Новорічне та Різдвяне меню

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем sofcja, 10 Січень 2008.

  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вже десь писала в кулінарних темах: вирвати ніжки, вбити в кожну шапочку перепелине яйце, посолити-пеперчити і запекти в духовці. Якщо залишаться ще шапочки, то порізати ніжки, підсмажити з цибулькою, накласти в шапочки, присипати тертим твердим сиром і в духовку. Минулого року на НР робила такі шапочки тільки ще з курячим м*ясом.
     
  2. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  3. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню


     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я на НР минулий робила куряче філе з мандаринками - мужу дуже-е-е сподобалось. того року теж планую робити.
    Куряче філе помити, обсушити, розрізати горизонтально (в мене з одного філе було 3 шматки), трошки відбити і посолити. На кожен шматочок викладаємо дольки мандаринок, скручуємо і заколюємо зубочисткою. Виходять такі собі рулетики. Складаємо їх у форму і поливаємо сметаною (брала домашню). І в духовку десь на 30-40 хв. під кінець можна посипати тертим сиром. Смачного!
     
  8. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я вже ніби визначилась з Новорічним меню, у нас буде:
    - салат Цезар
    - салат типу Грецький (болг.перець,грецькі горішки,сир фета і оливкова олійка)
    - стейки лолося (до них хочу зробити 2 соуси на вибір: вершковий з шпинатом та апельсиновий)
    - сирна тарілка
    - оливочки різні (я їх просто обожнюю)
    - фрукти
    Ще треба придумати якийсь гарнір до риби, ну і десерт принесуть наші друзі а може й ще щось принесуть:girl_wink:
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    як на мене, варена картопля чи картопляне пюре - найкращий гарнір до лосося. А ще бокал хорошого білого вина....ех...в мене тече слинка...:nyam2:
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    або рисик з маслом і дрібненько нарізаним кріпчиком
     
  11. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Спекла я сьогодні сирний штолен від Касі:)
    Гарненько завинула і чекає він Нового Року...правда один вже доїли - аромат такий був, що муж не витримав і сказав, що один штолен ми тепер будемо їсти:girl_flag_of_truce::girl_haha:
    Дуже дякую Касі за рецепт, смакота така, що неможливо передати:girl_in_love:
    А з іншими пунктами меню щось дужее тяжко...думаю, що одним з них буде м"ясна книжка від Дани, а решта ще в роздумах...
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    В нас теж:)
    Бачу, що спечу таки штолен на свята, ви так смачно розписуєте:)
     
  13. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

     
  14. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Мене теж заінтригувала "ця книжка" :) Але я ще не придумала як саме буду її робити, варіант-чорнослив і грецькі горіхи...що Скажете? Що можна ще додати, щоб не було сухо?
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    ще не вирішила точно що буду готувати, але вже купила нині пляшку мартіні і якогось італійського шампанського ( продавщиця казала що ну дууже добре ). ще хочу тірамісу. і тицніть мені будь ласка де є той рецепт м"ясної книжки.
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

  17. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    а рецептик можна? Перевірений:)
    Бо робила вже двічі по нетівьких, не те чого очікувала :sad: А пацьканини було,- мама рідна...
     
  18. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Я робила по цьому рецепту, нам дуже сподобалось, головне з часником не переборщити: http://www.say7.info/cook/recipe/115-Salat-Cezar.html
     
  19. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню


    класичний рецепт- я тільки роблю заправку без часнику і з діжонською гірчицею, а куряче філе обжарюю в паніровці з сиру та муки- виходить суперськи,
    ну і до смаку ще можна додати чері та перепелині яйця)
     
  20. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Новорічне та Різдвяне меню

    Сьогодні вперше спробувала пекти Штолен на Різдво. Думала не вийде, бо тісто якесь зажирне було. Але результат мене просто вразив. Дійсно все вийшло гарно і смакота така, що аж слину досі пускаю, реально хочеться зїсти все (тільки пару шматочків на пробу відрізала). Але треба терпіти)))
    Завтра на черзі сирний штолен