Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Кожен вибирає в що вірити, і такі речі,нажаль,присутні в нашому світі,голову тим не забиваю,пізно,нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    і я вірю
    якби не стикнулась з таким всяким сама можливо і б не вірила(
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Настрій препаршивий, все дратує. Цей тиждень виявився для мене важким і нещасливим. Ну як мене це дістало, хоч йди бийся головою об стінку. Хочу у відпустку і відпочити від людей і від роботи. Чесно, вже хочу йти з тої роботи...Щось мене в середині гризе і все. Ех..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Перший раз пишу в жилєтку:girl_sad:Вчора чоловік загубив телефон. І так обідно....на рівному місці, поїхали в парк культури, погуляли, мала на качелях покаталася, при цьому ніде не сідали ні на яку лавку і точно пам"ятаю що там в нього телефон був(має дурну звичку носити в руках). Поїхали в центр, зайшли поїсти в Пузату хату, вийшли....телефона нема, надіялись може лишив в машині - та де...нема,вернулись в Пузату хату(пройшло хвилин 3 як ми пішли)- столик прибраний,розпитали охоронців, офіціантів - нема. І в решті схиляємось до думки, що телефон лишив він при вході, як мив руки. Поклав, помив...пішов...БАЛБЄС...:dash1:зла на нього. А чо зла.. - бо він такий є..вічно все забуває, добре що голова на місці, а якби знімалася то і без голови лишився б колись....
    Але що за люди.......Ще годину після того телефон був включений,але ніхто трубку не брав, потім виключений - все АЛЛЄС КАПУТ......:vinsent:Я б якби знайшла, я б обов"язково віддала, передзвонила, на чужому горі щастя не побудуєш.....Шкода так, бо і так зараз так тяжко з тими грошима і ще й таке.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 22
    • Подобається Подобається x 1
  6. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    і я напишу. Вчора посварились з чоловіком, але ж блін на рівному місці. Але я вважаю, що він не правий. Ну а він відповідно, що то я. Вчора весь день, мовчу не одзиваюся до нього. Нині він на роботі, і не дзвонить до мене. Ну але ж то він винний, я ображена маю бути. Ну і чого мені так зле? Блін, яке то всьо дурне....
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Якось так тяжко на душі, переглядаю новини з Непалу, жахіття. В мене там 2 друзів проживає, лише сьогодні вдалось з ними зв'язатись. Вислали пару фотографій...Нема слів, щоб то описати.
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я похникаю чучуть, плакати не буду. Настрій препаршивий. Сумно і невесело мені...
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю,але не знаходжу відповіді,чому в нас та війна. Я то знаю,шо Путін, шо в нас купа тих скритих москалів,які тупо бояться і ненавидять все українське. Дивлюсь 'Хоробрі серця' - і мимоволі думка,невже дійсно ми всі маємо пройти таке страашне випробування,щоб стати незалежними. І десь там в душі-відповідь, шо так. Така страшна ціна. Думаю, що війна змінила всіх. Скажу за себе, я перестала багато чого боятися, робити правильні вчинки замість того,щоб шукати легкі шляхи. А ще по-справжньому,по-іншому почала сприймати смерть. Приходить розуміння,що всіх вона чекає,і тебе в тому числі. І вкінці ти будеш відповідати за все у своєму житті. Шось таке сумбурне,але дуже давить тебе то все щодня. Які там люди загинули на війні, мимоволі думаєш,що більшість з нас не такі,недостойні їх. І дійсно мусимо всі зробити так,щоб їх смерті не були марними.

    Поховали сьогодні бабцю, хай з Богом спочиває.
    Так тяжко на душі з того всього.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 8
  10. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Вчора малий грався і випадково ткнув мені пальцем в око - думала вилізе, так боліло і пекло, що відкрити не могла. Сьогодні вже легше, але припухше, думаю йти чи не йти ло окуліста...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  11. Муська

    Муська Well-Known Member

    Звичайно , що сходіть. Лікар подивитися і перевірить чи все в порядку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Все майже в порядку. Є царапина на оці. Сказала капати Офтадеком.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Трохи постогну тут :sad:
    Погода файна, настрій поганий
    Сиджу і згадую, що сьогодні 3міс. як ми вдруге Не стали батьками :cry:
    Так паскудно на душі, сиджу і депресую
    Нічого і нікого не хочу, хочу ревіти...:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 2
  14. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Знайшла статтю про брата,сумно і страшно стає від цих слів... уривок "- Когда я работаю над произведениями, готовлю программу, конечно, возникает ряд ассоциаций. Есть очевидные образы, есть едва уловимые, а есть настолько сильные, что картинка прямо встает перед глазами. Например, известнейшая Соната №2 си-бемоль минор Фредерика Шопена, там, где в третьей части похоронный марш. Когда ее играешь, в голове проносится сюжет: вот человек заболел, врачи объявили ему диагноз, с которым жить он не сможет, следующая часть – его мучения, последние часы, агония, смерть, дальше – боль, пустота близких – похоронный марш, и четвертая часть – «ночное веяние ветра над гробами на кладбище»… Но так мыслить можно в процессе работы. А когда ты уже выходишь на сцену, главное – надо поймать соответствующее состояние."
     
    Останнє редагування модератором: 29 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Писала, писала, цілий твір накатала, і стерла...
    Не знаю, жилетка, чи просто виговоритись треба, чи копняка, що все так не буде, але якось все сумно. Діти знову хворі, тільки минулого місяця вичухались з хворіб, і знову вірус, і я хворію разом з ними. В черговий раз посварилась з мамою, все їй щось не так. Ну не можемо ми жити разом, а окремо нема де, нема за що, і нема де взяти чи що продати. Ну і грошенят би хтось підкинув, бо якось ну дуже важко стало...
    Така сьогодні моя жилетка, якщо коротко :sad:


    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 4
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Суцільна жилетка, я захворіла - дитина теж(( на заняття не пішли (а доця так хникала біля дверей), погода супер - а ми вже 3 дні не виходимо з хати( криша ЄдЄт нЄспЄша....:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Сто літ в "жилєтку" не писала, а нині не стримаюсь, бо таки приголомшило - чоловіку зняли більшу половину з/п за колишній грішок перед ЦЗ. І таким ще має бути наступний місяць. Ну, наступний місяць до того спробую себе підготувати, хоч знати що нас чекає, а нині то був росплох, шок і ступор... Хоча ми самі собі винуваті, бо не знання закону..! Цілий день ходжу мов приголомшена і не уявляю шо робити і як то має бути далі. До вечора потроху взяла себе в руки, дихаю глибоко і навіть намалювала пару варіантів виходу з ситуації, ну бо скаласти лапки то аж ніяк не вихід і є речі, котрі не будуть чекати поки я вийду з ступору.) Ну, і ті варіанти правда такі підхитані трохи, але хоч якісь "зацепки" є. Але реально нам зараз ше тільки того бракувало!!! Хоча б почекали, поки демобілізується, але повторюю, нікого в тому не виню, бо чия вина тут це очевидно, просто зараз то якось так несподівано і так лячно, що робити, як протягнути? Жах.:girl_cray:
    І взагалі я нині якась така змучена, спрацьована, ледво дихаю, а якщо підбити підсумок, толк якийсь майже нулячий. Набридло, все мені набридло.:girl_cray: Таке враження що я весь час себе дурю і весь навколишній світ, що в мене все круто, а реалії...((( Ай, не буду більше писати, бо шось тай мене заносить. Прорвемся!:)
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Знаю купу випадків, коли люди оформлені в ЦЗ, і працюють без трудової, його що потім заднім числом оформили?
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Є різниця коли доходи офіційні і ніде не оподатковуються, так можна і ціле життя стояти в ЦЗ, працювати і не запалитися.
    Поки на випробовувальному терміні був на угоді, в трудову це не вписувалося, але ж доходи були офіційними, так воно і "вилізло".
    Ай, ну, але яке це тепер має значення, вже шо є, то є. Треба було швидше думати. Закон є закон, його не перескочиш і не переплюниш, тим більше нам простому народу.
    Ну, і я знала що така є ситуація, але тут якраз чоловіка мобілізували, потім Схід, всі сили, нерви, фінанси туди, світ перевернувся, з голови все повилітало... ну, але воно нікуди не ділося і з часом "стукнуло" і як завжди зненацька і дуже не вчасно.

    Але не буду то все роздувати, тут точно нема чим зарадити, хіба пагаваріть. Мені краще зараз сконцентрувати сили як вийти з ситуації, тих 2 місяці ж якось ше прожити треба. Просто пожалілась і все.
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    День був тяжкий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  21. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    час зараз такий, проблемний...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1