А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Супер, дуже дякую за підказку, сьогодні/завтра спробую приготувати за Вашим рецептом, можливо нарешті вдасться. А можливо підкажете ще якийсь такий безпрограшний рецепт в духовці, щоб швиденько перевірити характеристики печі?:)
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Накривайте фольгою деко, а в кінці приготування відкрийте і дайте зарум"янитися.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А найкраще на ґрилю. Посмарував ґриль оливою, аби не прилипало, поклав рибку а воно припеклось. А потім вже можна зверху дати масло з травами :)
     
  4. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    картопля в духовці довше за м’ясо печеться. Я просто ріжу кубіками картоплю і м’ясо, кроплю олією і приправами і на годину про то забуваю)) Вона тоді зверха припечена, а нижні шари такі ніжніші. Інколи лопаткою перевертаю, як жарену, тоді вся припечена.
     
  5. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    А скільки градусів виставляєте і у якому режимі то все готується?
     
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Касю, поділіться рецептом крем-супу з гарбуза ;)
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    прошу.
    але пишу як готувала. бо то була збірна солянка з усіх моїх знань про таку зупу))
    смачного.
     
  8. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Я боюся що всередины вона вийде не прожарена, в мене все так...А дя риби декілька хвилин не замало, для термічної обробки вистарчить цих хвилин?
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Як думаєте - можна до тушеного кролика дати фенхель? Завжди даю кмин, бо бабця так тушила кролика, а сьогодні думала дати фенхелю, але побояась зіпсути.
     
  10. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    В мене духовка дешева, нема там режимів, нижній нагрівач включила і так є. Темп. приблизно 200 градусів, але там точно не виставиш, взагалі діапазон від 180 до 220 виходить десь, тому я часто мішаю лопаткою картоплю в процесі запікання. А інколи ні.. за годину спечеться, просто буде там прижарена, там припарена)))
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Спробувала вже безліч виробників оливкової олії, поки зупинилась на італійській Coricelli - хороший виразний смак, добре відчуваються оливки, насичений зелений колір. Ще хочу спробувати їх бальзамічний оцет, але нажаль поки немає в наявності.
    А яким бальзаміком користуєтесь ви, крім салатів де його можна використати ?
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    В мене DE NIGRIS. Купувала в магазині італійських товарів. Додаю тільки до салатів, бо в інших стравах, де потрібен оцет, полюбляю рисовий:girl_yes2:
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    в піцерії SISI в нововолинську побачили і спробували таку інтерпретацію: італійську піццу трішки скроплювали цим оцтом. теж смачно, але головне не перестаратись.

    вже давно купуємо фірми pietro coricelli , і бальзамік цієї ж фірми купуємо. але в Україні не купуємо, привозимо з-за кордону.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Господиньки, в мариновані білі гриби можна дати виноградний оцет чи треба столовий спиртовий?
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    дівчата, а підкажіть мені якісь легенькі закусочки до вина/шампанського? мені щось крім сирної тарілки ніц в голову не приходить.
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    якщо тут є такий рецепт, то скеруйте мене....недавно почула про голубці із квашеної капусти, там в начинку іде мало рисо, але зато багато мяса.Хтось таке робив чи смакував, поділяться враженнями і рецептом?
     
  17. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    явщо ви маєте на увазі ті, які роблять у квашених листках капусти, то я їла. оригінальний смак. на жаль, рецепту не знаю
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Можна той який вам любиться.

    ---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

    Я їла, але не з м’ясом, а з бараболею. Можу розповісти як я робила з бараболев. :girl_haha:
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    розказуйте-пишіть дякую,))))))))))))

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    я знала, що мені тіко Маруся-мама допоможе і навчить)))))))))
     
  20. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    Порадьте, як правильно зробити торт у вигляді цифри 2.
    2 дні тому попав мені на очі лінк зі схемою, але тепер не можу знайти. Буду дуже вдячна.
     
Статус теми:
Закрита.