Відпочинок біля води у Львові

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Yunevych, 24 Червень 2012.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А не підкажете, які ціни в будні та вихідні, за малих дітей до 3 р теж потрібно оплачувати?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Власне мої туди тіко на то і їздять
     
  3. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Їхали до Судової Вишні і на право, можливо можна і інакше, я не в курсі, ми завжди так їздимо.
    Цього року ніхто не взяв озеро в оренду, відповідно адміністрації ніякої, тому і сміття ніхто не прибирає. Минулого року збирали по 30 грн. з машини, то хоч прибрано було...
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    Ми брали зелену зону, то в будні 100 грн. , діти до 7 р. безкоштовно.
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2016 ---
    Зелена зона це килимки на травичці :)
    З дітьми так зручніше, ну і дешевше, бо лежак +50 грн. 20160727_182022.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не сподобалось мені як ті килимки накидані в кутку під сходами. Я би чимось протерла чи шо :)
     
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, а хто останнім часом був в "Узліссі"? Вартує туди поїхати? Бо щось не можу знайти ніякої інформації.
     
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Ви маєте на увазі Едем резорт, як вони назвалися. Не були в цьому році, бо в них бачте концепція 14+ , з дітьми малими не можна. А ми без Мусі нікуди))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Моїй 12, тож теж не потрапимо(( Дурна, як на мій погляд, концепція.
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Дурна не то слово )) але можете ви і потрапити, вони документів на дитину не дивляться, там " експерт" певно на охороні) моїй 5, ніяк під 14 не " заканаємо" . То можете спробувати. То така концепція типу не заважати релаксувати людям, дітей не пускають малих. При тому ніде в нашому законодавстві таке не прописано. Після того випадку написали велике " Фу" на їхній сторінці в ФБ . То чоловік сестри спитав чи там бордель, чого вдень не впускають з дітьми)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Дурна і снобська концепція, шкода, бо заклад симпатичний був. Після нашого інциденту я туди більше не поїду ні з дітьми, ні без. Хіба вони навчаться працювати з клієнтами і поміняють свою дискримінаційну концепцію, але то малоймовірно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    У них на сайті гордо написано, що вони чайлдфрі (саме слово вже гидотне). Хоча малі діти часто менше шкоди завдадуть, ніж дорослі.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Та тепер вже написано;)))) Я розумію, що часом людям хочеться релаксу і спокою, але чим дитина 5 років може зашкодити в ресторані? Дитина чемна і звикла ходити в заклади громадського харчування. В ресторані відомого шефа до неї спокійно відносилися як до дорослої і питали її думку щодо страв, не було жодних снобських обмежень, хоча могли б.
    Одним словом як згадаю той день, то мене аж підкидає,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ми були два роки тому з малими і дуже малими дітьми. Це була зима. Ніхто нічого не казав. Я й не знала, що в них така політика. Хм...

    Але вони собі гонять.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я тут питалась про Оселю раніше. Так от, поїхали ми туди на минулих вихідних. Як на мене, то даром стратили час і гроші(( Нє, ночівля в наметах, вогонь і природа то класно, але так можна і ближче провести час. Ми були зі сторони дамби. Ліс ніби чистий, але є купи сміття і ніхто того не прибирає. Вихід до води є поміж очерет, але дно замулене страшенно, діти не полізли в воду(( По суті, два найважливіших пункти в відпочинку не виправдали очікувань. По дорозі назад мусіли заїхати на кар*єр і там намочитись, бо діти влаштували страйк)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Та ми раніше теж постійно їздили, племінниця була ще менша, ніхто нічого не казав. А "концепція" помінялася мабуть цього року, ми з цим стикнулися в березні. З того часу сама не поїду і інших відраджу до них їхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KristinaR

    KristinaR New Member

    ми на Задорожнє їздимо
     
  17. Vagaika

    Vagaika New Member

    Озерний край - дуже гарно.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми теж якось здуру туди поїхали). Насправді - борделювато там). Знайомі без дітей якось відпочивали, то казали, що дивились на них дивно), бо обидва молоді))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Вперше у сезон була на Бухті. Меню ресторану оновили, теалети відремонтували, в"їзд авто 30 грн з особи, вхід на пляж 150 грн. Закупили лежаки. Правда людей заразі немає, тай не так тепло було.

    Які зараз ціни у Едем Резорт? В"їзд, пляж, ресторан?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4