Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Мені з точністю до "навпаки", Коблево "брудніше", але то "на любителя"
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    сосновий бор знаходмться лише на частині Коблево- досить далеко від центру. 2\3 Коблево розташовані далеко не у сосновому бору
    Затока теж дуже довга- вона тягнеться на кілька км. Найбрудніша та частина, яка знаходиться біля лиману. Найкраща в екологічному плані- частина Сонячна ( ст. власне Сонячна, Морська і Дружба)

    п.с. ще треба мати на увазі, що вздовж усієї Затоки тягнеться залізничне полотно- і деякі бази розташовані прям за кілька метрів від нього.
     
  3. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Повернулись на днях з Лазурного.... Відпочивали в приватному пансіонаті, за 3-місну кімнату з душем, туалетом, холодильником, телевізором платили 200 грн. без харчування. На території була спільна кухня, де можна було готувати їжу, а можна було замовляти харчування у власників. Вони грузини, так що ми під час відпочинку смакували грузинськими стравами. Найбільше я переживала за медуз (казали, що їх там дуже багато), але за 13 днів нашого перебування тільки 1-2 дні їх було багатенько, решта днів можна було купатись в морі без проблем. Вода була декілька днів досить таки прохолодною, але ми з дітьми всеодно плавали. Через день біля берега пропливали дельфіни, а в останній день нашого перебування вони були так близько, що буквально можна було доторкнутись до них рукою. Їздили на один день в Скадовськ, то мої діти, як прийшли туди на пляж, то закривали носи - казали, що смердить, там дійсно неприємний запах від водоростей.
    Загалом, ми всі відпочинком задоволені.
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ми жили якраз у тій частині, тільки там довкола суцільне будівництво, мало що від того бору залишилося.
     
  5. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Цього року випадково потрапили в Затоку, Одеська область. Були приємно здивовані, ціни, сервіс, чистота. Дуже багато сімей з дітьми. Якщо цікавить, можу скинути назви гарних готелів в приват.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    минулоріч братова з малим та бабусею там провела липень місяць. Більше туди не хочуть:було багато водоростей, медуз теж було дуже багато увесь час ( хоча водичка була тепленька). Також нарікали на брудність пляжів та самого Лазурного.
     
  7. окса

    окса Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Можливо,хтось відпочивав у Cоліні(Польща)-напишыть.бо знайомы кличуть ъхати з ними
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    в Скадовську їх набагато більше - мої діти навіть у воду не хотіли через них заходити.
    порівняно з Арабатською Стрілкою (на якій ми відпочивали декілька років тому) пляжі Лазурного чистіші.
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Я була в червні 2009 року, дуже гарно і дуже сподобалося. Правда, погода трохи підкачала. І контактів, на жаль, на житло не маю, але жили практично над озером.
    Там ще близько є дамба величезна, затопили кілька сіл, щоб то зробити. І в гори можна сходити (знову ж таки: ми не ходили, бо падав дощ), але сиділи при дорозі в дуже колоритній кафешці.
    Але, як для мене, то Татри польські більше люблю. Бо Соліна в Бєщадах, гори подібні на наші, а в Закопаному трохи краєвиди інші і я такі більше люблю.
    П.С. Погуглила і згадала: жили в селі Поланьчик.
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    ОО, те саме можу сказати про Залізний порт (якраз поруч з Лазурним). Після нашого двохтижневого відпочинку на Азовському морі, з чистим пустим пляжем, чистенькою водичкою, я була просто в шоці від цього курорту. Весь пляж засмічений - в яку сторону не піди. Народу тьма. До обіду вода ще чиста, після - пошматовані катерами медузи і прибите до берега сміття вкупі з водоростями розносили неперевершені аромати. Конські медузи - це взагалі окрема тема. Через них я боялася купатись, таких монстрів побачила вперше. Ще й по пляжу водили коникіів, які какали час від часу. Правда в останній наш день вода потепліла і медуз стало менше, але туди я точно повертатись не хочу. Ось для прикладу фотки - знято плюс-мінус 9 ранку, перша - Стрілкове, друга - Залізний порт (вдалось зловити день з чистою водою в морі):
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    А ми ще з початком літа, планували з чоловіком поїхати на озеро Соліна, що в Польщі. Ось цих вихідних наші плани втілились в реальність:girl_tender:
    мої фото краєвиду:

    З погодою нам повезло, єдине, що було дуже багато людей, тому, що в поляків якраз з четверга по неділю були вихідні, і всі вирішили культурно відпочити. Готелі, часні сектори "всі забиті", ми чисто випадково знайшли номер.
    Кафешки є на кожному кроці, смачна, домашня кухня, а які там сири, ммм, нямка.
    Все сподобалось, озеро чистеньке. Ціни на проживання не зашкалюють, на харчування також. Дуже гарно провели вихідні, і маєм в планах знову туди поїхати.
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    а можна детальніше, де саме воно знаходиться, в якому напрямку їхати, де готель через букінг бронювати? бо теж плануємо в польщу по справах, то заодно б глянули на ту красу.
     
  14. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ми постійно проходили повз нього, бо знаходиться біля базару. Як на мене, дуже шумно і постійний "двіж", хоча ззовні досить пристойно виглядає, є гарний невеличкий басейн.
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    по карті глянула, то ніби їхати як до лижного курорту Ustrzyki Dolne
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Марціпанка, гляньте може на їх сайті, там є різні варіанти проживання.
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

  18. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Не знаю за українські, німецькі ще від п"ятниці оголосили, що не будуть відправляти туристів до Єгипту, поки що до 15 вересня, бо небезпечно.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    ми ще як у березні їздили, то вже тоді в Хургаді було купа з автоматами і було страшнувато