Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Цілком реально, я познаходила такі речі, про які і згадувати забула. От ще б зірочку від дитячого конструктора знайтти і буде добре.
    А ще мене озадачила форумлянка, яка вліпила "тупо" за допис в темі про закисання очок. Адекватний допис. Кометарів від неї не було. В самої зо 2 десятки дописів.... Яксь так виглядає, ляпнула аби було. Але я розстроїлась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Цілком можливо що випадково.
    В мене так мої негативні оцінки зароблені. Але йой, то не варте мого настрою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Може й так, бо іншій "безгамотно" вліпила. А байдуже. Хай то буде моєю найбільшою печаллю в цьому році :).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ага, а є такі, які чи то реєструються під іншим ніком, чи то з профілю чоловіка заходять, щоб не від неі, але ж хочецца поставити тупо на зло чогось. От мені якийсь Хірург поставив тупо в темці про здоров'я діток і ще десь в іншій, теж зовсім нейтральній. Випадково? Не думаю, що в двох різних темках випадково, але дивно, що якийсь 35річний хлоп (як виникає з профілю) прийшов без жодногл допису вліпив мені два тупо і всьо. Смішно з того, хочеться ж комусь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До речі,
    я зауважила, що немєсні частіше знаходять мєсних хлопців із квартирою і пропискою) Нє, то я без пріколів, іронії і без будь-яких звинувачень у користливості. Просто так получається, що майже всі нельвівські вийшли заміж за львівських із квартирами і навіть будинками. А львівські знайшли собі львівських, але жити ні в тещі, ні в свекрухи не хочуть -- от і винаймають житло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Нельвівські справді часто знаходять тут женихів, але далеко не всі одразу з квартирами чи будинками. Багато є пар що двоє не львівські, і львівські довший час живуть на зйомних квартирах. На то є різні причини: хтось не хоче починати спільне життя з батьками (своїми чи чоловіка, і це теж правильно:girl_yes2:), а хтось банально не має куди йти, бо у батьків площа не дозволяє нормально вміститись новій сім'ї. А взагалі, не раз чула що приїжджі дівчата більш "бойкі" чи що, ніж деякі львівські панянки:girl_in_dreams:)) Знайти люблячого хлопця з серйозними намірами, і своєю квартирою - чудовий варіант:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а може це чергове підтвердження теорії, що мрії матеріалізуються? Бо коли дівчина "львівська" (страшенно не люблю цього слова), вона просто живе і просто зустрічається із хлопцями, закохується, виходить заміж.

    Якщо дівчина не зі Львова, але вирішила тут "осісти", звісно, що вона розуміє, що все життя в гуртожитках чи на орендованих із коліжанками квартирах жити не буде. І ще розуміє, що батьки грошей на квартиру не мають, і сама заробити не може, тому у неї вже на рівні підсвідомрсті закладено шукати хлопця із жилплощею. Я от в думках ще раз перейшлась по своїм знайомим і ще раз переконалась: практично всі нельвівські вийшли заміж за хлопців із окремими квартирами, а
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    і мені поліпили такі оцінки в декількох повідомленнях. А що саме мене насмішило і вбило, то коли "безграмотно" вліпили в темі Личка форумлян. Ну прям, моя самооцінка впала нижче плінтуса:girl_sad:
     
    • Смішно Смішно x 3
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    то дійсно напевне було випадково, бо в цій темі щось зовсім таке не пасує, я наприклад дуже рідко заходжу на форум з мобільного через вай-фай (коли дуже треба, бо в телефоні немає андроїду і дуууже повільно грузяться сторінки) то памятаю що ніби щось випадково була натиснула і сама не зрозуміла що це, може так комусь щось і ліпанула:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

     
  13. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Дiвчата! А якщо випадково з мобiлки натиснула щось не те i помiтила це- тиснувши " скасувати" я видалю свою помилку? Якщо хтось побачить вiд мене якесь "неподобство"- вiдразу стукайте.То я ненавмисно.Зараз немаю ноутбука( малий пару разiв скинув з дивана на пiдлогу- це моя жилетка! ), то заходжу тiльки з мобiлки.А то треба таким вiртуозом бути! Тому,прошу вибачити, як комусь не те натисла, добре?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    У мене також буває, що випадково натисну не ту оцінку, бо планшет глючить. Скасовую звичайно, але переживаю, щоб не встигли побачити, бо людина може образитись. В мене також є одна оцінка "безграмотно". А пишу так тому що часу дуже мало, поки дитина спить, то хоть щось встигну настрочити, а якби прискіпливо все пильнувала і виправляла, то не встигла би нічого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Сьогодні в подруги випав з рук мій кристал алум (антиперспірант), і від нього відбилось кілька частин. І після цього навряд чи ним буде зручно користуватись. Але найобідніше те, що вона ті частинки поклала назад в футляр і мені ні слова не сказала про те, що трапилось. Ні коментарів, ні вибачень. Те, що я шокована таким, то нічого не сказати. Крім того, подруга була в курсі, що кристал подарувала близька мені людина. Неприємно від цього цілий день ((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Шкода, що таке сталось. Дуже обідно, насправді. Може вона просто побоялась тобі сказати? Як думаєш чому вона так зробила?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Мені б самій хотілось знати, чому вона не сказала зовсім нічого. В той час як кристал впав на підлогу, я була в тому ж приміщенні, але не звернула увагу, як подруга піднімала його. А після цього вона у футлярі віддала його мені в руки. Якби вона якось по-іншому вийшла з тої ситуації, було б не так обідно, це факт. Не в одному кристалі ж справа..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Колись, вісім років тому, я відчувала подібне. Так стримувалась, бо хотіла бути для всіх доброю, але потім як прорвало... Псіханула так, що згребла все своэ і гримнула дверима. Під вечір чоловік із сумкою приперся. Так наша сім'я почалася, бо до того було чорті шо..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    В мене трохи інші думки з приводу ніж про матеріалізовані мрії(щойно по своїх знайомих перейшлась), та нині я сильно в дискусії не влажу:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    І я тоже.
    При чому у цих дівчат це був головний критерій щодо пошуку пари- має мати квартиру. Все, як не має, знадчить раз-два, зустрілися, зрозуміла це, поки не встигла закохатися, розпрощалися і все. Це я не узагальнюю, звісно, про всіх я знати не можу:), я лиш про своє оточення.


    І я не говорю що це зле, впринципі може так десь і має бути при виборі партнера для життя, хоча це і спірне питання і все ж... Бо квартира це взагалі моя найбільша жилєтка, після війни. І ніби хлопці ростуть, треба вже якось вкоренятися на постійному місці, а у нас орендоване житло. Ну, та й хоч в порівняні з цінами ми платимо за нього зовсім мало, бо господар каже шо поки не хоче нас міняти на когось іншого,але все ж то гроші. Він дає нам відчути що ми тут господарі, багато чого вирішуємо самі, він до нічого не пхається і все ж, воно мене так пече та болить як воно має бути надалі. Бо умови вже стали, мяко кажучи, не для проживання сім"ї з чотирьох людей.
    Проте при виборі хлопця колись я за власну квартиру не те що думала в останню чергу, я за таке взагалі не думала...:)

    І ще трохи жилєткну- мій телефон треба точно і остаточно нести в ремонт. Після того як він поплавав в унітазі (о, слава моїм малюкам)) глюк на глюкові. і найгірше що екран гасне і вже майже не вмикається...:sad: Я плакаль, ше того бракує... аааа.:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут скоріше діє принцип не те, що лише з квартирою і лише таких відбирають, а принцип матеріалізації. Тобто, чим чіткіші цілі перед собою ставить людина ( навіть у думках про "принца"- він має бути "таким і таким")- тим простіше ці мрії реалізуються. ТОбто ізначально така дівчина дає посил " в повітря":) з чітко поставленими вимогами і цілями. От і отримує в результаті. А якщо початково ставити за ціль "квартира- то не головне, і так сойдьот", то і посил на реалізацію іде відповідний.Одним словом- мріяти треба правильно:)
     
    • Подобається x 5
    • Погоджуюся x 4
    • Оптимістично x 2
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1