УЗД (спецiалiсти / раджу / не раджу/ iтд...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 22 Березень 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Дякую,tanchyk, за пораду, але я всю вагітність до Скляр ходила, і вона дуже мені сподобалась:D, та й узд вже робити не буду- родити скоро:radist:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Цю Лотоцьку колись так всі хвалили, а тепер...ЖАХ! Як так можна? Співчуваю вашому горю. А де вона? В генетичному центрі чи в Охматдиті?

    Людмила Лотоцька-Волкова і Гельнер Надія Володимирівна окрім генетичного центру також працюють в приватному кабінеті "'Центр здоровя родини"' там до них треба за тиждень записуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Яська

    Яська Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мій випадок в Лотоцької вже не перший. Коли я почала займатись справою, то виявилось, що через її халатність втратила здорову дитинку одна жінка, вона просто на УЗД не додивилась, що є загроза, що матка відкривається (19 тиждень) Якби вона побачила можна було б врятувати дитинку. Я це пишу не для того щоб вас всіх лякати, а для того , щоб були більш обережними і вимагали до себе більше уваги на УЗД ніж 5 хв. Вона мене дивилась рівно4-5 хв. Скажіть чи можна за цей час, щось нормально роздивитись??? Зараз я ходжу на УЗД, то лікар настільки скурпульозно дивиться і мені все показує, що деколи і вилежати важко на одному місці.
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мені свого часу Лотоцька напророчила страшні проблеми із сердечком в дитини. Сказала прийти на повторне УЗО за три тижні. Проблем із серцем в дитини не було і немає :). Напрошується висновок, що хотіла гроші здерти за повторний огляд.
    Я не жаліюся, я так, факти викладаю...
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Та, Лотоцька на ніц зіпсувалась:8:! Слів бракує... Мене Скляр довго, уважно завжди дивилась... А та обстеження перетворила на конвейєр заробляння грошей:sad:. Не можу ніц більше писати- нецензурно
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Братовій дружині Лотоцька сказала, що дитина погано розвивається, сьогодні цій дитині рочок виповнився. І жодних проблем.:xaxa: То я після того на УЗД в Інтерсоно ходжу. Великий плюс хоча б в тім, що не треба годинами чекати. Щоправда лікарка, яка мені подобалась там зараз не робить УЗД.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  7. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я в Інтерсоно ходила до Зіновьєвої Світлани. Дуже уважна і приємна лікарка.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Ви до неї на УЗД ходили? Бо я востаннє ходила на 23 тижні до Кожеми.Вона сказала, що дитинка так лежить, що нічого не видно. Ні фото, ні відео, ми не отримали. Навіть стать оприділити не змогла. Отож, цього разу хотілось би піти до когось більш уважного!
     
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    я вже тут писала про своъ выдгуки, але зараз не можу знайти тому напишу вдруге:

    до Кожеми ходила на 11 тижні вагітності. Не задоволена. Мовчки провела УЗД, нічого не сказала, не прокоментувала і тому я більше нікому не раджу до неї йти. Чоловік весь час тримав диск в руках, а після узд вона сказала що про запис на диск треба попереджати.... Тривав огляд приблизно 15 хв

    Наступні 2 рази я ходила до Зіновєвої. Огляд тривав 30-40 хв. Все коментувала, все пояснювала (для мене це було дуже важливо). Сказала мені стать дитинки і показала цю "стать". Дуже приємна лікарка. На наступні узд (з наступною вагітністю), буду ходити тільки до неї!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Я знаю :) Сегедій Ліда Ігорівна, я в неї стою на обліку і дуже задоволена. А обстежувалась до того в Михайлишин Люби, але на облік вона вже не бере :sad:

    І згідна з дівчатами про Зінов"єву Світлану, мені теж вона дуже сподобалась, була в неї 1 раз, коли моєї лікарки не було.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Дуже вдячна вам за інформацію. В мене з Кожемою така ж історія.:n: І хоч ми напередодні огляду дали диск, відео нам не записали, сказала, що погано видно. Абсолютно нічого не пояснювала та ще й в заключенні переплутала мій вік. При мені сварила медсестру, що це вона винна. Більше до Кожеми не піду. Звернусь тепер до Зіновєвої. Ще раз ДЯКУЮ:clapping:
     
  12. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Мілана,підкажіть будь ласка де знаходиться центр здоров"я родини. Мені потрібна консультація Гельнер для дитини. Можливо маєте телефон? В інтернеті не можу знайти...
    Можливо хтось знає генетика хорошого для дитини? Буду вдячна.
     
  13. Мілана

    Мілана Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Центр здоровя родини вул.Кониського 9 це біля вул.Маяковського тел.2764706.Там запитають чи вам до генетика чи на ультразвук,на ультразвук ніби довше чекати.Візміть із собою результати аналізів.
     
  14. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    От і в мене аналогічно, я так чекала на це УЗД щоб побачити свою лялю, щоб потішитись, а тут такий облом. Завжди ходила до Прокопів Лідії (завжди все пояснила та показала, дуже приємна особа:y:), а тут при записі сказали, що її не буде, от і пішла до Кожеми. Так само все було мовчки, що будучи другий раз вагітною я нічого не зрозуміла, тай щей чоловіка привела з собою, якого посадили "десь-там" збоку, який нічого не бачив. Добре, що хоть диск записали. Фото не теж зробила. Наступний раз теж до неї не піду, вона вже занадто холодна.:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Гельнер Надія Володимирівна,зав.генетичним центром на Лисенка, дуже хороший спеціаліст, я в неї не раз консультувалась- мені дуже подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Ви так усіх радите. А я зроблю антирекламу. Знову Макогонову. Він мені на УЗД сказав, що в дитини нема руки і ноги, бо він їх не бачить:eek: Жеби йому повилазило. Насправді ж усе було ОК.
    Після того мого випадку пройшло вже 5 років. До ньог якось випадково звернулася моя коліжанка. Їй він теж наговорив про всякі ужастіки. Сказав, що є велика ймовірність даунізму в дитини. Вона спочатку трошки схвилювалася, бо десь там хтось далекий у неї на це страждає. А потім собі так подумала, що до народження малятка ще 2 чи 3 тижні і буде все ,як Бог дасть. Бог покерував так, що в неї народилася абсолютно здорова дитиночка!:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Вирок: "перервати вагітність!" Що робити?

    Маю Гельнер моб тел, якщо потрібно звертайтесь! Спробую скинути в приват, якщо розберусь як це зробити:bad:
     
  18. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я ходила до Прокопчук на Котика, 4.
    Дуже добре пояснювала, показувала, робила фото. Ми з чоловіком від огляду виходили з хорошим настроєм! Плюс вона ще й генетик! Я показувала усі мої аналізи, а вона трактувала - маю на увазі, що не просто дивилася чи показник у межах норми (як робила гінеколог, в якої я стояла на обліку), а діставала таблиці і обчислювала відповідно до терміну вагітності, на якому ці аналізи були зроблені.
    Окрім цього ми попередньо записувалися, то майже не чекали під кабінетом - правда це було уже більше, ніж рік тому. Були недавно без запису, то чекали близько години..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я ходила до Лотоцької. Не можу нічого сказати про її професіоналізм, але те що лікарі направляли до неї ще й через відмивання грошей - то факт. Для чого ж їй тоді треба було записувати прізвище того хто скерував? Мабуть для того щоб знати з ким поділитись нашими грошенятами:ireful1:. Далеких чотири роки назад візит до неї коштував 50 грн.:8: І скерування виписувалось щомісяця (типу щоб непередбачених проблем не виникло:cesored::ireful1:) Хоч казали, що на той час УЗДапарат на Лисенка був найкращим і найбезпечнішим. А як зараз і чи досі Лотоцька там приймає:confused::confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я, Рrоtskiv, раджу тих про кого знаю, що людина того варта. А оскільки в зв'язку із спеціальністю знаю багатьох хороших лікарів- тому так виходить. А як ще почну робити антирекламу-то з інету не вилізу- нажаль хороших-одиниці, а от поганих....:8:...
     
    • Подобається Подобається x 2