Заклади харчування Львова childfriendly - Дружні до дітей

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Пупсик, 2 Листопад 2017.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Тут збираємо інформацію про заклади Львова, в яких дітям є чим зайнятись, в той час як батьки можуть спокійно поїсти, порозмовляти, гарно провести час. Мається на увазі не суто дитячі центри, а власне заклади харчування.
    Чи є у Львові такі

    Які ознаки такого закладу?

    Дитяча кімната
    Дитячий куточок
    Іграшки, розмальовки
    Годувальне крісло
    Зручний заїзд візочком
    Наявність пеленального столика
    Аніматори чи няня
    Дитяче меню
    Дитячий майданчик
    Можливо ще щось?

    То де у Львові зручно, комфортно і смачно піти з дитиною, щоб було класно всім?



     
    • Подобається Подобається x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені в «Кривій липі» подобається. Там child friendly персонал. Ми були з дочкою. Офіціант сам, без нашого прохання приніс розмальовку з олівцями для неї. Були ще настільні ігри. З справді дитячим меню, типу пюрешки, парових котлет і т.д. там журбинка. З малюками там нема що робити, але з дітьми більш свідомого віку можна сміливо йти. Кухня там суперова. Це один з найулюбленіших моїх львівських закладів.
    Були недавно в розпіареному “Love & Lviv family restaurant”. Як на мене, абсолютно не виправдовує своєї репутації. Є дитячий куточок, є дитяче меню, затишно. Ціни вище середнього, а якість далеко не найкраща. Бажання повертатись туди немає абсолютно.
    В «Голодний Микола» з дітьми можна йти. Є що вибрати з меню, є дитячий куток з аніматором, дитячі крісла (до речі, вони є і в попередніх закладах), пеленального столика нема (не було, коли я там була, не знаю як зараз), але мені колись це питання вирішили. Відкрили якусь кімнатку, де був лежак і я перебрала сина. Тобто теж персонал налаштований знайти вихід з будь-якої ситуації.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Кримська перепічка на Сихові, в ТЦ Інтерсіті.
    Дитячий куточок є з багатьма іграшками, здається два годувальні крісла.
    Зручний заїзд візочком з основного входу точно, а позаду будівлі не пам'ятаю.
    Як такого дитячого меню немає, але більшість пунктів меню ми пробували з малим, все смачне і свіже.
    Трохи напрягали, що немає туалету безпосередньо в приміщенні, треба виходити в загальний хол ТЦ. Пелегального столика і аніматорів не бачила. А поруч, надворі великий дитячий майданчик.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Сама ще не була, але хвалили мені новий ресторан Челентано навпроти янівського цвинтаря. Є великий майданчик ігровий, крісла для годування. З малою були у Сові. Смачні вафлі, столик для годування, олівці, розмальовки. Єдине з возиком тяжко розміститись.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я би уточнила вимоги - великий дитячий куток. Бо часом він ніби є, а насправді там 2х2 метри і чотири дитини - вже натовп.
    Годувальне крісло має бути не одне. Бо в мене сто раз так було що приходила з сестрою в якої дочка ровесниці Варвари і нам гордо приносили одне кріселко. І як нам його ділити?

    Голодному Миколі незарах - дитячий куток не відгороджений, дитина може піти куди завгодно, маленьких дітей там не бавлять (до 2 чи 3 років). Моя дитина сама себе забавила маленьким стільчиком, то аніматорка його в неї забрала. Коли я попросила забрати скатерку-серветки з столу, бо дитина за неї стягувала все що на столі, то мені сказали що так неположено "по етикету", коли я сказала що тоді за розбите платити не буду, мені сказали, що треба слідкувати за дитиною. Фу.

    Ще є велика різниця як йти кудись з однією дитиною чи з трьома.

    Найважливіше це ставлення персоналу. В Ратуші два рази дуже гарно до мене і моїх дітей поставились. І відсутність ВСЬОГО набору чайлдфоендлі абсолютно не пошкодила.

    Ще зараховую Тартуфо - були кілька разів і з двома і з трьома дітьми. Дитячий куток там 1х2 метри, крісло одне. Але ми приходили зранку, то на двох моїх дітей вистачило. Персонал теж був привітним.

    Наявність дитячого меню мені не принципова. Діти їдять піцу чи сирник, все щось знайдеться.

    Сові незарах. Крім крісла там ніяк дитину не пристроїш. Місця мало. От там мені треба було перебрати дитину і ніяк. То був якийсь еквілібр.

    Чоловік був в Челентано на Шевченка. Сказав що нам підійде.

    Челентано на площі ринок - незарах. Підвал і цим все сказано.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вже є. Окрема туалетна кімната з пеленальним столиком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Я в візку)) от мало місця на то, то точно, але персонал намагався допомогти, додаткові крісла пропонував, тому для нас вони френдлі
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я з ерго )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    В челентано в вікторії гарденс є кілька, принаймі було), куток для максимум 6-ти дітей, набір іграшок бідненький, хіба мультики показували. Моя мала спокійно через ті палки збоку переповзала на прохід до магазинів, вона така, шо піде в розвідку, пильнувати тре добре.
     
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    В цьому Челентано є дитячий куток? не знала.
    А що ще є в Вікторії для дітей, крім Папашону?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Кожних вихідних майстер-класи і клоуни-аніматори. Ми якось листівку робили.
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А розкажіть, що є для дітей в кафетерії і трапезній УКУ. І також в кафетерії(?) їх нового центру-бібліотеки?
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    вчора якраз заходили ( бібліотекка), те, що кинулось в очі, то напитки і сендвічі з різними начинками, наче салати. Але то було ввечері.
    Але поруч у ідальні/ трапезній))) є і перше і друге і салат і компот, поруч окремо є кафетерій з смачнющою випічкою і напоями. Тут більше місця.
    Це щодо їжі.
    У бібліотеці є окремо приміщення з стільчиками, кріслами-мішками і купа книжок. Можна там посидіти, почитати.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    А що є в зоні харчування таке суто для дітей? Крісла годувальні, іграшки, куток з іграшками, пеленальний столик і т.д?
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    Почнем спочатку))))
    У трапезній ( вірніше у кафетерії, де випічка і напої) є пеленальний столик і крісло для годування. Все.
    У "бібліотеці" праворуч кафетерій не відділений дверима, там немає нічого, навіть столиків для годування не бачила. Ліворуч прозорі двері "бібліотеки" для діток. Тут стелажі з книгами, маленькі столики і стільці, крісла-мішки, треба розуватись. Іграшок не бачила, це ж бібліотека).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    А яка локація, багато чула, але неможу зорієнтуватись?
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Це вул. Козельницька 2а, недалеко РАГС центральний, податкова (за нею), ресторан Арагві, поворот на вул П.Мирного, ближче залізн.дит. станція "сонячна". Ми там часті гості як просто перекусити, так і попити кави з смачними тістечками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    "Манюньоляндія" в КК. А в Пузатій хаті новий дитячий куточок відкрили? Бо там де був вже нема
     
  20. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    А в якій саме Пузатій хаті? Цій, що на Січових Стрільців?