Хто у домі "тяглова конячка"?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

?

Ну, то хто?

  1. сім*ю утримує жінка

    3,2%
  2. сім*ю утримує чоловік

    33,5%
  3. заробляємо порівну

    10,2%
  4. працюють обоє, але жінка заробляє більше

    11,2%
  5. працюють обоє, але чоловік заробляє більше

    37,7%
  6. свій варіянт

    4,2%
  1. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Половина, якщо не більше, ходять якраз тому, що "так модно і "коліжанки всі ходять"". Я таких там бачила достатньо )) І ще з деяких причин ходять, які зовсім не стосуються їх бажання підтягнути тіло чи щось типу того. А радше стосуються інших людей )
    Звичайно, що не всі. Але кількість таких дівчат (і чоловіків, до речі, теж) досить велика.

    Ну та багато де є "різношерстні" люди. Мова йшла не про модельний бізнес і не про готельний ))) Мова йшла про центр іноземних мов. Там ще кілька нюансів є. Мені, слава Богу, пощастило :) І працюю зараз в дуже хорошому колективі. Але поки я його знайшла, то надивилась різного :) Що і описала вище.

    Хто як пріоритети розставив, які в кого цінності, таке і поняття щастя вкладене.
    Знаю людину, для якої її робота - це її все, це її щастя і життя. Вона не хоче ні сім'ї, ні нічого такого. Вона живе роботою. Видно, то і є її щастя. А ще в когось ще щось інше буде щастям.

    А якщо врахувати пост автора теми, то тут, я думаю, є ще дещо інше, крім поняття щастя і грошей. Людині може бути так комфортно. Він не відчуває, що потрібно щось міняти. Або, як писали вище, боїться змін. Або не маємотивації для змін.
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    так власне в тому була суть допису - йому комфортно, але дружина має ще більше економити, бо одягатись на секонді і поїхати у відпустку раз на 6 років на озеро -то для нього нормально, майже шик. Нащо йому щось міняти, як можна виїдати жінці мозги чайною ложечкою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Я особисто бачу вихід лише у сімейній нараді з чоловіком і виробленні конкретної стратегії підвищення доходів родини. Хоча б у перспективі. Бо з сьогодні на завтра - так не буває. Ми не знаємо багатьох нюансів - по-перше, скільки заробляє чоловік (5000, 10 000, 20 000...), по-друге, чи є певні кредитні зобов"язання (можливо родина виплачує іпотеку чи ще щось вагоме), чи допомагає чоловік фінансово своїм родичам (є випадки, коли родина змушена утримувати батька чи матір з різних причин). Тому радимо кожна зі своєї дзвінниці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Щось не бачила щасливих людей, в яких нема грошей на щось елементарне. Щастя є, коли людина живе так, як хоче, а не виживає.

    Ну а щодо автора теми... Пробуйте поговорити, надихати чоловіка. Ви же жінка. В Вас є час, доки ви вийдете на роботу і станете "фінансово незалежною". Ну а фінансовонезалежна жінка навіть з двома дітьми може собі знайти нового чоловіка. То моя думка, що чоловік має забезпечувати свою сім"ю, а жінка має створювати для того умови, надихати. Якщо чоловік не взмозі забезпечити сім'ю, хоча фізичних перепон для того не має, то щось з чоловіком не то. Я розумію, що у будь-якій сім'ї можуть бути період скрутного фінансового становища і що фраза "треба трохи часу економити" є нормальною, якщо економія не стосується базових потреб і за тою фразою є ще й план того, як фінансове становище буде покращуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Ага.
    З милим рай і в шалаші, якщо їздиш на Порші.(с) )))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Навіть не знаю чи сміятись, чи що.
    А дружина це типу немає що втрачати?
    Сім*я? Діти? Здоров*я?
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я не розумію про що ви...Але боюсь якщо почну відповідати то заплутаюсь і сама, і інших заплутаю.
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Багато слушних думок. Але от на що звернула увагу: і тут, і в інших подібних темах часто пишуть про "надихати чоловіка". Як це практично відбувається? От наприклад, як надихнути такого інертного чоловіка, крім банально тицьнути носом в оголошення про вакансію чи шерстити знайомства в пошуках кращої роботи для нього? І де знайти ту межу між надиханням і пилянням?)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    надихання і пиляння - це діаметрально різне) є такі, кого і тицнути треба, але не забувати і підтримувати, дякувати.

    Але ж такий інертний може пійти на ту знайдену роботу, а без надихання і проявляти себе не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дійсно, цікаво з тим надиханням, як то має виглядати? Нормальна жінка, по своїй суті, вже дуже багато робить для своєї сім"ї.
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    От і я думаю: бути таким сонечком, кошенятком коханим, музою.. прикрашати життя фактом свого існування і з посмішкою підштовхувати вперед, « давай любий, давай», заробляй, забезпечуй, втілюй? Чи натурально штовхати в плечі «ну, ще трошки, ти можеш, ти мусиш, ти ж чоловік»... Чи гукати йому з вершин успіху: «гей,підтягуйся, не лінуйся, ну і мною пишайся )». Часом і не знати, як то надихнути, щоб не виглядало дещо образливо. Крім хрестоматійного «я в тебе вірю» і погладити по голівці нічого і на думку не спадає, правда, і не знаю, чи то ефективно в складних випадках
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Тицяти носом і шукати самій йому роботу - це якраз те, чого робити не можна ні в якому разі ) Якраз через це він і може не мати мотивації. Так що я згідна з Nyashka.
    Просто треба дати йому відчути чоловіком, а самій бути слабкою жінкою. Дякувати за кожен дріб'язок, за все, що він зробить (по ділу).
    А пиляння і тицяння пальцем ні до чого доброго не призведуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В моєму житті - це дякувати за все. Не тому, що він оплатив, а тому що це є. Робити затишну атмосферу вдома (навіть, коли з грошима було не дуже). Коли треба були конкретні зміни, то я розповіла і порахувала скільки й на що треба. А далі була доброю жінкою. Бо доя тої, що пресує, наврядчи хочеться заробляти гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    в більшості це як у дітей: отримав дорогу іграшку, потішився нею день (похвалився) ще день-два побавився... потім закинеться в кутик і періодично згадується, що така є. Для галочки.

    Оце найточніше пояснення:
    Це найбільша дурня, якою може скористатися людина.

    будівельники, зварювальники, електрики мають дохід вищий, аніж бухгалтери чи економісти на престижних посадах. Але це мусить бути профі, який "вкалує" і хоче ці гроші отримати.

    почати вести Домашня економіка. , розписуючи всі продукти та інші витрати поокремо. А потім мати що показати чоловікові і спитати "на чому зекономити?".
    Ну.. не так все зле. В мене за 7 років такі ж "досягнення". Мені теж хочеться в теплі краї, на якусь екскурсію, нові черевики... але в кожного різні пріоритети. І я усвідомлюю, що найближчі декілька років мені не світить і не пахне.

    Що для мене щастя? - мати дах над головою, дякувати Богу за дітей і чоловіка.


    Як писала @Kroshka Enot - людині дуже важко вийти із зони комфорту. І декотрі, котрих насильно звідти випхали - будуть демонстративно показувати, як їм там зле.
    @Iwtvanka тому Ви краще знаєте свого чоловіка, і де треба "посолодити" щоб отримати бажане.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Мій чоловік багато працює, але вдома має відпочивати душею. Це не значить, що він мені не допомогає. Ще ой як допомогає (хоча і я зараз не завжди "надихаю", бо трохи змучаюсь з дітьми).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Мені здається, що жінка в декреті з двома малими дітьми достатньо слабка, щоб чоловік як єдиний годувальник відчув себе чоловіком... Ну а далі як? От уявімо, автор вийде з декрету. Як витримувати ту роль слабкої жінки? Заробляти, але не показувати реальних доходів, а якийсь мінімум? Так раз, другий встане питання якихось важливих платежів (комунальні, виклик майстра по ремонту котла чи пральки, дітям за якісь гуртки, чи треба нове взуття, бо з того вже виросли чи банально стоматолог), а чоловік розведе руками і скаже: "Нема!" І що, жінка не заплатить зі своїх? Заплатить. І все, "роль" провалена. І от такі наслідки можуть бути:
    Вже не кажу про питання відпустки. Припустімо, жінка заробила на відпустку на морі. А чоловік знову розводить руками і каже "нема". То, що не виходити з ролі і тримати заначку в шухляді, сидячи з дітьми ціле літо в місті? Чи сказати "в мене є" і відтоді весь час возити чоловіка на море? Чи поїхати з дітьми без чоловіка і відтоді їздити самій з ними щороку? Варто один раз засвітити "нові вливання" і все.
    Тому мені цікаво, як в даній конкретній ситуації автор має надихнути чоловіка заробляти більше?
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Online а чому ви думаєте, що форумлянка багато заробляє?чому не припускаєте, що має мінімалку, а їх зрештою хіба на садок і вистачить, ну бо за садочок заплатити, збільшаться витрати на одяг дитячий, плюс різні садочкові потреби, та й по зарплаті.
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я і працюючи і добре заробляючи (але менше за чоловіка) вважала себе слабшою. В мене десь глибоко в голові вбито те, що утримувати сімю - це справа чоловіка. Так, реалії такі, що жінка в нас частіше не за реалізацією йде на роботу, а за грошима. Тобто це допомога чоловіку (значить, і чоловік мусить взяти на себе частину обов"яків жінки). Але чоловік має розуміти, що дружина йому допомогає виконувати його обов"язок, що то його ціль - утримати на 100% сім"ю. Бо так закладено. Якщо чоловік таке не розуміє, то.... а нащо такий чоловік? В мене таке зустрічне питання: нащо такий чоловік, який сідає на шию?

    Але маю другий приклад. Моя знайома заробляє в 6 раз більше за чоловіка. Відпустки, ремонт, будинок - то все її заслуга. Навіть зарплата його не йде у сімейний бюджет, "щоб не просив на цигарки та на квіти мені". Каже, що любить і що все у них добре. Такий собі чоловік тільки для кохання )) Мабуть, і без надихання може бути все добре у сім'ї. Коли грошей вистачає :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ой, ну не показувати доходів чоловікові, якщо заробляєш більше - це, звісно брєд.
    А бути слабшою чи не бути - це має бути щиро.
    А не "бути слабшою, бо жінка має...", "Заробляти менше, бо чоловік має..."
    Декрет - це екстремальний час, час перевірки стосунків багато в чому. Тому багато хто в не витримує тих 3 років. В мене на 3 дітей сумарно декрету 3 роки 10 місяців було, і це було нелегко в плані грошей, хоча я і в декретний час заробляла потроху чим могла.
    Підстраховка в декреті (фінанси) - це важливо, але все це треба обговорювати, а не вимагати. Так само має право на підстраховку чоловік, який захворів і тимчасово непрацездатний через хворобу.
    Але права знищуватии фінансово залежного партнера нереальною економією не мають в рівній мірі ні чоловік, ні дружина.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2