З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. OOksana

    OOksana Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    дякую. А які гриби краще дати?
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    які маєте, особисто я обожнюю лисички
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Робили на Олесине ДН такий салатик:
    Печінка куряча - 800гр.
    Печериці мариновані - 500-грамова банка
    Яйця варені - 5 шт.
    Огірки мариновані - 5 штук малих
    Цибуля - 2 шт середнього розміру
    Морква - 2 шт невеликі
    Гірчиця (рідка) - 1 чайна ложка
    Майонез - скільки забере

    Печінку відварити майже до готовності і нарізати кубиками (не дуже дрібно). Морку (потерту на грубому тертку) з цибулею (нарізаною півкільцями) підсмажити на олії. Як підсмажиться, всипати туди печінку і ще трохи тушити. Відкласти, щоб охолоджувалась.
    Яйця, огірки і печериці нарізати кубиками (теж не дуже дрібно).
    Змішати всі компоненти, посолити, поперчити, гірчицю змішати з майонезом і замішати.
    Мені дуже посмакував:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А ще робили самі шинку. Купили свинну шинку. Добре посолили, поперчили трохи, намазали приправами (купували на Краківському у вірменів, спеціально для шинки). Маринад зробили такий (в розрахунку на 1 кг. м'яса): 4 столові лож. майонезу, 4 ст.ложки кетчупу і 4 столові лож. гірчиці (рідкої) змішали і цим обмастили м'ясо. По тому густо обклали шинку цибулею і - в холодильник на дві доби. Перед запіканням обмотали шнурком і в фольгу. Всі казали, що дуже смачна, але, як на мене, трошки суха вийшла. Може штось знає, як тому зарадити? Чи то треба було олією поливати, чи як?
     
  6. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    в мене мама такий салат робить, але без грибів, деколи з печінкою, а деколи з серцем
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Рецепт з польського блогу. Дуже мені подобається стиль і рецепти цією дописувачки. Фото не моє, а автора рецепту.
    Макові налисники з полуничним соусом.
    [​IMG]
    Тісто: 1пачка пудінгу бананового або ванільного (budyn), 1 ск. Молока, ½ скл. муки о, 2-3 яйця, 1ст. ложка сухого маку, трішки солі, трішки цукру, 1ст. л. олії без запаху
    Начинка: 300гр сиркової масси +2 банани+цукрова пудра(або домашній сир змолоти в м’ясорубці + сметани +цукрової пудри + банани збиті або блендером або розім’яті вилкою)
    Соус – полуниці(я брала заморожені), цукрова пудра, за бажанням пару капель рому або коньяку. –все збити блендером.
    Приготувати тісто все змішати і добре збити міксером на однорідну масу, випікати налисники. Далі начинити сирково-банановою масою, викласти в форму для запікання і в духовці запекти 10-15хв. При подачі полити полуничним соусом.
    Я не зажди запікаю, не запечені також дуже смачні, для соусу беру і просто збір лісових ягід(літом наморозила) або вишню, також дуже смачно.
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я шинку запікаю у рукаві. Кладу туди шинку, защіплюю рукав з однієї сторони, вливаю склянку бульйону прямо на м"ясо, защіплюю з іншої - і все. Якщо дуже вже здувається рукав, роблю дірочку циганською голкою, але зверху, щоб сік не витікав. І ще дуже важливо вгадати, щоб не перетримати, бо дійсно, тоді сушиться. Можна витягти з фольги чи рукава, покласти на дечко, а знизу поставити ще одне дечко з кип"ятком, щоб пара була, м"ясо вбере трохи вологи.
    А найкраща шинка у кожушку з тіста!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я тежвсе запікаю в ркуаві,сочніше ніж у фользі.

    а в мене рукав одразу з дирочками по верху:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Як ви готуєте капусняк з квашеної капусти? Соромно признатись, але я його ще не варила, тому прошу настанови :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я вже десь писала як тому зарадити. По-перше, не можна шинку випікати до кінця, щоб аж вона була тверда. Вона повинна бути трошки «недопечена» бо потім мясо повинно постояти в фользі хвилин 20 перед тим як його краяти. Я про це вже колись писала (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=403192&postcount=86) Тут говоримо про птицю але з мясом так само треба поступати. :xaxa::y:

    Я також таке робила, правда із свіжим огірком і краю все не на кубики а на смужки. Мені так більше подобається. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    варите бульойн на ребрах свинних, картопля , морква, сушені грибочки пару штук. як все звариться, у самому кінці додаєте капусту. якщо дуже кисла -промийте на друшляку. запрвате спецями, напркилад майоран пасує до капусти і тмин. ну і сіль, перцю, лавровий листочок.

    капуста остання, тому що в кислому середовищі усі попердні овочі не зваряться. я знаю що дехто дістає бульбу перетирає і назад викидає в зупу, щоб таке було густе і мутне. але я так не люблю. знаю, що є якісь варінти капусняків з фасолею, пшоном , але я варю з грибами, як мій дідо варив, і люблю густий!
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчатка! Хочу з вами поділитись рецептом дуууже смочного салатику, який спочатку видався мені трохи дивним... поки я його не спробувала. Це була любов з першого дотику:y:
    Інгрідієнти: креветки, персики консервовані, ананаси консервовані, мікс екзотичних фруктів також консервований (такі є в супермаркетах), майонез і часник.
    Фрукти порізати, додати креветки, заправити це все майонезом з часником... і насолоджуйтесь:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я недавно пробувала робити таку страву:
    Вона готується в горшочках. Продукти клала на око і на свій смак, тому наводжу приблизну вагу інгредієнтів.


    500 г мяса ( я брала свинину)
    500 г печериць свіжих
    2 болгарських перця середніх
    1 цибулина
    1 велика морква
    700г картоплі

    Гриби, мясо піджарюємо окремо. Овочі теж підсмажуєм окремо від картоплі.
    У горшочки викладаємо слої: мясо, гриби, овочі, картоплю. кожен слой перчимо, солимо. Зверху поливаєм соусом, можна притерти сиром і відправляємо в духовку на 30 хв.

    Соус:
    2 ч. л. муки підсмажуєм на маслі
    пів скл. сметани додаєм до муки
    додаєм томатну пасту
    приправа 10 овочів або мівіна
    трохи коріандру, базиліку, хмелі-сунелі - приправи за смаком і вподобаннями.

    Страву побачила по телевізору. Приготувала - здається мало вийшло, але наїлися всі. Дуже смачно!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Їжа, їжа, вирішила я написати рецепт кавового лікеру, я його дуже любила, а викопала я його в старих маминих рецептах, часів відсутності чого небудь в магазинах. Якщо любите солодкі алкогольні напої спробуйте не пошкудуєте.
    1 літр пива
    400гр цукру
    4 ст ложки кави
    Закипятити і охолодити,процідити, додати горілки за смаком, чесно я давала 100 грам, і мені вистачало, в рецепті писало 0,5 літра.
    За смаком нагадує "Старий талін"кавовий. Не подумайте, що я алкоголік:), воно справді дуже смачне виходить.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А н6астоювати треба чи можна зразу пити:xaxa:
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а рецепту вершкового лікеру не маєте,по типу бейліза:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    не треба, зразу пити, а кава має бути заварна, зберігати в холодильнику:)
    дома маю точно рецепт вершкового, а чи тут є пошукає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    [​IMG]
    [​IMG]

    словнозвісний Apple/American pie - яблучний пиріг:)
    люблю, бо багато яблук і мало тіста

    Тісто:

    2,5 скл. муки
    2 ст. ложки цукру
    1/4 ст. лижки солі
    1/2 склянки холодного масла, подрібненого
    5 ст. ложки олії
    8 ст. ложки морозної води (холодної)

    * Змішайте муку, цукор та сіль.
    * Додайте в миску подрібнен масло та олію. Поріжте масло в муці ножем.
    * Додайте воду та розмішайте тісто.
    * Розділіть тісто на 2. Поставте в холодильник хоча б на півгодини.
    * Розкачайте одну половину в круг, іншу теж, але після начинки. Один круг маю бути на см 2 більший, верхній, шоб защіпити верх.
    * Після того, як "зліпите" 2 круга, проріжте декілька смужечок (не більше 1 см).

    Начинка

    1/3 - 2/3 скл. цукру
    1/4 скл. муки
    1/2 ч. ложки кориці
    щіпка солі
    8 сер яблук (чим більше,тим краще, тобто скільки влізе в форму)
    2 ст. ложки масла (маргарину)

    * Вберіть яблука та поріжте їх лусками
    * Змішайте цукор, муку, корицю та сіл у глибокій мисці, додйте туди нарізані яблука, розмішайте.
    * Розділіть на попередньо розкаченому крузі тіста (викладеному на дно+стінки форми)
    * Покришіть зверху маргарин дрібно.
    * Накрийте іншою частиною тіста та защипайте краї.
    * Випікайте приблизно 40-50 хв (яблука всередині мають булькати).
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А я люблю готувати Айс Байн (холодна нога).
    Спочатку слід варити свинячу ніжку і кіло мяска, можна більше. варити як на холодець (години чотири, щоб від ніжки відділялося мясо).
    потім, бульйон злити, мясо відділити викласти на фольгу, заправити спеціями і в духовку ще на годинку. Спеції роблю так: на машинку мрія перемелюю чорний, білий, духмяний перець, лаврушку, гвоздику і що є ще в хаті, додаю головку ще часнику.
    Подавати таке треба з тушкованою квашеною капустою і пивом
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    класична лазанья (італійська кухня)

    для тіста: 400 г борошна
    4 яйця
    Для начинки:
    700 г фаршу
    0,5 кг помідорів без шкірки
    1 цибулина
    сіль, перець, орегано, рослинна олія
    Для соусу Бешамель:
    2 ст.л. борошна
    600 мл молока

    2 ст л вершкового масла
    сіль, мускатний горіх
    дял посипки 100 г твердого сиру

    Приготування:
    з підсоленого борошна і яєць замісити тісто(можна додати 1-2 ст. л молока чи води, але тоді тісто стане м'яким). Тісто поділити на кілька частин, дуже тонко розкачати і залишити підсихати. Підсушене тісто розрізати на пластини по розмірах форми, цибулю порізати кубиками і обсмажити в олії, додати фарш і дальше смажити, поки не стане розсипчастим, додати скибочки помідора, приправи і тушкувати ще близько 10 хв.
    Приготувати соус:
    борошно обсмажити в маслі, тоненькою цівкою влити молоко(постійно помішувати), посолити, додати мускатний горіх і дати закипіти. Форму ретельно змащуємо маслом і викладаємо послідовно пластини тіста, обсмажений фарш, соус, і так дальше. Останній слой це соус. Зверху посипаємо твердим сиром і випікаємо протягом 30 хв при температурі 200 градусів
     
    • Подобається Подобається x 10