Мистецтво бути дружиною

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    ;) Сьогодні я випадково натрапила на статтю, в якій йшлося про жінок, які повністю присвятили себе сімї, а точніше своєму коханому. Напр. дружина Генрі Форда. Він працював по 10 годин щодня, потім приходивши додому, до середини ночі сидів в гаражі і намагався винайти новий тип двигуна. Дружина завди його підтримувала, вона єдина вірила в нього, вона могла півночі тримати над його головою киросинову лампу, цокаючи зубами від холоду. Всі казали, що він божевільний, так коли через декілька років "божевільний" зі своєю дружиною виїхали з гаражу в колясці без коней, то.... Пізніше Форда запитали, ким би він хотів бути в іншому житті, він відповів, щро будь-ким, лиш би з ним була його ДРУЖИНА!!!! Хотіла би знати думку наших форумчан на рахунок цієї теми;)
    Я особисто буду йти до того, щоб цілком довіряти і вірити своєму коханому. Підтримувати його в будь-якій ситуації, бути завжди в курсі його справ, бути одночасно дружиною, мамою, домогосподаркою, секретарем, перекладачем....І бути другом, мудрим порадником. Це напевно важко, але хто сказав, що шлюб це легко?
    Може хтось скаже, що він такого не вартий та думаю, якщо ви вийшли за нього заміж, то вартий;)
    Чекаю дописів:o
     
    • Подобається Подобається x 27
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    туть Вас не зрозуміють

    Додано через 1 хвилину
    бачите як зачаїлись вдають що не видють нової теми
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    чому?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    шрек вважає, що тут самі феміністки. :no: тільки чшшшшш, я вам того не казала. ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 1
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    ні не виділисьмо...

    як мужчини вважають? що примірна жона має бути чудовою домогосподаркою, гарною співрозмовницею і відмінною »$№ в ліжку. Чи не так?[​IMG]

    Лідочка
    дуже похвально що ви хочете бути такою супутницею свому коханому. Єдине що дивіться аби ви настільки не захопились ним і його проблемами а втратили або загубили своє я в міжчасі.
    Треба пам*ятати що мужчини коли вже завоювали свою кохану розслабляються і сприймають все як належне, тобто що ви йому зобовязані. А це не так. Він повинен завжди знати що ваша посвята йому це ваш вибір і за це вас треба шанувати.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    За всіма зайцями не вгонишся, я, особисто, проти дружини-обслуговуючого персоналу. Для мене головне це взаємна довіра і розуміння, вміння сприйняти людину такою як вона є, змиритися з недоліками. Мама і секретарка у кожного з партнерів має бути своя. Головне бути хорошою коханкою свому чоловіку, співрозмовницею і рівноправною партнеркою при цьому вміти створити затишок в хаті де чоловік буде почуватися найкомфортніше
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Так... Я згодна, що чоловіка потрібно підтримувати і допомагати йому, але без фанатизму, і тоді, коли він робить щось для сімї. Дружину Форда я не розумію, а може і розумію, але так би не могла. Я злюся коли він довго сидить за компом і не звертає на мене увагу...
    А ще все повинно бути взаємним. Тобто, чоловік ТАК САМО повинен допомагати дружині і підтримувати її.
     
    • Подобається Подобається x 22
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Так само не вийде. Завжди хтось мусить іти на більший компроміс.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    пардон, а можна я скажу?.. [​IMG]

    ЦЕ МРІЯ КОЖНОГО ЧОЛОВІКА.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Майже , і шоб багата була ... поки мну буде ідеалістом і розвиватися духовно, вона мну буде підтримувати фізично ...
    Во це та ... рай земний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Таких жінок багато було. Це жінки митців та геніїв.
    Але якщо геніяльність чоловіка лише в його уяві і він цілими днями просиджує в забавках у неті, або за телевізором, або ще за явно некорисним заняттям, то про які пожертви може бути мова.
    Той, хто мріє про таке, на таке зазвичай не заслуговує, а той, хто не має часу про це мріяти, таке вже має. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Когда-то был знаком с одной семьей, муж работал в академическом НИИ, кропал диссертацию, жена - конструктор в проектном институте. Дом весь на ней, она молилась на своего гения, он гвоздя в своей жизни не забил. Пришли 90-е, наука накрылась медным тазом. Он залег на диван, она делала халтуру по ночам, всю домашнюю работу и содержала мужа. Потом я их потерял из виду, а лет пять назад встретил жену. Выглядела она лет на 10 старше своего возраста,также работает, муж также прозябает в НИИ , но сказать что она проклинает свою судьбу я не заметил. Гвозди бы делать из этих женщин, лучшие бы были в мире гвозди
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    А форум - забавка? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Я думаю, когда жена любит своего мужа и верит в его силы, то она создаст все условия и станет идеальной женой. Если, как красиво сказала Лилия -
    - то вряд ли муж вправе требовать от жены каких либо жертв.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Однозначно.
    Заглючить форум і все ваше геніяльне модерування піде спати. :p
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Насправді буди доброю дружиною дуже важко. Потрібно чимось жертвувати... Але це дає результати!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Тут якраз в тему варто подивитись фільм "Ідеальна дружина" (на Алькарі http://video.alkar.net/browse/movie/ru/6435.html). Вчора дивився - там якраз гарно показано що має робити дружина :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Скоріше хвантастика ...
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    Завжди треба пам"ятати одне золоте правило: кожен має саме таку жінку, на яку заслуговує. І навпаки. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною

    так вона щей працювати повинна?

    Ну я також так хочу... хочу ідеального чоловіка, який буде прати, прасувати, їсти варити, всю зарплату віддавати, мене у всьому підтримувати, щоночі вставати до хворої дитини... а я щось в між часі вже придумаю, може якесь пепертум мобіль?

    Додано через 1 хвилину
    яке життя несправедливе :D
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 1
Статус теми:
Закрита.