Як відлучити від грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 4 Січень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Запис вебінару "Завершення грудного вигодовування"



    Тут вже давалися посилання на статті але я вирішила ще раз їх подати і додати нові

    Как долго кормить грудью?
    Как долго кормить: ответы сомневающимся
    Время отлучения ребенка от груди. Когда оно наступит? (часть 1)
    Время отлучения от груди (часть 2)
    Отлучение от груди. Готов ли малыш?
    ТЕСТ: Готов ли Ваш малыш к отлучению от груди?
    Отлучение
    Отлучение от груди (По срочной необходимости, Ребенок младше года, Возраст ребенка от года до двух, Ребенок старше двух лет)
    Отлучение от груди (Что это, когда, как, воздействие на мать, экстренное отлучение)
    Отлучение от груди. Спроси меня, как.
    Когда наступит инволюция?

    Как научить малыша засыпать без груди?

    і ще

    Мастит. Причины и ведение

    ДЕПАРТАМЕНТ ЗДОРОВЬЯ И РАЗВИТИЯ РЕБЕНКА И ПОДРОСТКА.
    Всемирная Организация Здравоохранения.
    Женева. 2000


    Приложение 3. Подавление лактации
    В прошлом подавление лактации часто было включено в ведение нагрубания груди и мастита. В настоящее время предпочтение отдается поддержанию лактации. В случае возникновения необходимости прекращения грудного вскармливания, действительным рекомендуемым методом является физиологический, а использование фармакологических методов подавления
    лактации больше не рекомендуется.

    Физиологические методы
    Такие методы заключаются в поддержке груди с помощью удобного бюстгальтера или корсета и сцеживание достаточного объема молока для поддержания груди в комфортабельном и здоровом состоянии по мере того, как происходит естественный процесс инволюции. Женщина может испытывать боль, и ей следует давать болеутоляющие средства.

    Фармакологические методы
    Ранее использовались следующие медицинские препараты, однако, они больше не является рекомендуемым видом лечения.

    �� Стилбоэстрол.
    Побочные эффекты включают повторные приступы нагрубания груди и кровотечение после прекращения лечения, тромбоэмболию, а также аномалии развития плода, если женщина беременна.

    �� Эстроген, один или в комбинации с тестостероном Этот вид лечения не является очень эффективным и связан с повышенным риском тромбоэмболии (85; 173). После прекращения приема данного препарата боль и нагрубание
    груди могут возобновиться.

    �� Бромокриптин.
    Бромокриптин игибирует секрецию пролактина и может быть эффективным, если дается на ранней стадии лактации, пока уровень пролактина в крови высокий. Однако, этот препарат может быть менее эффективным через несколько недель, когда уровень пролактина будет низкий. Этот препарат был снят с применения по данному показанию в нескольких странах вследствие риска инфаркта миокарда, повышенного давления, судорог или припадков. Другие побочные эффекты включают тошноту, головокружение, пониженное давление и
    сильная головная боль (57; 85).

    �� Каберголин.
    Каберголин по действию подобен бромокриптину и так же ингибирует секрецию
    пролактина. Действие этого препарата более продолжительное. При использовании данного препарата могут быть такие же незначительные побочные эффекты, включая головную боль, головокружение, пониженное давление и носовые кровотечения,
    однако, этот препарат считается менее опасным (57).

    Модераторське:
    Якщо посилання не працюють:
    а) натисніть кнопку "Поскаржитись" під відповідним постом і там опишіть що саме не працює
    б) Статтю можна почитати через гугл - в полі пошуку напишіть назву статті, натисніть на стрілочку біля лінку, і читайте збережену версію.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я часом після 2 років коли грунтовніше почала відлучати знову іноді вертала "заколисування" - ввечері сідала "по-турецьки", клала Влада собі на ноги і зачасту сиділа біля стола за ноутом (щоб менше нервуватися від того годинного вкладання :girl_crazy:). В певний момент він почав якось засинати вже після смоктання, тобто посмоктав-покрутився-посмоктав-покрутився-загойдався-заснув, тоді перекладала його в ліжко. Часом і в ліжку так посмоктав-покрутився-поговорив-поспівав-заснув. Ми нічне смоктання обміняли на морозиво (не вночі, а на наступний день :) ) і булку з маслом. Ще вночі як просинався давала пити воду - іноді діяло. У нас відлучення було, наче, і досить легким, але от сама перебрала свої дописи в цій темі і згадала як за місяць мала 2 лактостази (перед тим за 2,5 років жодного), як Влад за місяць до відлучення прикладався ще по 10 разів за ніч
    То мої дописи в цій темі з різницею в 1 місяць, а здається що між ними вічність :) квітень (я тоді теж не бажила жодного світла в кінці тонелю) і травень. А на початку червня вже відлучилися остаточно. Тому знайте - все так не буде:girl_wink:, сил Вам, наполегливості і терпіння!
    Мені в свій час дуже помогла впевненість що я ХОЧУ вже відлучати (Влад знає - загалом якщо мама щось вирішила то ниття не сильно допоможуть :) ), "торги" і ненав"язливі але безкінечні розмови вдень про те що "цицю їдять маленькі дітки в яких зубів немає, а ти вже можеш їсти суп, м"ясо, хліб, печиво...", ну і те, що я схопилася за момент коли малий сам хоч троошечки рідше почав прикладатися вночі - постаралася зробити так щоб не вертати вже ті прикладання.
    А, чого я в темку зайшла, поділитися здивуванням - недавно виявилося що моя дитина через рік після відлучення вже і не пам"ятає що колись смоктала цицю (хоч відлучився майже в 2,8 :dntknw:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А я заходжу, бо не впевнена чи то вже не всі крайні межі поствідлученого періоду
    Мала таке витворяє, щодня хоче цицю, всім то говорить, руки запихає, на ніякі розмови не дається. Я трохи не чекала такого.
    Відлучилась дуже легко в 2,8р,можна сказати 99% сама. Вкладатись спати Без почала ще з року, читали/співали/мультик.
    Після відлучення, аж через півроку замітила що її 2-рідна сестричка смокче і собі захотіла. Ясно що,забула як то, але нав'язлива ідея майже рік не покидає. Циця їй пахне, вона її їла "завтра" ,дай порухаю/притулюсь, "нікому не дам свою ціцю", "циця мене любить, а я її".....

    Одним словом, відлучити відлучилась простіше, а як тепер відУчити нюхати/говорити/бавитись?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Циця мамина.
    На заміну пропонуйте більше обіймів, пестощів, лоскоталок, фізичного контакту одним словом. І слів любові.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    ПОдружка просто поїала у інше місто на 3 дні, і все, приїхала - дитина не згадувала. Але бабуся, бідненька, ледь пережила ці дні
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Це ви радите використовувати цей метод? Так, бабуся бідненька... А дитина шо...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    А дитині скільки років?
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чи ще гірше... місяців? І таке дуже часто буває.

    До "прихильників радикальних способів", знаю як дітки починали заїкатися від страшного стресу і плачу

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А яке це має значення?
    Виправдання жодного..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а чому погано, наприклад, полином намазати? В нас чомусь оті всі казочки, бавлення, водичка ну не діють взагалі. В день вже практично не просить, ну типу, спроби робить, але я присікаю, відволікаю, а от засинання на денний і нічний сон, то без циці ніяк, ну і підсос, спробуєш не дати крики аж до істерики, ну і як відволікти, якщо він до тої циці на автоматі через сон лізе? От якось від денних перекусів вдалося відволікти, а далі заштопортлося і все, вже кілька міс без змін. Я вже не знаю що робити, дитина вже свідома, майже, два і вісім, чітко знає, що хоче і все. Тут навіть варіант поїхати кудись на кілька днів не пройде ( я того, звичайно, робити не буду) малий вже чітко все пам'ятає. Я вже навіть нашого педіатра питала, каже, що треба з дитиною домовлятися, а як, якщо він навіть слухати не хоче? Дай цицю і все.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну бо це означає поставити крапку в певному інтимному для вас процесі, ритуалі близькості у вигляді "фу", відштовхнути дитину від того, що було рідним, безпечним, найкращим, що давала мама з народження, така собі зрада , так, якби чоловік спочатку обіймав жінку руками, а потім її тими руками штовхнув (щоб показати, що доброго від них не буде, і нема чого горнутися) - цей спосіб не про безумовну любов. Якщо для вас такі речі вагомі, то і такий спосіб непідходящий.
    Я не мала досвіду дуже цицяної поведінки в такому віці, але, чомусь хочеться порадити стандартно - виключити свою напруженість через те, що не вдається скорочувати прикладання, дати скільки хоче (хіба би я не годувала як немовля годинами, щоб спав/досипав, попросив-дали, не спить, то не спить), і паралельно дбати про вашу близькість іншими методами, але не так, щоб заміняти (казка замість грудей і т.п.), а просто, авансом. Вони ж, маленькі реп'яшки, дуже добре відчувають, коли ми від них хочемо відвертітися)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Вдень я забирала "на сон" і "підсоси" одним махом. Чесно кажучи, спрацювало стандартне: "циці сплять". Так, вона плакала перші 2 дні у той час, коли хотіла підсосу, а я не давала, і, як наслідок, вона просиналася. І сон тривав перший тиждень по півгодини (а не 2-3). Потім внормувалося, достатньо стало підлягти поруч, "чшш" та обіймів. То було у 2. Точно пам*ятаю, що у 2,2 Аня йшла у садок без денних прикладань.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну в нас присутній ще і таий варіант, що на підсос дуже часто він встає о п'ятій, буває кілька коротких протятягом ночі, але оцей типу основний, і зависає години на дві, я, відповідно вже спати не можу. Хоч бери і його о п'ятій піднімай. Ну і я постійно встаю з відчуттям ніби по мені поїзд проїхався. Тепер ще й з денним сном якісь трабли, почав дуже погано вкладатися, от не хоче і все, засинає десь о четвертій-п'ятій, якщо засинає, ну і відповідно, нічний теж зміщується. На денний сон без циці просто не засне, на нічний чоловік пробував вкладати, то він навіть світло виключити не дозволяє як мами нема. То просто абзац. Я вже думаю, що то треба було в рік відлучати поки дитина ще не свідома настільки, бо реально не знаю що тепер з тим всім робити. В сестри з малим те саме, але він ще на 8 міс старший від мого, ну але в них ще братик місячний є.
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2017 ---
    Ну поки ще на садок надіюся, може щось зміниться. А з денним сном зараз то взагалі комедія, каже мені, що хоче спати, ми лягаємо, їсть цицю, лежить, потім встаж і кпже, що тепер він буде нечемним, спати не буде, а йде бавитися. Так через раз буває, часом таки засинає, а часом отак.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну по перше не панікувати так. А відпустити ситуацію. Чим було би краще відлучати в рік? Я просто вірю, що прийде час відповідний. Дитинв змінюється і потребм теж змінюються. Але коли ми отак денервуємось, зосереджуємо на тому таку увагу, то й дитина то відчуває і пристає.
    Про денний сон,то в нас такі ж коломийки. І до вечора не витримує, і вдень вкласти неможливо, засинає в 17ій вже коли я з зовсім не хочу, щоб вона спала, але ну то нереально тому протистояти. Надіюсь, що садок нам трохи врегулює ритм, бо принаймні треба буде рано вставати по любе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Vittoriya так мій досить рано встає годинка сьома- восьма. Думаю, може в рік то би легше якось було. Кілька днів і забув про ту цицю. А то вже дурити мене починає, знає, що циця тільки на сон, то каже йдем спати. Наїсться, і каже йду бавитися, не буду спати. От навіть сьогодні вже двічі мене так розвів. Ще якби могла вночі виспатися, то вже нехай, але то і вночі нормально спати не можу. Бо от сьогодні в третій десь годину товкся по мені з тою цицею, а потім десь в шостій і практично до підйому. І то такі ночі часто. Попробую на день не давати, рехай не спить, може якраз відвикне.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @KAPUCHINKA а в нього зуби вже всі вилізли?
     
  17. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Дитина можe бути щe нe готова до відлучeння, зубки вжe всі?
    Мій старший відлучився в 2.10р (дeсь на початку 5міс. другоі вагітності). Відлучився досить лeгко, місяць пeрeд тим я б нe повірила, що цeй момeнт вжe близько. Спробуйтe розділити "сон=циця". Можна піти гуляти, можe у візку заснe, на вихідних нeхай чоловік присипляє. Цe про дeнний сон. А нічний якщо збираєтeсь точно відлучати, то можна пробувати, як вийдe з дeнним.
    Щe хочу додати, що син був дужe цицяний, ніколи бeз циці нe засинав, втавав на підсоси, алe відлучився досить лeгко бeз плачів за кілька днів. Мeнший зовсім інший, можe заснути на руках, і з кимось. Спить кращe і вночі і вдeнь.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2017
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я тому з чисто егоїстичних міркувань забираю годування на нічний сон рано, задовго до відлучення (якого ще навіть нн планую). Малій рік і 7 міс, спокійно може заснути і з цицею, і сама. Старші діти в певній мірі були змушені з тим миритися на фоні нової вагітності і я думала, що в невагітному стані такий номер ніколи не пройде, особливо після історій дівчат про годування на сон. А ні, нормально все дитина сприйняла. Я даю цицю і спокійно кажу, що давай вже йди спати. Якісь протести були буквально кілька разів. Тепер може поїсти, йти ще трохи побавитися, лягти поруч і заснути. Єдина умова, що я маю лежати біля неї. Денний сон в нас практично завжди на вулиці починається чи в машині, то вже й нн пам'ятаю, коли годувала перед ним. Вдень сама не знаю, чи заснула б на ліжку. Напевно, треба би було повозити в візку.
    Моя порада, спробувати розділити. То ж вже трошки свідома дитина. Пояснити, що цицю я дам, але наприклад на дивані, а потім прошу йти і прилягти зі мною на ліжку. Можна щось поспівати в той час. Ну і в кожної мами свій поріг терпіння до дитячих вимагань. Я, в принципі, досить стійка до такого і ниття і скиглення можу витримувати і годину і не поступитися. А от реальний плач, коли дитина не вимагає, а справді дуже переживає через якісь заборони, я ігнорувати не можу. В Вас який з тих варіантів? Відчуваєте, що йому та циця дуже необхідна чи просто йому так звично і віддавати не хочеться? ))
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2017 ---
    Я тому з чисто егоїстичних міркувань забираю годування на нічний сон рано, задовго до відлучення (якого ще навіть нн планую). Малій рік і 7 міс, спокійно може заснути і з цицею, і сама. Старші діти в певній мірі були змушені з тим миритися на фоні нової вагітності і я думала, що в невагітному стані такий номер ніколи не пройде, особливо після історій дівчат про годування на сон. А ні, нормально все дитина сприйняла. Я даю цицю і спокійно кажу, що давай вже йди спати. Якісь протести були буквально кілька разів. Тепер може поїсти, йти ще трохи побавитися, лягти поруч і заснути. Єдина умова, що я маю лежати біля неї. Денний сон в нас практично завжди на вулиці починається чи в машині, то вже й нн пам'ятаю, коли годувала перед ним. Вдень сама не знаю, чи заснула б на ліжку. Напевно, треба би було повозити в візку.
    Моя порада, спробувати розділити. То ж вже трошки свідома дитина. Пояснити, що цицю я дам, але наприклад на дивані, а потім прошу йти і прилягти зі мною на ліжку. Можна щось поспівати в той час. Ну і в кожної мами свій поріг терпіння до дитячих вимагань. Я, в принципі, досить стійка до такого і ниття і скиглення можу витримувати і годину і не поступитися. А от реальний плач, коли дитина не вимагає, а справді дуже переживає через якісь заборони, я ігнорувати не можу. В Вас який з тих варіантів? Відчуваєте, що йому та циця дуже необхідна чи просто йому так звично і віддавати не хочеться? ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Оо, до ниття я теж витривала, але в нас отакі -давай цицю все викликають дикі істерики... Мені дитина раз так плакала гірко, захлипувалась і видо було, що не заспокоіться і я просто відпустила... Ну його. Ну це реально видно, що потреба велика є..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я коли зменшувала кількість нічних годувань, то до того доходило. Але я її носила на руках, люляла, заспокоювала. Годувала по тому тільки наніч і в 5-6 ранку, але то я реально бачила потребу в тому, а не просто маму погризти.
     
  21. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Зубки вже всі є. Я планувала десь в два відлучати, але дуже вже тяжко лізли в малого ті п'ятірки, то вже мусіла чекати поки вилізуть, бо навіть не знаю що б робила, якби він не був на грудному.
    З візком то не наш варіант, бо не їздимо з рокумі чотирьох міс, та й візка вже не маємо, ну і десь з року малий мені у візку вже не засинав.
    Малий дуже часто прикладався, але коли вилізли зубки я сказала, що циця відпочиває, треба почекати і оті всі денні прикладення в нас відпали ну буквально за день-два. І на тому все. З денним і нічним сном глухо. При чому зараз почав мене дурити, каже, що хоче спати, лягаємо, їсть, встає і йде бавитися. Це так останніми днями.з чоловіком не хоче навіть прилягти, чекаєм маму і все.
    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2017 ---
    В нас як істерить, то тільки чоловік може заспокоїти, бо як в мене на руках, то поки не дам, буде істерити. Ну але то не про сон варіант, а коли просто істерить.