"103" Хворіє дитина. Поради. (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Т@нюшк@, 30 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Продовження теми. Початок тут
    ******************


    в нас горло теж болюче місце... лікарка порадила пити Тонзилотрен (типу гомеопатія, не шкідливий) для профілактики. сказала що його можна навіть місяць приймати і в інструкції так пише:
    а хтось пробував загартовувати горло? читала що помогає полоскання холодною водою. (спочатку тепліша, а потім знижувати градус)
     
  2. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

    мені рекомендували для тих цілей (цитую: "добре зміцнює горло") полоскати свіжовидушений сік з половинки лимону+пів склянки води (це і коли хворе горло помічне), приємний процес виходить. Можна лим. кислотою ще полоскати, але свіжим лимоном краще.
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    а скільки разів на день? і як довго треба проводити такі загартування? чи постійно з періодичністю?
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    мабуть таки допомагає, бо горло загартувати можна. В мене це вийшло як ви кажете поступово, і ціллю такою я не завадалась, просто лінь було гріти і я поступово пробувала пити все прохолодніше і прохолодніше. Тепер вже багато років запросто пью молоко чи будь що з холодильника і нормально. Горло якщо і болить десь там раз на пів року кілька днів, то його також нічим не лкую. Останню ангіну мала ще в молодших класах школи.....

    Але при цьому всьому дитині з холодильниа давати боюсь. Може пізніше коли доросліша стане...
     
  5. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    та то ще мені в дитинстві таке казали робити, рецепт я запам"ятала, а от як, скільки - ні. Але поміж загартовуванням холодною водою не помішає час від часу.
     
  6. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Цікавить мене така річ: чи обов'язковим симптомом при краснусі є висипка?
    В нас так виглядає (і лікар теж так вважає), що в молодшої була краснуха (з невисокою т-рою, висипкою). Після того , як зійшла в молодшої, в четвер у старшої піднялась т-ра 37.5, 38.3, 37.3, вночі не було взагалі. Набрякли лімфовузли (таки набрякли/спухли, а не просто збільшились), думаю "краснуха", чекаю на висипку, тішуся...П'ятниця-нема, субота-нема, неділя-нема. Лімфовузли не спласають, т-ра більше не підвищувалась. Чи може це бути краснуха?
     
  7. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Ну що ж сама задала питання про противірусні і сама знайшла на нього відповідь на одному медичному російському сайті


    Сорі, що скопіювала, щось не знаю як додавати активний лінк
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    В Романа кашельпросто нестерпний і сухий. Ще до сьогодні було більш-менш, попивав чайок з липи і молоко парене з маслом, але по обіді почався якийсь капєц, таке враження, що кашляє нон-стоп, аж лягає від приступів. Більше симптомів ніяких, хіба третій день апетит відсутній. Лікар порадила боржомі з молоком і борсучий жир - то все що неризиковано для нього.
    Може ще щось можна...не медикаментозне, щоб хоч трохи полегшало? Боюсь щоб якесь запалення не накашляв...
     
  9. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    от і я думаю - краснуха у нас чи розеола? У п'ятницю вночі піднялась температура - всю ніч був гарячий - зранку поміряла 38, 6 - збила, до вечора температура знов піднялася 38, 7 - збила свічкою, щоб спав і не мучився. Субота-неділя 38,5 стабільно трималася. Ні вище не піднімалась - ні падала. У понеділок поїхали здали аналізи та показали ЛОРу щоб виключити отит та ангіну, нічого нема у нас крім маленьких сопельок, аналізи теж - хіба на ОРЗ. Але температура так і була - до вчорашнього обіду. Лягав спати 38, прокинувся - 36,7 - і посипало -по голові, по обличчю рожевою висипкою. Температури більше не було - а сьогодні та висипка вже і на спинці і на пузіку.
    Висипка не схожа на таку як фото краснухи - дуже подібна висипка на "цвітіння" - така, як гормональна у немовлят. І теж то яскравіє, то бліднішає. Ось сижу і думаю, що це у нас??)) Якби давала якісь ліки, чи їв би мандарини кілограмами - то думала б що це алергія - а так маю два варіанти або розеола, або краснуха...
     
  10. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Ми ніяк не можем позбутись сопель, а вчора почався ще кашель (мокруватий, бо чую як ті соплі харчать всередині). Вікашлювати мала не вміє. Але кашляє мала зранку і трошки під час сну. Соплі не зелені, але тягучі. Я аквамарісом капаю і судинозвужувальні капаю на ніч, але щось толку ноль. Температури немає. Дівчата порадьте, що можна подавати дитині?
     
  11. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    я б судинозв. не давала, бо якщо соплі тягучі і ви їх не вимиваєте/видуваєте норм. (судячи з лінієчки так і є), то толку з них 0: на слизову і так особливо не попадають (вона вся в соплях), а стікають і дитина їх ковтає просто.
    Для розрідження, я викор. Синупрет в краплях. Потечуть рікою, кашляти почне спершу більше (бо все буде стікати), але не буде застоюватись і легше почистити носика. Ну і крім Синупрету, я завжди даю пити тепле Боржомі (саме чи наполовину з молоком) потрошку, хоч по пару ложок, але дуже часто (без газу, з склян. тари).
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Синупрет в сиропі, він добре розріджує той слиз, тільки треба за дітьом бігати з хустинкою і витирати соплі з підборіддя. Дуже хороша штука при бактеріальних і вірусних соплях. При звичайній застуді, як зайцю стоп-сигнал.
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    нам теж непогано цей засіб допомагав, осрбливо при густих сопельках.
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Краснуха взагалі-то в класичному варіанті не дає високої т-ри до 38,0 і наскільки пригадую з перечитаного може триматись 1-2 дні. А кір не може бути у вас? кір дає таку високу т-ру кілька днів. Не кашляєте, очка не червоні?

    нам у такому віці аквамаріс теж мало допомагав. А от коли капали сік каланхоє (трішки розведене перевареною зимною водою), то вона так гарно все випчихувала! правда, дути ще не вміла, то доводилось вибирати клізмою, але ефект був великий

    ---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

    Ми мати-й мачухою лікуємо кашель (Наталя Земна казала, що навіть при пневмонії помічне). 1 ч.лож. залити склянкою окропу, настояти 1 год., процідити і давати пити протягом дня по 1ст.лож. 4-5 разів на день. Я ще іноді запарюю фіалку триколірну і даю разом з мати-й-мачухою
     
  15. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дівчата чи вашим діткам робили дренажний масаж після пневмонії? Цікавить як то виглядає, тому що сьогодні прийшла масажистка і в мене склалось враження що якось вона дуже сильно робила, а може так і має бути? але щось мені то зовсім не подобається.
     
  16. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    робили. В його основі дійсно багато поплескувань і постукувань, але мені не було схоже, що дитину б'ють... А масажистка з досвідом? Хтось її рекомендував? Вона працювала раніше з дітками?
     
  17. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Дренажный массаж и состоит из похлопываний, но не сильных постукиваний пальцами или ребром ладони .Я сама его детям делала. Вот примерно так (это из форума Комаровского)
     
  18. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    нє-а... я вже обчиталась про вірусні захворювання - краснуху відкинула, кір і решту теж. Дуже все подібне на розеолу - прям тютя в тютю)))
     
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    Та власне що і з досвідом, і водила до неї малу в 3 міс. , і все було гаразд.
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради. (3)

    У нас була така ж картина після того, як вихователька не пустила малого пісяти і абсолютно мокрезного вивела на холод гуляти. Я почала лікувати тим самим, що Ви писали. Ще давала цибулю з цукром, редьку з медом, потім добавила лінкас (на травах). Рот просто не закривався. Вночі приступи кашлю важко було зупинити. Один вечір погріла картоплею, а в грудях все просто шкварчить. Виявилося, що маємо обструктивний бронхіт. З ним вже місяць боремося. Давала ереспал+ношпу і амброксол. Дринажний масаж роблю постійно.Після нього примушую дитину кашляти. Позивів до кашлю не має зовсім. Квартиру провітрюю, п'ємо багато, дихаємо відваром з картоплі, гріємось розігрітою сіллю або картоплею... Тільки трохи полегшало і свисту майже не було, я вивела дитину на вулицю на пару хвилин і знову свисти, при чому сильні. І так вже кілька разів. Вже руки опускаються. Не будемо цілу зиму сидіти. Всі мене намовляють діти АБ, але ж дитині ставало краще, температури немає зовсім і не було, почувається чудово (мама навіть думала, що я щось сама видумую, поки той свист не почула), слизь викашлює прозору. Я не визнаю противірусних, але вже сама не знаю... Чи умкалор подавати? Можливо,хтось вже стикався з таким бронхітом. Порадьте щось(
     
Статус теми:
Закрита.