Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 2.982
  1. levandivka

levandivka З яйцями...

Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

ЗІ: попередня жилетка висить тут

Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Душа болить((( Втратила свою кицю і так безглуздо. Досі не розумію чому так сталося. Не було нас кілька днів вдома. Звичайно, киці самі не були, але десь тато недогледів і одна киця пропала. Коли ми приїхали, вона мабуть почула і прийшла, але мала рану на животі. Ми одразу завезли її у найближчу ветклініку. І то мабуть була перша помилка. Рану потрібно було зашити, а так як хірурга на місці не було ми її залишили на стаціонар. Попередньо зробили Узд і аналіз крові, які були добрі. Наркоз вона теж добре переносить. Молода, здорова. Ймовірність, що все буде добре 95%. І я впевнено їду додому. Наступного дня їду забирати, операція пройшла добре, в клініці їла, але дали седативне, бо вона стресувала і буянила. Через 4 години вдома, не відходячи від седативного, в киці зупиняється дихання. Чоловік стояв поруч в цей час і почав реанімаційні дії, дзвонимо в клініку, летимо туди (дорога 3хв, плюс поки зібралися то нехай 5 хв), там реанімація, але ні. Все даремно. Зупинка дихання внаслідок рефлюксу. На моє питання стосовно причини його виникнення мені відповіді не дали.
    Я не побачила швидше, що щось не так. Я не зрозуміла, що їй погано, що треба везти вже. Ми приїхали запізно. Як я могла так помилитися. Помилилася з клінікою, бо ж видно і вони щось не Ок зробили. Якби ж можна було щось змінити ((

• Співчуваю Співчуваю x 13
  3. Khustyanka

Khustyanka Well-Known Member

З його боку було вибачення на словах і всьо. Сказав, якби знав, що зуби таки крихкі, то якось по-другому б спробував встановити свій агрегат.
    З мого, якби зуби були в хорошому стані або коронки стояли, то я б звернулась до суду. А так вони тримались на чесному слові, кришились потроху, їх треба було реставрувати (я й планувала, але не встигла до вагітності). Звісно мінімум на скандал він заслуговував. Але у нас в родині сама скандальна - я, а мені було не до того.
    Дякую за підтримку, я тут понила, та й пішла недавно один зуб полікувала, і взяла направлення на 3Д знимку щелеп, буду крокувати помаленьку до нових зубків.

Останнє редагування: 24 Липень 2021
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  4. phobika

phobika Well-Known Member

:girl_cray:
    Дитина ціле літо хворіє. Тупо кожні 2-3 тижні.
    Ну ладно, з тим нічого не зробиш, треба пережити.
    Але, блін, всі лякані-перелякані. Дитина ще не кашлянула - забирайте з садка.
    В понеділок попросили забрати. Ну ок, малий ще дійсно мав трохи насмарк. До того півтора тижні вдома був через хворобу.
    Нині знов завели, за трохи дзвінок: заберіть до обіду, бо він покашлює. :girl_devil::girl_devil: І завтра теж не приводьте, будь ласка. Але дитина не хвора, просто є ще трохи залишкового кашлю! Але нікому нічого не докажеш. А кашляти він так ще місяць може.
    Ще й коштує той садок, як крило літака. То ще одна тема жилетки... державні садки на канікулах влітку, то дали малого на той час в приватний, в який він раніше ходив. В результаті за садок заплачено, а по факту дитина там була кілька разів.
    Набридло жахливо. На роботі постійно відпрошуюсь, ніби працюю здому, але така робота до одного місця... і не зроблю нічого толком і вимотана від постійного перемикання уваги. Ще й вночі потім доводиться працювати.

Добре хоч, що чоловік має можливість і бажання мене підміняти часом.

Ех, виговорилась:hang1:

• Співчуваю Співчуваю x 7