@Маруся-мама @Liliyah Romanova поділіться досвідом, як ваші дітки вчаться в школі (коледжі?) після садку Монтессорі? Вже напевно час пройшов, бачите якісь закономірності. Ми ходимо в укр садок, живем в Філаделфії. І мене ніби влаштовує, але ціна +- як Монтесорі. Тому от я в роздумах, чи варто переводити. Цікаво, як після Монтесорі садків дітки вливаються в колектив школи, чи успішні, чи добре підготовані? розумію, що то індивідуально, але цікаво досвід. Дякую!