Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    Продовження теми. Початок тут
    **************************************************************
    І хто тягнув мене за язик? Ще зранку помітила, що доня якась гарячіші, ніж зазвичай. І от на тобі, вкала її спати і вирішила поміряти температуру, а там 38,7.
    В мене якийсь мандраж, такої Т в доні ще не було і хворіти зараз в плани не входить:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    Останнє редагування модератором: 29 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Сьогоднішня зразково-березнева погода прикликала до мене прибиральну музу. В результаті холодильник сяє врочистою чистотою і прозовою пустотою, купа вмісту різних баночок-шкляночок пішла в смітник і унітаз, залежно від консистенції:), всі запаси пеніциліну знищено:girl_blush2:. Як би сказала моя мама: о така я господиня:girl_blum:. На вулицю сьогодні теж ні ногою, тому миші можуть з чистою совістю вішатись.... зате в чистоті і блиску:girl_dance:. Поки я мила холодильник колобочок дуже чемно "допомагав": дробив яєчня шкарлупки, витягнув всі ложки-вилки--баняки, розсипав корицю:facepalm:, тому в результаті кухня теж вимита 'на ґлянс'. Зараз помічник спить, а я до вас ділитися на диво гарним, як для такої погоди настроєм. Далі в роздумах щодо вечері і обіду чоловікові завтра на роботу:girl_in_dreams: може вареники наморожені доброю моєю бабцею врятують мій вечір?
     
    • Подобається x 12
    • Зе бест! x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
    • мімімі x 1
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    А ви вдихали сьогодні вранці,тоді,коли ще було темно,повітря? Отак,на повні груди, щоб аж в носі залоскотало?))
    Таки запахло. Сьогодні мені запахло весною) І саме сьогодні бажання залишити шапку в шафі, одягнути шкірянку не підвело мене.І тільки шалик,який мала називає "пледом" обвив мою шию, опустився на плечі і закінчив на крижах)
    -Запахло весною, - подумали мої чоботи,пливучи в калабанях, "прочісуючи" тракторною підошвою хвилі води і минаючи собачі какахи,які успішно перезимували і тепер теж пливуть назустріч весні).
    Сьогодні вже йде третій день моєї програми:"Дозволь собі зробити те,що хочеш,поки чоловік у відрядженні".Тобто,в хід мали йти всякі вонючі масла,привезені колЄгою з Індії, запах яких не витримує тонка душевна натура мого чоловіка, плюс чепець для душу, який мав бути з тим маслом на мені всю ніч. Також я чекала моменту, коли зможу завалитись спати о 20.30 і ніякий храп мені не завадить виніжитись до "опупєнія", вже мовчу про масочки для обличчя,які я робила і без відряджень,але "забила" і на них.В загальному в мене мав бути майже! тиждень суцільної чистоти і здоров'я,бо пізні трапези з обговоренням глобальних сімейних проблем теж були скасовані.
    В результаті йшов третій день, як я кожен вечір таки лягала навіть о 20 год. в ліжко, де заталовувалась шоколадними цукерками,засинала після 23 години,що навіть "поряд з храпом" такого не допускалось,зазвичай о 22 +- вже сплю)Ну бо!! мені бракувало деяких частин тіла свого чоловіка,а саме - плечей,спини,лівої руки,до яких я приліплююсь,як хатка до равлика,вдихаючи ніздрями той рідний запах,який мене заспокоює. Ну прям,як мала дитина коло маминих грудей))
    Кста, шеф сьогодні теж признався, що йому запахло весною)Потім переключився на власну думку щодо бензину,який "впав"в ціні,про штати, які почали "ділитись" ним і про електромобілі, перехід на які зробить гаплик Росії. Закінчив (а він би ще продовжував, якби не "врємя-дєньгі"),так от,закінчив на думці,що,виявляється,в Камбоджі живуть щасливі люди,яким тре так мало для щастя...
    Ага, щасливий не той,хто має багато,щасливий той,хто вміє задовольнятись малим. Хоча тут можна подискутувати,але то вже з іншої "опери").Всьо,"гребу"(при такій погоді можна і без лапок))додому,а може сьогодні і все вийде,але...чи мені воно так тре???))
     
    • Подобається Подобається x 32
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    і мені, і мені пахне весною вже третій день! Але я принципово не знімаю сніжинки-витинанки з вікон - у нас іще чотири зимових дні народження:доні, сина, мого тата і чоловікового брата. Двох останніх будемо вітати лише скайпом, а от двох перших ...:girl_in_love::girl_impossible::girl_dance::d25:. Одним словом, складаю меню і, відповідно, список на закупи.
    За вікном скачуть білки - зараз вони виглядають значно краще, ніж літом. Хутро пухнасте, з підшерстком, та й самі білочки явно кругліші, ніж влітку. Одним словом, приємно глянути. А ще - синички, зовсім такі ж як в Україні)) І горобчики)) А от дятел менший, значно менший...
    Так, досить вже споглядати місцеву фауну, час братися до справ. Хоча, обід і вечеря вже готові, доня спить, хлопці в школі. Мо, повишивати...?
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    угу. Вилетіла з хати, дууужжжже хотіла повернутися назад і накритися периною. Перед тим ще вигнала, точніше - викопала Цезара з хати - він пручався, задкував і гудів - моя собаня:girl_haha:, але треба було "прогулятися", бо лишався сам до обіду.
    і рукавиці. Ще хотіла залишити колготи, бодік і пуховик. Дістала "вливання" мозгів від чоловіка і таки добре вбралася. В церкві мені то згодилося, а вже в мами відразу все поскидала поки нікого не було.
    подумала я і мої чоботи на вопцасах, поки переступала по розлізлому газону до машини, яка стояла по-серед двору - знову пропала задня передача і машинка їде тільки до переду.Гєк швиденько "змився" до буди, щоб не відповідати на питання: хто то зробив:girl_haha: А потім ще перебіглася, точніше гнала, як олень, з церкви до хати, щоб швиденько накрити на стіл, поки решта родини по-тихенько дошкандибає до будинку. Чомусь всі думають, що я - бистрий олЄнь:blush:. Нічого подібного: я лЕтіла, шмарклі мене дусили, понавбирувана як капуста, слизько було, телефони розривалися, ще й ліфт ( той смердючий ліфт) не працював - чулася старою порхавицею. Але справилася.
    Ще й в черговий раз переконалася, що Львів - велике село. Одна чудова форумлянка виявилася дуже доброю знайомою моєї сестри і по-сумісництву куми. :connie_pull-pigtail
    Робота сьогодні пропала. Завтра буду наздоганяти.
    Ранковий бардак в хаті прибрала. Ялинка і далі стоїть не розібрана, дощик і "позлітки" валяються. Пообіцяла собі, що завтра все приберу.

    зовсім пропала - купа-купезна всяких-різних занять тільки не вишивання. А я ж то обіцяла Касульці вишити клатч і пояс:girl_impossible:. Ще навіть не купила заготовки. Переконую себе, що часу ще достатньо є. Сподіваюся - встигну до дати Х.
    Засипаю ту експериментальну сіль в посудомийку і несу себе по сходах до ліжечка спати.
    Всім :kisss: і надобраніч.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 15
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Доброго ранку.
    Вчора нарешті "розмочила" (ще й слово так підходить) свій абонемент у басейн.
    Враження неоднозначні: наплавалась від душі, додому прийшла стомлена і щаслива; але один із найновіших і найбільш оспівуваний басейн Рівного мене розчарував. Дуже-дуже тісна роздягалка, одна мініатюрна лавочка всередині.:dash1:
    Ну добре, я була сама, але ж планувала ходити з Анею, як би я там її переодягала? Відвідування по запису, а організація все-одно ніяка, бо щогодини утворюється коллапс у роздягалках... Сам басейн - маленький. Так, там є ще 2 менших басейники, для діток, і зо трійко грибочків-заманух, але от дорослому прийти поплавати - ... два гребка і ти вже на іншому кінці. Тобто, треба йти туди з дитиною, але брати ще якусь жіночу групу підтримки, щоб допомогла із роздяганням/одяганням - тоді буде супер.
    Дуже болить голова чомусь.
    Але перечитала вчорашні дописи - такі всі мімімі, аж настрій піднявся.
    @Shamna тримайтесь, щоб ще й Вас не накрило, бо то буде взагалі:skull:
    У планах прибирання.
    Гарного всім дня! Кому потрібні обійми - обіймаю:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Збираюсь на роботу. Кд так виснажили, що я не маю сил ні на що.
    Вчора відсвяткували з чоловіком наше маленьке свято - 9 років нашого спільнього життя.
    Так гарно посиділи, повечеряли, згадували що в цей час робили 9 років тому )) Такі відчуття в нас були, ніби тих 9 років і не було, а все тільки починається )))
    На такій чарівній ноті йду варити кавусю і одягатись на роботу ....
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ооо, це про мене 100% :good2::)))
    Як починаю прати чи прибирати - значить свято, причому велииикееее :mocking:
    Проза: сиджу і думаю, як то себе заставити зайнятись ділом :facepalm:

    Треба придумати щось на вечерю :girl_in_dreams:
    Щиро бажаю всім продуктивного дня :air_kiss:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Давно я сюди не заходила. А забрела, бо шукала @arushka, давно не читала Ваші бодрящі дописи :blush: Заодно черкну пару рядків про свої будні.
    Ніколи не думала, що якась цифра може так на мене впливати, психологічно тиснути і заганяти у вселенський смуток та печаль. І ця цифра "30" (!!!), рівно за два тижні :swoon2: Виявляється, якраз це є відправною точкою, з якої почитається Бальзаківський вік, і взагалі почала натикатись на фрази "до 30 потрібно мати те і те", "жінки після 30 не роблять того" і т.д., всі ніби зговорились звести мене з розуму :dash1:
    Все, що я хочу, зібрати чемодан і поїхати світ за очі, щоб ніхто мене не шукав, і перебути десь далеко цей "чудовий" ювілей. Тільки не святкувати, тільки не святкувати, тільки не святкувати ... :cry::cry::cry:
     
    • Подобається x 7
    • Смішно x 7
    • Погоджуюся x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  10. Shamna

    Shamna Мамуся

    Нас накрило і то по повному.
    Вчора під вечір в доні піднялася Т до 40,1 збили тільки до 39,6 то ми швидко зібралися і поїхали в лікарню. Висиділися трохи, здали аналізи, висновок - підхопили якусь вірусяку, горло все червоне, вкололи їй від Т, виписали гору ліків. Попали додому аж в 1-й ночі, але вже цілу нічку спали спокійно.
    А ще моя доня просто герой, мало того, що вона не плакала, не скиглила, не боялася коли брали кров і робили укол, то вона ще постійно посміхалася і розповідала бабусі, що роблять дітки. При тому, що я з такою Т вже давно б пляцком лежала.
    Зараз їй набагато краще, вже навіть поїла.
    Але на тому проза не закінчується. Тепер мене накриває, починає горло пашіти, дуже переживаю, бо від мене з Т толку ніякого, я можу хіба диван тримати, щоб не полетів, а ще хвору дитину ніхто не відміняв.
    Тож в нас сьогодні день посиленого лікування.
    Тримайтеся і не хворійте:kisss:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Не переживайте, по ць сторону тридцятки теж є життя))) і воно класне, головне не паритись цифрами. В мене зараз набагато більше всього відбувається ніж років 10 тому. І це круто!
    Сьогодні майже вихідний майже від всього. В планах спекти піцу і не обжертись. А ще домашні вимагають випічки, то вже буде третій тур з рогаликами. Знайшла файний перепис тіста, перший раз суперові вийшли, другий раз я розслабилась і рогальки помстились твердуватістю. Ніхто не жалівся, добре що на сніданок лишили попробувати одного. Тепер Саша тонко натякає що хоче ще.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І я до вас сюди..
    Пішов мій малюк в садок... Ну як пішов- поскакав! :rock: Але мене оцей ентузіазм лякає, тому сумніви мене обсіли.
    А дитя злегка істерить,:facepalm: як я забираю його пів до 12 з групи. Ходимо лиш другий день, але вихователька уже вияснила, що :"дитина дууже емоційна і повна енергії ":rock:+:rock:. Здається вона не дуже від того радіє.
    Погода на дворі "гумакова". :girl_yes:.Як він нині стрибав по тих калюжах! Здавалось ще трохи і я теж собі почну стрибати... Комбінезоновим штаням звичайно ж гаплик, але радості було моррре!:girl_in_love:
    Погода трохи діє на мої злощасні судини, але скоро, дуже скоро, я то все владнаю, бо чекає мене сертифікат(причіпнутий до холодильника) на масаж . от такі то вони діди морози і снігурочки- до кінця січня подарунки носять..:girl_in_love: А то все тому, що ялинку я не розібрала ще, тішить нас вона своєю красою і навіть аромат ще зберігся:girl_yes2::girl_yes:. Нині поховаю хіба макітри з макогоном, бо то ще давня родинна,тому трясусь над нею неймовірно. І ви знаєте- все кутя в ній смачна виходить і мак треться легко:girl_wink:.
    Дня вам стрімкого, як ті струмочки нинішні і :kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я ще не бачила виховательок, які тішилися би активними дітьми. Оптимальний варіант - щоб "де посадиш, там і сидить", але це така рідкість :)
    А я вже сама собі наснігурила подаруночок - хоч на зиму, хоч на весну. То я про пальто (2 шт.) Задоволена, як слон. І зрозуміла, що то мене муляло попередні дні - хвилювання, чи прийде те, що замовляла і таке, як хотіла. Тепер натішитись не можу, і навіть думка про те, що до з/п ще цілий тиждень, не так вже й лякає. Прорвемося, не вперше. Геть сіроболоновий синтепуховик! Поки не настануть знов морози, ходитиму в пальтІ, а там вже в шубці.
    Ох, той розквіт жіночності (після тридцятки )) )такий затратний. Але такий прекрасний! Пам"ятаю, я ще місяць після 30 була в якомусь дивному стані, що "от.. уже...", а воно нічого не уже. Я в душі така ж.. ну добре, 25-річна, просто трохи менш максималістична і більш поблажлива до себе та оточуючих (і здається, це їм подобається).
    А ялинку ми не розбираємо, нєє. Планували розбирати з синком, але до кінця карантину він в бабусі. А там.. скільки то до Стрітення, правда? Тим більше, що наша штучна може стояти і цілий рік.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Бумаги подписаны, осталось совсем немного,переезд,небольшой ремонт и готово!:girl_claping:
    Давненько я не писала бизнес-планов, и не открывала новых проектов..а сколько их было!:girl_in_dreams:Погода тоже радует! И вообще все хорошо,прекрасная маркиза,все ХО-РО-ШО!:girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене подруга так чухнула в Барселону на своє тридцятиріччя:girl_yes2:
    А взагалі, правильно кажуть:
    Погоджуюсь 100%:girl_wink:
    В мене день сьогодні активний і розписаний майже похвилинно. В малої звітний виступ на танцях, в малого - розвивалка, крім того ще купа особистих справ. Всюди треба встигнути і знов я за кермом. Якби їздила день в день, було б все ок. Ато їду, коли кудись треба, кожного разу то для мене трохи стрес:sad: Мацьонький, як завжди, заснув в машині, принесла його додому - відкрив очі, виспався:sad: А в мене стільки планів було на його сон:ed4d70def841dc74b57 Значить будемо швиденько все робити разом, бо через пів години, треба їхати далі. От така от проза з врочистістю вперемішку, не перепрацьовуйте:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Отже, дівочки, в мене третій день затримки)))) І я вже вибираю хресних і купляю з кожної зп памперси гггг Але тест, паразіт, показав одну полоску. Але і ниє, і потягує. А я вже надіялась прописуватись у відповідній темі. То не так, щоб ми капец як планували, але кожного місяця думаєш-а раптом? Погода відповідна, лютнева, і ще дві зміни-і я у відпустці. Буду контролювати , як муж буде двері ставити)))
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • мімімі мімімі x 3
    • Корисно Корисно x 1
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    дякую, мені приємно:girl_blush2:
    Не пишу, бо якась така прозяка накрила, що можу вгнати в депресію себе і задно всіх до 30 років, і після.
    Вкратце о главном: зламався зуб (ще якби якийсь жувальний, то не дуже б спішно, а тут гад 4-ка), позаплановий візит до стоматолога закінчився обмороком мого гаманця, він не звик до таких маневрів за три дні до зарплати
    *Полетіла* коробка передач в машині, але вуйко в майстерні чомусь не вразився моєю білосніжною усмішкою, і красою мого щойнонарощеного зуба. Фсьо равно казав платити:beee: Певно зговорився з стоматологом
    Щоб добити мене, дитина вирішила вчитись грати на флейті:shout: Комусь я сильно насолила в минулому, бо доціку принесли флейту в подарунок :rock:Я років 10 забувала її викинути, і от час розплати за це прийшов:suicide:
    Вага стоїть мертво, паразітка
    Врочистість - за сьогодні встигла вирішити всі справи, які вже тиждень тягнулись, записалась в перукарню і виглядаю зарплату.
    Суперврочистість - у моєї доціка- підлітка період обнімашок і притуляшок. З самого ранку приповзає до нас в ліжко, цілими днями ходить за мною по п"ятам:girl_in_love:, ніби нічого не натворила, просто так:))) Чоловік вніс пропозицію пошити мені сумку, як мають кенгуру, і носити прилипучого доціка, а враховуючи, що вона вже вища за мене..:d25:
    Таке-то
    Ви тут пишіть щось позитивне, я з вами і почитую одним оком. До речі, до весни залишився рівно місяць, так що ховайте булки і діставайте курячий бюст, треба бути на висоті:girl_wink: Всім цьом
     
    • Подобається x 16
    • Зе бест! x 5
    • мімімі x 3
    • Смішно x 2
    • Погоджуюся x 1
  18. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    як це немає? ))) є!! і велике. правда, не релігійне - доці 1 рочок! :d25::girl_claping:Тортик печеться, вітальня прикрашається. Іменинниця спить)) Але трохи святкового настрою вже набралася (фото у відповідній темі).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
  19. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    О, я так само. Буду полірувати свої два пухнастих п*юрка, бо не даю собі ради з тою підвищеною пухнастістю :girl_spruce_up:
    В школі карантин, тому на роботу я їжджу не з одним, а з двома дітьми. Відповідно після роботи треба купити не один, а два круасани. А інколи і три, бо мама тоже чєлавєк.
    Сьогодні приїхала з роботи, випила кави і відрубалась. Так мені солодко спалось... ммм... і 13 пропущених дзвінків мене не турбували, бо я їх ніфіга не чула :girl_haha:

    Пам*ятаєте, я писала що я лох? Так от. Той сценарій, який я мордувала стільки часу, тепер виявився непотрібним, бо виступ відмінили через карантин. Ініціатива наказуєма, шотитутзробиш :fool:

    Йду я робити пельмені, бо діти їсти хочуть, а мама тут тьотям душу виливає.


    п.с. @Іспанка, шо добре тобі з моєю помадою? :beee:
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Це все фігня, а по таких статтях корзина плаче:girl_blum:Нащо ви то читаєте, таке враження, що собі причини знаходите, щоб душу ятрити...
    А от ця ідея кльова:good:Потіште себе, купіть якийсь тур чи путівочку і вйо, не пошкодуєте:beach:Хоч на вікенд, те, що будете задоволені гарантую:girl_yes2:
    Святкувати, святкувати і ще раз святкувати:welcome: Настрій прийде сам, але запросіть тільки тих, кого хочете, хто вас дійсно потішить, а не тих кого треба.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1