Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Ваші відгуки про дитячий садок

    ми ходимо в 155 і мені там не подобається - з дітьми осінньо-зимовий період взагалі не гуляють, діти дуже часто хворіють
     
  2. рижик

    рижик Well-Known Member

    Початок тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=68849
    ___________________________



    Дівчата, хтось оформляв своїх діток в логопедичну групу? Нам дали термін до кінця тижня, щоб обійти лікарів (половина з яких зараз у відпустці). До психоневролога треба їхати на Виговського (наша поліклініка на Чупринки). Потім має бути комісія, і взагалі це все так складно виглядає, моя мала дійсно має потребу у логопедичних заняттях, але так як група безкоштовна і багато хто туди хоче тільки через це, то зробили знов з цього купу проблем (одним словом не помастиш - не поїдеш)
     
    Останнє редагування модератором: 28 Травень 2013
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Та ну, не думайте так. Комісія - це незалежні від садочка люди. Психолог, логопед, ще там хтось, але не садочкові. Тому, якщо вони побачать, що дитині треба в ту групу, то обов"язково будете там. Вони одразу вам і скажуть свої рекомендації. Я знаю, що ще можна всіх лікарів пройти на Драгоманова, 58. В нашому садочку комісія приймала в кінці серпня, і хто не встиг, той сам ту комісію потім проходив (тільки не знаю де).
     
  5. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    було б добре... Наш Марко в логопедичну групу попав не так просто, хоча у 3 роки говорив всього пару слів (!), а, якщо чесно, то він не говорив взагалі :girl_sad: На Драгоманова пройти всіх лікарів... - непросто. Це стаціонар, там лікарі не сидять в кабінетах на прийомі. Відразу треба бути готовим до того, що за один день результату може і не бути.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, маю таке питання. Здається чула, що можна якось з одного садочку переводом дитину перевести в інший.
    Таки скоріш за все будемо міняти район. Не знаю як бути з садочком. Малий тут ходить вже рік, ясельна група якраз закінчується, в молодшу напевно вже тут ходити не будемо. Просвітіть, хто знає. В такому випадку потрібно заново ставати в чергу і т.п., чи можливо по якихось документах перевестися. Може в когось є схожий досвід?
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    така ситуація: племінниці 5,8 ,їхня група випустилась з садочку. але мої родичі по дитині бачать, що вона до школи не готова і хотіли залишити ще на рік в садку. завідуюча зробила великі очі і казала вже забирати дитину. хіба є такий закон , що мус дитину забирати з садку? мають же якусь групу зробити для таких дітей?
     
  8. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    В такому випадку батькам треба було думати наперед, і залишатися 2 роки або в яслях, або в молодшій групі. Бо якщо група випустилась, вихователі зараз будуть мати трьохрічок, і відповідно поєднати 3 і 6 річок неможливо.
    Дониній коліжанці у серпні 4, у школу планують йти у 7 років. То вони ще раз залишаються у молодшій групі, завідуюча дозволила, і це не одиничний випадок у нашому садку.
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ну а якщо я зараз поняття не маю коли моя дитина буде готова йти до школи, в 6 чи в 7? Як тоді таке передбачити? Як діяти? Куди дитину на той рік дівати, якщо виявиться, що я хотіла б в 6, але виявилось що їй то психологічно зарано і затяжко?
     
  10. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Підходите до виховательки і проситесь (пишете заяву) записатись в старшу групу(яка почне працювати з літа), або вже зараз переводьтесь в середню групу, яка з літа стане старшою.
    Мене мама залишала два роки в випускній групі. Ситуація була така, що завідуюча з вихователями мене перевели з середньої групи(п"ятирічки) в старшу(випускну) групу (діти йшли з 6 років в школу). Мені тоді вже 6 років виповнилось би. Але так як мене віддавали в школу з 7 років, то дітей шестирічок з групи випустили, на їх місце перевели середню групу( з якої мене колись забрали). І я ще один рік там була в садіку з молодшими від мене дітьми на рік
     
  11. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Цікава ж, звичайно, в тих завідуюючих аргументація - з їх дозволу залишитись ще на рік у молодшій групі можна, а в старшій - ні? Так, ми батьки собі думаємо-гадаємо, піде наша дитина з 6 чи з 7 років до школи, але правильно Fleshka пише, як передбачити?
    п.с. в майбутньому мене чекає та ж ситуація, бо Златка буде "закінчувати" садок швидше, ніж піде до школи...
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    тобто переходять в зовсім іншу групу міняючи вихователів і колектив щойно привикнувши?? мені здається що мудріше потім лишити дитину ще на рік в старшій.

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    в мене така ж історія: раніше була впевнена що от малій в серпні стукне 6, і піде до школи. а тепер вже набагато більше схиляюсь до 7-ми років...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    окрему групу для таких дітей ніхто не робить. Але треба було завчасно ( принаймні до випуску не тягнути)написати завідуючій заяву про те, що дитина ще на рік залишається у садку. Тоді її ще раз записують у старшу групу. У моєї коліжанки малий вересневий і у школу вона його давала практично рівно у 7. То без проблем залишили ще на рік у садку.
    це лише у тому випадку, якщо у другому обраному садочку будуть вільні місця. А так- можуть відмовити по причині "відсутності вільних місць". Хоча, звісно, у нас все можна вирішити
     
  14. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    До слова, приходить нині Златочка додому і каже, що в них у групі нова дівчинка, тільки трохи старша за них - все складається: вчора в садку був випускний, сьогодні з старшої групи вже дівчинка перейшла до нас. Значить, все можливо ))
     
  15. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Дівчата, хто знає якусь інформацію про садочок №33 "Берегиня"? Цікавить чи хороший, чи ні? Чи потрібно там ставати на чергу до прийняття в садочок? Чи це ні нащо не впливає?
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    дівчатка! по закону , діти, яким на 1 вересня не виповнилось повних 6 років, мають повне право залишитись ще на рік у садку.якщо вже виповнилось 6 , тоді цее вже треба з завідуючою індивідуально вирішувати. Я ще не чула щоб залишатись на 2 роки в яслах чи молодшій, тільки в старшій
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитячий садок (3)

     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ну, ми закінчили яслі, в понеділок йдемо в молодшу групу. 5 діток ще залишилися в яслях.
     
  19. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    Ми ходимо в цей садочок. Задоволені всім, окрім того, що кожного літа там роблять канікули на 1,5місяці.
    Садок гарний, дворик зелений, далеко від дороги. Вихователі дуже уважні до дітей, і діти їх люблять, дуже гарні свята організовують.
     
  20. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок (3)

    А нам залишилось ще місяць походити і все...Дуже швидко пролетіли ті 4 роки..
     
Статус теми:
Закрита.