********************
  ЗІ: попередня жилетка висить тут
   
  Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
  • Не подобається x 4
  • мімімі x 3
  • Подобається x 2
  • Погоджуюся x 2
  • Не погоджуюся x 2
  • Зе бест! x 1
  • Інформативно x 1
  • Корисно x 1
  • Оптимістично x 1
  • Креативно x 1
  • Баян x 1
  • Безграмотно x 1
 2. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Душа болить((( Втратила свою кицю і так безглуздо. Досі не розумію чому так сталося. Не було нас кілька днів вдома. Звичайно, киці самі не були, але десь тато недогледів і одна киця пропала. Коли ми приїхали, вона мабуть почула і прийшла, але мала рану на животі. Ми одразу завезли її у найближчу ветклініку. І то мабуть була перша помилка. Рану потрібно було зашити, а так як хірурга на місці не було ми її залишили на стаціонар. Попередньо зробили Узд і аналіз крові, які були добрі. Наркоз вона теж добре переносить. Молода, здорова. Ймовірність, що все буде добре 95%. І я впевнено їду додому. Наступного дня їду забирати, операція пройшла добре, в клініці їла, але дали седативне, бо вона стресувала і буянила. Через 4 години вдома, не відходячи від седативного, в киці зупиняється дихання. Чоловік стояв поруч в цей час і почав реанімаційні дії, дзвонимо в клініку, летимо туди (дорога 3хв, плюс поки зібралися то нехай 5 хв), там реанімація, але ні. Все даремно. Зупинка дихання внаслідок рефлюксу. На моє питання стосовно причини його виникнення мені відповіді не дали.
  Я не побачила швидше, що щось не так. Я не зрозуміла, що їй погано, що треба везти вже. Ми приїхали запізно. Як я могла так помилитися. Помилилася з клінікою, бо ж видно і вони щось не Ок зробили. Якби ж можна було щось змінити ((
   
  • Співчуваю Співчуваю x 13
 3. Khustyanka

  Khustyanka Well-Known Member

  З його боку було вибачення на словах і всьо. Сказав, якби знав, що зуби таки крихкі, то якось по-другому б спробував встановити свій агрегат.
  З мого, якби зуби були в хорошому стані або коронки стояли, то я б звернулась до суду. А так вони тримались на чесному слові, кришились потроху, їх треба було реставрувати (я й планувала, але не встигла до вагітності). Звісно мінімум на скандал він заслуговував. Але у нас в родині сама скандальна - я, а мені було не до того.
  Дякую за підтримку, я тут понила, та й пішла недавно один зуб полікувала, і взяла направлення на 3Д знимку щелеп, буду крокувати помаленьку до нових зубків.
   
  Останнє редагування: 24 Липень 2021
  • Подобається Подобається x 2
  • Оптимістично Оптимістично x 2
 4. phobika

  phobika Well-Known Member

  :girl_cray:
  Дитина ціле літо хворіє. Тупо кожні 2-3 тижні.
  Ну ладно, з тим нічого не зробиш, треба пережити.
  Але, блін, всі лякані-перелякані. Дитина ще не кашлянула - забирайте з садка.
  В понеділок попросили забрати. Ну ок, малий ще дійсно мав трохи насмарк. До того півтора тижні вдома був через хворобу.
  Нині знов завели, за трохи дзвінок: заберіть до обіду, бо він покашлює. :girl_devil::girl_devil: І завтра теж не приводьте, будь ласка. Але дитина не хвора, просто є ще трохи залишкового кашлю! Але нікому нічого не докажеш. А кашляти він так ще місяць може.
  Ще й коштує той садок, як крило літака. То ще одна тема жилетки... державні садки на канікулах влітку, то дали малого на той час в приватний, в який він раніше ходив. В результаті за садок заплачено, а по факту дитина там була кілька разів.
  Набридло жахливо. На роботі постійно відпрошуюсь, ніби працюю здому, але така робота до одного місця... і не зроблю нічого толком і вимотана від постійного перемикання уваги. Ще й вночі потім доводиться працювати.

  Добре хоч, що чоловік має можливість і бажання мене підміняти часом.

  Ех, виговорилась:hang1:
   
  • Співчуваю Співчуваю x 7
 5. Masja

  Masja Well-Known Member

  На форумі майже нікого вже немає...але хоч напишу, може, трохи легше на душі стане.
  От якщо нагло пхаюттся в чуже життя під соусом"з добра",ще й винною роблять за те, що не дозволяла вилізти собі на голову і мати за дурну. От чого можуть ввалюватися в кімнату зі словами"ну і що, що дитина спить, мені все одно" і зляться,як я сміла робити зауваження,ну це ж вони не зі зла,от чого людина,яка не має досвіду сімейних стосунків і виховання дітей,звинувачує мене в тому, що я неправильно годую свою дитину,що призводить,до того, що дитині погано. От чого звинувачувати мене в тому, що посміла ввести якісь правила,що стосуються мене і моєї сім'ї...
  Ех,так і розвалюється моя сім'я,дякуючи дорогим і турботливим родичам...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 8
 6. shemely

  shemely Member

  Може хоч хтось з сім'ї на Вашій стороні?Тримайте оборону, ви праві і крапка.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 7. Masja

  Masja Well-Known Member

  Дякую, мої родичі мене підтримують, чоловік ніби теж. Живемо в нього,то приходять всі кому не лінь,не запитавши:можу/не можу, хочу/не хочу. Доводиться постійно воювати і вислуховувати,що мені все не так. Чоловік теж каже, що забагато чи зачасто, але хто би то питав ...валять і все тут.
  Сьогодні з дитиною пішли до моїх батьків,а "родичі" тепер нехай приходять в порожню квартиру. Ех, життя спочатку...

  Ну і такі напрями внесли зміни у нашу сім'ю. Я вічно знервована чекала тих вихідних, чоловік вічно вислуховував ті мої монологи невдоволення, теж забембався, розумію.
  Ну, тепер пробуємо жити по-іншому. Як вийде-не знаю
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Просто не відкривати двері дуже допомагає.
  Якщо дуже хочеть бути хорошою для всіх то треба вибрати хто з «усіх» на вершині піраміди. Ви, чоловік і дитина, чи «родичі».
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 9. Kryhla

  Kryhla Member

  Можна і я понию, може стане легше.
  Навіть не знаю з чого почати. Постійно втомлена і знервована: троє дітей, двоє з яких школярі і одна капризна малявка. Не встигаю зробити все що планую. Розумію, що плани треба коригувати по важливості і т.д. але... Уроки, готування, прибирання - все на мені. Деколи ще нічого, але доця іноді так капризує, що не можу нічого зробити. Вночі теж спить не дуже, відповідно і я не висипають.
  З чоловіком стосунки не те що жахливі, просто ніякі . Перекинемось кількома фразами щодо дітей і все. Так холодно, ніби сама з дітьми живу і з якимось сусідом. Так хочеться від нього якоїсь підтримки, але він мене зовсім не розуміє. Мрію піти на курси з водіння аби трохи стали легше пересуватись з дітьми. Але теж не можу. Немає на кого залишати дитину. Розумію, на роботу вийду не скоро, а як і вийду, то зірок з неба не хапатиму. Бо щоб чогось добитись треба віддатися тій справі, деколи лишитись довше, зробити більше, а я не маю на це часу. Тобто кар'єрного розвитку теж не буде. Короче, ви зрозуміли, хоч я і люблю безмежно своїх дітей, але брак самореалізації на ліцо. І так якось тоскно від того всього, що просто капець.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 7
  • мімімі мімімі x 1
 10. Masja

  Masja Well-Known Member

  Та,власне,я б їх і не пускала.
  Але ми жили зі свекрухою,то вона нас не питала. Безпосередньо в квартирі "ходили за ногами".
  Так, ви правильно говорите стосовно цінностей. Трохи пізно, але я для себе їх визначила
   
 11. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Соплі, кашель, бронхіт, соплі, кашель, бронхіт…. Руки опускаються… А зараз ще плюс ковід… Ну скільки це триватиме?! Я більше не можу. Ну чому завжди так важко. Чому звичайний вірус переходить у важку форму, що зрештою закінчується антибіотиком… Діти ростуть на повітрі, в селі, не кутані з народження, довге ГВ, натуральні «вітаміни» з власного городу. Сімейна розводить руками… Я ридаю… А зараз ще й всі дорослі злягли з ковідом. Чоловік нерви виїдає чайною ложечкою, не має сімейного лікаря і не хоче укласти декларацію, займається самолікуванням… Ото мене взагалі добиває.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 8
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @Happy Fiancee в нас майже та сама історія. Тільки без ковіду. Старша доня влітку 4 рази якийсь вірус додому принесла, і все як то кажуть, гавкаючий кашель. Були в пн в лікаря, антибіотиків не виписав, в нас без рецепту не купиш. Ввечері мала блювота, солі по коліна... Були ще у вівторок, то чоловік домігся рецепт на антибіотики, бо доня не дає себе добре послухати, флюрографію робили 7 місяців тому.... а в дома, ще новонароджений 2отижневий малюк, до якого старша доня має великий інтерес, теж ніби сопливить і не відомо, чи то вірус, чи то той немовляти кашель....
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 13. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  @Happy Fiancee , і ми цього року від весни з донею кожного місяця хворіємо. За моїх 6 місяців вагітності 4 віруски((( З сопель не вилазимо, при чому я важче це все переношу, хоч і без температури. Переживаю, щоб на дитині це все не відобразилося. Доня температурить часто, антибіотики поки приймали 1 раз, я вже до педіатра навіть не звертаюся, вона каже, що період такий і всі хворіють. Ми тільки почали ходити в садочок, тиждень ходимо, і 2 тижні лікуємося. Я вже боюся зими, а що ж буде зимою...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 14. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  За море то моя жилетка номер один останні 5 чи вже 6 років. Просто ридаю тихенько в куточку. Нема грошей навіть на українську совдепію. Подруга цього року їздила в таку. То жах жахливий. Поїхала звідти швидше на 5 днів, бо вже не витримувала ні умов, ні хамства. Хоч і вона з тих, що не дасть собі в кашу наплювати. Я була в шоці. І за то все ще й гроші немалі заплачені.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 15. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Коротше розкисла я зовсім і не можу зібрати себе до купи. Не знаю, що далі робити з садочком. Бо в нашому випадку дитина туди рветься, там цікаво і заняття цікаві. Не знаю як розтермінувати ті борги в які ми влізли зараз, щоб вилікуватися з того ковіду. А то ще і не кінець. Бо в чоловіка важча форма, пневмонія, уколи. Та і їсти щось треба. Я псіхую, діти псіхують.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 11
 16. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Посуньтесь, я до вас....

  З якогось там вересня ( 2 чи 3го) в малого віруска). Бронхіт, антибіотики... Ніби вже вигріб - в мене дика слабість. В батьків якась фігня, ця фігня переросла в "гонку" за машиною швидкої, обидвоє на Топольну... В мене ковід, в батьків теж. я вдома посадила всіх на карантин, сама в "противогазі" ганяла щодня в лікарню: ліки, продукти, одяг.... по грошах - просто капєц... В мене виснаження таке, що я приїжджала і одягнутою просто падала і відключалася... 28 вересня забрала батьків додому з лікарні, мала в гімназію, малий в садок... так ні, якась падла привела хвору дитину "на пів дня"! Малий з вірускою в четвер ввечері (30вересня) і з високою Т. Сидимо вдома. Ну ок, хоч не їздити на другий кінець Львова. Але ж не тут то було!
  Малий на наступний день кинув собі табуретку на ніготь на нозі. Велкий. В ту ж сторону поїхала, через цілий Львів. На Орлика. Зірвав ніготь, вирізали...
  Все б ніби і нічого - мама в неділю втратила свідомість - впала вдома. Ну і сьогодні я чую, як мене починає розгрібати якась віруска.... На фоні капітального ослаблення після корони (на ногах - не означає безсимптомно і без наслідків).

  Візьміть мене хтось на ручки :cry:
   
  Останнє редагування: 4 Жовтень 2021
  • Співчуваю Співчуваю x 16
 17. fillette

  fillette Well-Known Member

  В мене малий 4,5 роки 2 дня пішов в садок, 3 тижня вдома хворий. Паралельно менша 2,3 роки. Соплі, кашель, отит, бронхіт в обох. Вже були здорові, 2 дня в садку і знову обоє хворі. До педіатра їздимо кожного тижня. Діти так як ви кажете в селі, на свіжому повітрі, гарному харчуванні, не кутані, довге гв. Чому так хворіють не знаю. І бачу в садку деякі діти 3 дня і вже здорові, а мої по 2-3 тижня з одного в інше
   
  • Співчуваю Співчуваю x 3
 18. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  І ми без перерви хворіємо всі на купу і без ковіду. В мами щитовидка, зараз якесь загострення чи що, минулого тижня піднявся тиск до 200 на 100. Збити таблетками не вдалося, викликали швидку. Я вже 2 тижні не можу вилікувати нежить, була сьогодні в лора, толком нічого при вагітності і не порадив, травки, промивання і т.д. Добре, хоч температури немає, десь на рівні 37, нежить ніби проходить, але нюху немає зовсім(((. І це вже 4 віруска за моїх 24 тижнів вагітності. Доня ходить в садок 3 дні через 2 тижні, лікуємо безперервні вірусяки, добре, хоч без антибіотиків. Минулого тижня, коли забирала малу з садочку, то вихователька налогосила одній мамі з групи, що її дитина має соплі і їх потрібно лікувати, а не ходити в садок(((. А сьогодні в групі з 28 дітей було тільки 12... Ну от як можна звідти нічого не принести(
   
  • Співчуваю Співчуваю x 5
 19. fillette

  fillette Well-Known Member

  В нас кожен вечір в чаті садка пишемо хто буде. І бачу деякі мами пишуть дитина хвора не буде, а через 2 дня вже йде. Шось не вірю шо навіть звичайні соплі через 2 дня лікуються. Тому і всі інші діти набираються. Хоч бери і вдома тримай дитину. Всі гроші йдуть лише на огляди лікарів і ліки.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 20. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @fillette може вам від того легше не буде, але мені полегшало. В природі існує багато різних вірусів, і дитина має з ними "познайрмитись", щоб набути від тих вірусів імунітету, бо хтось хворіє в садку, хтось в школі. Я напр. в садок не ходила, то школі кожної чверті хворіла, часом грип, часом ангіна.
   
 21. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Якби ж то познайомитись.... кожне "знайомство" однаковісіньке по симптомах... годинник звіряти можна як йде пчих, Т, соплі, кашель, бронхіт.... і, в основному, одну і ту ж дитину водять ((((