Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Продовження.
    Початок теми читайте тут, частина №2 тут
    , частина №3 тут
    Нагадую, що посилання на сайти, адреси, телефони та інша рекламна інформація може бути розміщена на умовах, описаних тут.
    ***********************************************
    Ми цієї зими в 1,2р. мали дві пари: суперфіти і демари. Реально, я демари взули разів 2-3. Просто зима така була тепла. Думаю, спокійно могли обійтися однією парою. Як буде цієї зими, не знаю. Точно купуватиму щось таке як суперфіти чи екко.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2014
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    П"ятий рік буду купувати на зиму тільки одну пару, причому бюджетний варіант. Взуття ж всього на один сезон.
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    З яким запасом потрібно брати на зиму взуття таким маленьким як мій?
    Зараз ніжка має 13,3см.
    Думаю брати 15 см.

    ЧИ то ще почекати трохи? За зиму досі не думала ще, але зайшли вчора в Ecco, продавець лякає, що нова колекція зимова приїде по шалених цінах... Рекомендують брати з минулорічної поки є.

    А загалом для зими має бути запас трохи для ніжки, правда? Ну там на шкарпеточку теплішу...
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    яка ціна на зимові екко в магазині екко на минулорічну колекцію?
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    1200 здається.
    Доречі, а які ціни були минулого року?
    Може то так говориться щоб розпродати минулорічну?
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    якщо будете брати термовзуття, то сильно на грубі шкарпетки не розраховуйте бо щоб воно нормально"працювало", то має бути нормальна шкарпетка, не махрова і не в 3 шари. а загалом, кажуть, має бути 1 см "вільного простору".
    я так наперед брала більше, ніж 1,5 см, а в малої в той період нога взагалі не росла і трішки їй чобітки були великуваті, але то не критично.
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    дівчата, я нові екко бачила на клумбі для своєї дитини 3р по 650грн, 1200грн, то дуже закруто
     
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    1200 це ціна дорозпродажна а могли б дати ціни зі знижками.
    я
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3


    Теж шукаю взуття. Екко демі є на стафі за 600грн. Нове, в коробках, минулорічна колекція. Зимове ще не шукала. Щось теж не можу визначитись з запасом.
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ++
    та й зрештою, дорогому екко є альтернатива, ті ж тімберленди, чи коламбія. навіть при нинішньому здирницькому курсі долара, ціна виходить вдвічі і більше дешевшою
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дякую. Йду пошукаю, може і на нас є:) Така різниця...
    І за рекомендації, посилання в кармі дякую, дівчата;)

    ---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    Мені з коламбії завжди трапляються дуже "грубі" моделі. Хочеться чогось акуратного. А еко поміряли вчора, то дуже акуратні, хоч і великі ще.
    Але я згідна, що якщо ціна в рази нижча, то можна змиритись з тою грубуватістю )))

    А тімберленди мав хтось? Як вони на наші зими?
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2014
  13. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Мали. Як раз в Вашому віці і мали. Вони теплі, зручні, на наші зими - те що треба, але важкуваті. Хоч малий і ходив в них нормально, але видно було, що діткам в екко було краще бігати. Ну і на наступний рік брали екко, то таки якщо порівнювати, то екко мені більше сподобались.
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми все експериментуємо з зимовим взуттям, на цю зиму взяли австрійські термочобітки Richter. По відгуках ідентичні Екко і дуже файні. Побачимо...ще щось треба типу Коламбії з гумовим чобітком.[​IMG][​IMG]
     
  15. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    ми мали ось такі. то на ніжці вони виглядали досить делікатно, хоча, дивлячись на них в коробці, я б такого ніколи не сказала. там той носочок ніби піднятий догори і це візуально "зменшує" ногу. бо в нас дівчинка середнячок і всі чобітки громіздкі їй, а ці добре виглядали, навіть з запасом майже в 2 см.
    щодо цін на екко, то ми купували в лютому міс. і заплатили не більше 600 грн (точно не пам"ятаю, бо в мене ще на дисконтній карточці інтертопу було +/- 50 грн, тому ми їх використали). попередньої ціни теж точно не пам"ятаю - здається, що 999 грн. але там було багато модельок і наші з нубуковим носком були найдорожчими. були ще по 800-900 грн.
    а де зараз можна подивитися на деміки за адекватними цінами?
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2014
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    підкажіть з некст, розмірна сітка взуття відповідає дійсності?
     
  17. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дівчата, порадьте. Придивляюсь до чобітків Columbia, таких як Tanya показала.
    І не знаю, який брати розмір. В малої зараз ніжка 14 см, продавець каже, що амер. 8,5 то 15,5см по устілці, 9 - 16 см. По ідеї 1,5 см запасу мало б вистачити, але в неї за літо нога виросла на 1 см.
    Порадьте, який запас краще брати?
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    беріть перші
    ми такі мали, брала цю модель 2 зими підряд, вони кращє не нозі дивляться, делікатніше. Бо я на наступну зиму взяла ці кавові, і хоча це ніби новіша модель, але на нозі вони якось інакше, непогано, але грубіше. Ну в общєм я шкодую що не взяіла 3-й раз оті чорні з малиновим.

    А продавець вам не каже що в різних моделях коламбії, один і той же розмір має різну довжину устилки? Я вам кажу, це 100%. Якщо оберете якусь конкретну модель. то по цій моделі просіть переміряти особисто устилку.
    Наприклад 2 youth розмір, чорні в цьому розмірі мають 21,5 см, а коричневі 21 см.
     
  19. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ні, не каже, але я то по описах взуття помітила. Ніколь, а що порадите на рахунок запасу? Брати з запасом 1,5 см чи краще більший 2-2,5 см?
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    тут не скажу
    малому у якого нога зараз 16,5 см, я взяла 11 коламбію, де устилочка 18 см, але у нього модель такого типу як ця чорна з малиновим, лише хлопчачий варіант. Тобто запасу фактично 1,5 см. Але у нього росте нога так само як в малої, ну чуть швидше, то я +/- знаю яка вона буде весною, нам 1,5 см запасу має хватити.
    Малій же, нога у неї 20 см, я взяла коламбію 3 підростковий, де устилка 22 см, а вони такі величезні здаються ( то скорше не через розмір а через модель, бо грубіші).
    І в результаті малий з запасом 1,5 см легше ходить в тих чобітках, ніж старша, з запасом в 2 см ( чує моє серце що залишу їх на наступну зиму напевно), а 0,5 см в запасі впринципі не мають бути аж так відчутними.