Фотополювання на папуг

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем носик, 22 Грудень 2009.

  1. носик

    носик New Member

    Привіт! Не знайшла теми про папуг:girl_sad:.А так хочеться похвалитися яке класне чудо маю.
    Ось звати його Сьома. Самий найгарніший папуга (для мене).Приносить мені чимало радості і проблем))))). Наразі він говорить тільки "Сьома" і "Ціп-ціп". Любить зкидати диски зі столу і тягати у дзьобику по підлозі))), а ще заважає набирати текс ( скаче по клавіатурі)...Такий в мене Сьомчик[​IMG]
    а це він на клавіатурі[​IMG]
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Мій також скаче по клавіатурі. Називається Нікі, хоч він ще маленький, йому трошки більше року, а в нас тільки рік, то вже достатньо багато говорить "Нікі гарна пташка" "Ніка маленька пташка" "па-па, ще тово" "привіт, ще тово" і багато іншово те що говорить мій малий Наш домашній улюбленець
     
  3. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Сьомчик в нас 3 місяці.А так йому десь має бути 8 чи 9 місяців.Ще він видає якийсь дивний звук, коли бачить ківі.Ми поки не розпізнали, але в процесі)))))))))
    А ще Сьома любить пити холодний чай без цукру.Я часом забуваю забрати горнятко зі столу, а він вже там і купається і напивається)))))
    А папужка у вас симпатичний
     
  4. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    А який папуга?

    ---------- Додано в 16:29 ---------- Попередній допис був написаний в 16:26 ----------

    А це -мої.
    [​IMG]
     
  5. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Це ви їх в ліс на прогулянку вивозили? Така зелень навколо.
     
  6. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    А то наші дівчатка, коли ще пташенятами були.Та ім'я на всіх одне"Малявка":girl_wink:,бо не відрізнити хто де.
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Та такий як і у вас (на посиланні є фотографія)
    Але я дивлюся по носику і окрасі що ваші достатньо дорослі папушки?
    А в Носик видно що папушка ще маленька бо носик біленький.
     
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    В нас колись був чудовий папужка на ім'я Кєша... Розумний такий, вмів розмовляти та повторювати різні звуки,ніколи б не подумала, що ці папужки є такими розумними.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    привіт! трішки не було мене...папужки у всіх надзвичайно гарні..
    Picasso, Cranberry та popelushka дякую за фото))) папужки такі симпатичні.... мій Сьома також любить у горнятку з чаєм побувати....а зараз трішки боїться вогнів на ялинці...як добереться, то обов'язково сфоткаю і добавлю
     
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Знайомтесь - БоБо...:girl_curtsey:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    А ото мої чуда
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    я свого Сьому вже замучила з фото)))) усе фоткаю і фоткаю, а чоловік критикує)))
    тепер як Сьома бачить мене- втікає. На ялинку чогось боїться сідати. але до телефона мого лізе
    [​IMG]

    ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:48 ----------

    а це Сьомич з диском. У нього манія до дисків. Бере і тиряє зі столу диски з іграми, за що отримує наганяй від чоловіка. Довелося йому декілька дисків покласти в клітку)))) Так він аж цілий день не міг натішитися:girl_crazy:. Все ціп-ціп та ціп-ціп.
    [​IMG]
     
  13. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    [​IMG]
    не могла втриматися. побачила як скаче біля навушників. зробила цілу купу світлин))) ггг))) але трішки важкувато за ним повзати по підлозі з пузьом
     
  14. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Кеша на прогулянці.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    а жовтий у Virginia на канарейку схожий, завтра своїх мучити буду)
     
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    І в нас є папужка,не знаємо точно чи хлопчик,чи дівчинка,тому кличемо Жора,-якщо хлопчик-то Жорж,дівчинка-Жоржетта:)Скорочено-Жора:)
    [​IMG]
    Позує:)
    [​IMG]
    Зацікавився-що то я таке роблю? :)
    [​IMG]
    Знову позує :)
    [​IMG]
    Відпочиває в своїй хатці:)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2010
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

     
  18. носик

    носик New Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Picassо, а скільки Вашому Кеші?По носику і лапках видно, що трішки старший. Зате, напевно, знає всіх мешканців квартири по голосу і орієнтується на бажання кожного.
    Просто в мене папужок до Сьоми було 2. Один прожив 8 років. Його звали Рома. Але вмер через те, що любив дзьобати все солоне. Тільки потім я дізналася, що це отрута для папуг. Ну і стінку на кухні дзьобав, яка була оброблена сніжкою і всіма стартами та фінішами і ... Це також не можна їм. Тепер Сьому бережу. Чоловік аж ревнує))))
    Натуся, а ваш Жоржик такий прикольний! Молоденький і цікавий.На одному фото взагалі як орел))) не в образу сказано. Я свого Сьому, коли так робить називаю "юним орлом".

    ---------- Додано в 19:44 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    а це я люблю їсти мандарини і Сьома мені допомагає.тільки мене не видно
    [​IMG]
    тут Сьома товчеться по моєму коліні. Навіть якесь пір'ячко знайшов)))
    [​IMG]
    а зазвичай, коли я сиджу за компом, то він на лампі щось активно розповідає. Тільки він замовк і замислився - я його клацнула
    [​IMG]

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

    Nadijka, ваш Бобо має такий класний колір і цікавий такий. А фото на ялинці безподобні. Я сьому до ялинки всіма способами підманювала але не хоче. Вже пробувала тримати у руці і клацнути, але світлина якась не дуже. Тай верещав і крутився. Дістала від чоловіка, що мучу папужку
    [​IMG]
     
  19. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Це хвилястий папужка! Вон и в мене патріоти, синій хлопчик, а жовта дівчинка! Доречі, обоє називаються - Чіка, бо мені на імена бракує фантазії)))
    А ще, вони в мене лише друзі)))
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Фотополювання на папуг

    Virginia, а ваша дівчинка скільки вже рочків має?
    може наш Бобко також трохи потемніє, бо зараз то так смішно...в нас кімната жовтого кольору і папужка зливається зі стінами...
    наш в нас живе з Миколая, то хресна Вікусі подарувала отаке чудо...