Заняття за методикою Монтессорі

Discussion in 'Діти-квіти' started by Ljolik, Dec 7, 2006.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Які зараз є розвиваючі центри від 1 року?
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Маруся-мама @Liliyah Romanova поділіться досвідом, як ваші дітки вчаться в школі (коледжі?) після садку Монтессорі? Вже напевно час пройшов, бачите якісь закономірності. Ми ходимо в укр садок, живем в Філаделфії. І мене ніби влаштовує, але ціна +- як Монтесорі. Тому от я в роздумах, чи варто переводити. Цікаво, як після Монтесорі садків дітки вливаються в колектив школи, чи успішні, чи добре підготовані? розумію, що то індивідуально, але цікаво досвід. Дякую!
     
    Last edited: Jan 10, 2018