Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    мені не так давно 16 було ))) тому можу сказти що секс для галочки це як зрада собі. мої подруги також вже це мали, а я ні і мені чомусь було всеодно ))) і не встидно було )) і хлопці були, а воно не хотілося . а коли зустріла свою людину - просто голову зірвало, я так його хотіла, що це мені аж снилося, хоча я ні разу не пробувала до того ))) і можу сказати що це було суперово !!! і ми не могли натішитись довгий час ))) і сама собі вдячна, що я колись по дурості не зіпсувла цю мить ))) хотіти потрібно не сексу, а людину, це не просто як нігті намалювати )) так само і заміж, хотіти потрібно не просто самого факту, а бути з людиною завжди, а заміжжя вже диктує культура суспільства )
     
  2. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    Ну это как бы не только для вашего возраста характерно :) Если людей ничего кроме секса не интересует, а секс еще к тому же так себе, еще и осложненный склерозом одного из партнеров - о каких еще ночах может идти речь?
    Когда оно - кохання - придет, тогда и можно, имхо. А к вышеописанному случаю любовь отношения не имеет.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    десь читала що організм жінки повністю готовий до сексу у 18-19, а найкраще в 20.. йшлося як про психологічний так і фізіологічний стан... також говорилося що в 14-16 років це може бути навіть шкідливо, як психологічно, так і враховуючи, що мікрофлора слизової жіночих статевих органів ще не в тому стані.. щось таке:girl_yes:
    звичайно все індивідуально.. від себе можу додати - в 16 років дівчина ще не знає чого хоче, і керується гормонами... може потянути до хлопця, від якого через пару років буде :bad:
    я в такому віці взагалі не задумувалась над таким питанням... вважала, що зарано і все... подумаю про це після 18-ти:girl_haha:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    З тролями балакати - час марнувати...
    Та й тема вже ненова.
     
  5. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    Не нова і стара як світ.За моїх 16 це була заборонена тема.
    Взагалі Ви праві,зараз такий час,що молодь в 16р.розумніша від нас і порад не питає.Є багато літератури,зрештою нет є,а на чужих помилках і так вчитись не будуть.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    От спочатку буде "коли і як", потому ""як добитися оргазму", тоді "я зробила помилку", і в кінці й так все зведеться до "мамо, але я дурна". :connie_pull-pigtail
     
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    на ту тему є гарний фільм Шестнадцятилетьняя мать помоєму....
    тобто все має бути обмірковано і з впевненістю що з радістю потім все житття згадуватимеш той момент, бо більше дзузьки повториться:girl_haha:
    хоча кожному свій час, хтось сексу не хоче взагалі, а комусь вже в 15 аж очка вилазять, бо організм требуєт)))):connie_pull-pigtail
    мені чомусь згадується та чарівна реклама сніду - ти з ним, він з нею і ціла колія назбиралась.... то все ж може й варто потерпіти, хоч до справді коханої людини!
     
  8. true

    true New Member

    Відповідь: секс у молодому віці? коли це було у тебе

    Відповідь на це запитання ви маєте дати самостійно. Але це має бути свідоме і обдуманне рішення. Перший раз запам"ятовується на все життя, тому подумайте. Саме головне, пам"ятайте про контрацептиви, але не поспішайте з рішенням. Життя це не змагання, це легко все надолужити, але вже з коханою людиною.:girl_wink:
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка

    Зніс одразу сюди, щоб не мучилося довго...
     
  10. jktyf

    jktyf миється в бані

    а-а-а-а.... мені ніколи читати і думати

    Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка. доречі там і на похудання є курси там багато різного
     
  11. jktyf

    jktyf миється в бані

    давайте порадимось жінки

    Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка. там ще є багато цікавих курсів
     
  12. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

    ви читали тему????? ЩО Я ЗРОБИЛА КОРИСНОГО СЬОГОДНІ ДЛЯ СЕБЕ!!! причому тут ваші проблеми з чоловіком, вам в іншу гілочку :girl_flag_of_truce:
     
  13. jktyf

    jktyf миється в бані

    прошу поради

    Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка.
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: прошу поради

    А проблеми точно "тільки з чоловіком"? (бо виник сумнів)
     
  15. Ninanina

    Ninanina Загублений

    Якщо хлопець виключає скайп із-за дурниць-це натяк на кінець стосунків?

    Привіт.Зустрічаюся з хлопцем 3 роки,він працює у Варшаві і часто їздимо один до одного. Спілкуємося через скайп. Все було гаразд,но останнім часом у нас виникають сварки із-за дурниць.Останнє,що було-це спілкуючись по скайп ...я розказувала,що була у лікарки,бо напевно маю запалення і простудилась...він питає-що саме? Я кажу-та так , це не важливо. Це було по-жіночому і я не могла голосно говорити,бо біля мене був один майстер,постороння людина ходила по хаті ...він ні з того,ні з сього-каже...не хочеш -не говори і просто виключив скайп.......вже пару днів минуло -ні він до мене,ні я до нього нічого не пишу.....Це ніби одна із дурниць,але так він поступав вже не один раз,але завжди я просила-не виключай ,та перестань,чого сваритись із-за нічого і тоді все було ок.А цього разу-я нічого не сказала....І як ви думаєте-можливо він просто шукав способу,щоб посваритись? Я просто щось не розумію,що відбувається,чому так робити? І не хочеться першій писати і вияснювати....ще до 2 років зустрічань все було супер,а потім почались непорозуміння....
     
  16. olysuk

    olysuk Загублений

    Любовний трикутник.Як бути?

    Інколи буває таке, що Ти маєш хлопця, довго з ним зустрічаєшся......[пробіл]І от, зовсім випадково, сидячи з подругою в кафе, чи танцюючи на дискотеці, до тебе підходить Він.....[пробіл]ти зовсім не звертаєш на нього уваги,[пробіл]ну, можливо трішечки, бо Він фліртує з тобою.....[пробіл]І от, на другий день ти ніяк не можеш його забути, хоча знаєш, що у тебе є постійний і коханий хлопець.......[пробіл]А той, що вчора був лише випадковістю, не просто випадковість......[пробіл]Ти, маючи спільних друзів дізнаєшся його № телеф....[пробіл]і от, від того часу ти інколи з ним бачишся.........[пробіл]Як бути в такій ситуації???? Як сказати коханому хлопцеві, що він не такий вже і коханий????[пробіл]А може вже і зовсім не потрібен...??????
     
    Останнє редагування модератором: 13 Січень 2011
  17. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Дайте собі трошки часу і він (час) все вирішить за Вас. Може бути що коханий хлопець буде вже і не коханий, а може той новий виявиться "не то". А тоді, як будете впевнені на 100% - то будете приймати рішення. Зараз тільки не наробіть дурниць: не говоріть нічого своєму хлопцеві, і не поспішайте з тим випадковим.
     
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    то не трикутник-то пошук варіантів...
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Або природній вибір, коли серйозного нічого не планується, а душа бажає все нового та нового.
     
  20. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Поки дівчина не вийшла заміж і поки обітниць не давала, то має повне право думати і вибирати.