Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Обговорення вибору осінньої та зимової одежі у гілці "Для мамусь та татусів ",наштовхнуло мене на думку, про створення окремої гілки.
    Сьогодні дівчатка жваво обговорювали магазини,де можна придбати одяг та взуття для себе .То може поговоримо про популярні магазини для наших маленьких модниць та модників? Пропоную всіх бажаючих інформувати у цій гілці про акції та знижки у дитячих магазинах.

    Ну ,що ж, сама і почну.
    Шапочки своїм діткам найчастіше купуємо в "Антошці ",часом в "Карапузі " на Шуварі.
    Верхній одяг та взуття на Південному.Декілька разів купували взуття в "Льоліку ",але ,щось я цей магазин не дуже люблю (навіть не знаю чому :cowboy: ).
    На зиму хочемо купити діткам пухові комбінезони,але їх у Львові важко знайти.Може хто підкаже,де є ?
    Подобається взуття в "Антошці ",але ціни :8:...
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А я купила дуже гарний комбінезончик манюні минулого року в кінці зими на знижку. І цим дуже задоволена.
    Треба буде прикупити курточку, але то ще зарано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    купуємо у Карапузі або просто на базарі. Біля цуму на самому продуктовому базарі, навпроти першого ряду продуктів, є кіоск з дитячим взуттям і трохи одягу. Взуття здебільшого російське, трохи дешевше ніж у магазинах. Купували там, гарно відходили.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Взуття для малої беремо в Космосі (Шувар, 3 поверх). Там завжди є вибір, взуття якісне і помірні ціни. во.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А ми купуємо взуття малому в Плато. Тільки треба туди час від часу заходити , щоб втрапити на завіз, тоді є великий вибір і розміри всі є. Тим взуттям , що там купували дуже задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Минулого сезону бачила дитячі пуховики в Щедрику (в Арсені на Чорновола), але ціни... я за ціну пуховика купила малому комбінезон на овчині і ще на черевички залишилося.

    Дитячий одяг купую на Добробуті, маю одне місце на Південному. Ще можу вибрати щось в стоках.
    Зі взуттям по-різному. Має малий кілька пар із магазину Топ-топ, дещо з Плато, решта з базару.
    Гольфики, майки, колготи і шкарпети купую у трикотажних магазинах.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А як можна отримати інформацію про те ,коли буде завіз ?
    Ми там були один раз,хотіли купити Юсті босоніжки .Зайшли,а там з дитячого взуття ,лише зимове :8:sad:і це посеред літа ).
    Собі можна купити чоботи влітку,а в дитина ж ніжка росте...:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Наталочка

    Наталочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    То треба в магазині питати, але вони самі точно не кажуть. Ми вчора там були, але не було розміру на Данила, то продавець казала, що до кінця цього тижня ще має бути завіз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.


    Хороша ідея!!!!:clapping::clapping::clapping:
    А давайте ще із фотками того , що хто купує. Так буде набагото цікавіше!:clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Взуття найдешевше де бачила-в топ-топі. кросівки можна купити 80-100грн. Купили зимові черевички з цегейкою 180-грн. Навіть тапочки там 35,а на південному ті самі 40-45грн
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Підскажіть, а де той ТОП-ТОП?:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    То як іти від Шевченка на вул.Січових Стрільців, одразу за музеєм по лівій стороні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ми на по взуття їздимо до Плато та на Південний у магазинчик "Все для малят".Там же на південному купую малій верхній одяг.Трусики,маєчки,колготи,шкарпетки купуємо у "Домарі" на початку Городоцької.Одяг перважно по стокам,або знов ж таки на Південному в "Метелику" або "Все для малят",ось так))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Порадили цікаву точку, але ще там не була. Може, хтось чув/був на Замарстинівській є щось типу складу Piccolo. Наразі мені актуальна тема комбінезонів зимових, то саме там мало б бути оптимально. Вчора обходила Антошку, Шувар і Провесінь, на останньому мені дуже сподобався комбінезон саме Піколо (поляки шиють). Хочу в понеділок попасти на той склад. Хтось щось знає? Що порадите?
     
  15. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Я купувала комбінезон на весну їхньої фірми але не там. Комбінезон з пінетками і рукавичками вийшов дешево-50 грн, правда прийшлось посидіти повідпорювати страшного слоника що там був нашитий типу "для краси":xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Ми теж купуємо на південному,бо нам найближче,а в "Товарах для малят"маємо 5 відсотків знижки,взуття там трохи дороге,але дешевше ніж в Антошці...Тапочки малій на шнурочках купили за 35 гривень,осінні тьопи купили просто на південному,не памятаю в якому магазині,то заплатили 50 гривень-шкіряні,то була остання пара і якраз Настіного розміру,там же бачила за 80 гривень з тоненькою цегейкою,підозрюю,що не зимові а демісезонні,але чоловікові не сподобався колір-чорний,то не взяли.За зимовим ще не дивилась.А взагалі хороші речі можна і в "Планеті секонд хенд" в перший день зранку надибати-моя сестра купила Насті шикарний плащик,потім сфоткаю,як буде можливість-виставлю.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    А я сьогодні в Єврошоп заходила, купила Петрові куртку осінню. Заплатила правда 65 грн, зате куртка нова :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    А де той Єврошоп?

    А де Плато?:crazy: О, Боже, то я якесь село, я навіть не знала, що на Чорновола в Арсені є Щедрик, хоча давно туди періодично ходжу.............:shutup:Де він там доречі є?
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  19. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Щедрик на другому поверсі. Позавчора там була, але асортимент одягу якийсь не дуже багатий, особливо як на мою малу (скоро 5 років). Правда, були біло-рожеві комбінезони, мені здалися тоненькими і тканина не дуже, особливо як на таку ціну (щось 450 чи 500 грн). Плащики-пуховички гарненькі, але також мало не за ціною дорослих.
    Мені колись хвалили стоковий магазин біля Магнусу, хто-небудь може підказати, де він є?
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі.

    Єврошоп відкрили за Домотехнікою на Чорновола. Плато на Люблінській.
    Стоковий магазин за Магнусом - підозрюю, що малося на увазі ТСМ, це на Куліша від Магнусу в бік моста на Чорновола.

    В Щедрику я вже давно не була, а про ціни там я ж писала, інколи зашкалюють :)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.