Худнемо разом за системою -60 (3)

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Jasmin, 14 Липень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (2)

    Люблю форумівки, на ранок завжди мінус... цього разу -800гр :connie_pull-pigtail
    Таки мусимо ще організувати, якусь спільну поїздку :)
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    От читаю-читаю...і так заманливо, і ніби їсте номально, і худнете :) , бо мені те голодання вже надоїло :sad: ще спочатку якось мала стримання...а зараз вже зриваюсь. Але мене турбує таке питання...як ви вечеряєте до 18??? Я працюю до шостої, вдома десь 19 - 19.30 (як повезе з добиранням). І що? залишатись без вечері?

    ---------- Додано в 17:22 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

    І відразу системне питання...зваоила я рагу (морква,картопля,кабачок,помідор,трішки стручковоі квасолі,капуста) але трішки заправлене сметенаю. Таке на обід можна?до 14? І ще, до 12 ніби як можна все...а можна поснідати вдома,а приіхавши на роботу ще щось смачненьке підгризти?
     
  3. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Саме так! Їмо ВСЕ і ХУДНЕМО :)

    А для чого голодати? Поголодали-скинули, наїли і знову голодаєм? :)

    Уявіть собі - я теж працюю:girl_cool: І вдома чоловік і син:girl_cool:
    Основне бажання. Буде бажання, знайдете можливість. Я беру з собою на роботу вечерю. Якщо ви лягаєте спати пізно, то можете вечеряти пізніше. Я лягаю о 23:00-24:00, інколи о 22:00. Але намагаюсь вечеряти до 18:00.

    Варіть рагу без сметани, а заправляйте вже в тарілці з якої будете їсти. Сметани можна 1 чайну ложку, якщо обідаєте до 14:00.
    Можна. Я так і роблю. Мої дівчата на роботі навіть не підозрюють, що я худну :)
    Але підгризаємо з розумом. Так, щоб в обід у вас був апетит. Не можна в 12:45 згамцяти чоколядку :)
     
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Отож бо й воно :sad:
    Я отак скинула 10 кг...а тепер все стало...бо вечеряти кефіром вже не можу :)
    Тому й запитую поради...які варіанти. Також лягаю пізно, то можливо таки перенесу вечерю трішки на пізніше, бо на роботі не варіант. Офіс маленький, один в одного на виду,окремого примущення де можна поїсти нема (хіба на коридорі :) ),і камери :sad: начальство не зрозуміє:)
     
  5. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    У вашому випадку ваш варіант:
     
  6. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    А де можна скачати оті списки, що можна на обід і вечерю...бо в першому дописі мені не відкривається.
     
  7. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Погортайте декілька листків назад. У фото додані таблиці.
    Я поганка, обіцяла, що поновлю і ніяк не поновлю.
    Все, вже виправляюся. :)
     
  8. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Додаю файли до системи -60
     

    Вкладення:

    • Баян Баян x 1
  9. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    ................

    Списки дозволених продуктів у таблицях
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

    Вкладення:

  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    прошу копняка, бо повечеряла запіканкою кабачковою, а там і яйце, і сир...
    але то не свідомо. я просто забула що вона тільки на обід((( і мала ж курку печену, не захотіла м*ясом вечеряти, вирішила овочами, щоб полегше... коротше, рідіска я
     
  11. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Це називається -перед тим як пхати в писок, ще раз глянь у список. :)
    Не розчаровуйтесь, йдемо дальше. ;)

    Доречі, всі помітили зміни в нашій темці? Дякуючи Імель, оновлений перший допис і він тепер постійно перед вами. Колись так було, дуже зручно :) Особливо для новеньких :)
     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    А отакий рис можна?[​IMG]
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    так так, дуже зручно.

    може дурне питання, але: то всі після скрабування мають ще додатковий бонус у вигляді вичищання ванни? я вже замахалась, якщо чесно))) може є якась таємниця як скрабуватись і не розвести срач?))
     
  14. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Це коричневий або як його ще називають нешліфований рис. Такий можна. ;)

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    Ой...секрет? Та ні, його немає. Я скрабувалась сидячи, щоб менше розсипати каву. От вже декілька днів скрабуюсь стоячи, може то підсвідомо хочу вірити, що стала менша і хляпатиму тою кашою менше? :) Що сказати, стараюсь акуратно, але інколи і на стіну ляпну, інколи на бортики ванни. Після скрабування душем змиваю то все зі стінок ванни і все, займає 2-3хвилини. Нічого не поробиш, треба :)
    Кажть, що менше розлітається коли попередньо змішати каву з гелем для душу і тоді вже наносити. Мені більше подобається, коли перше гелем мажусь, а тоді зверху кавою. Таке враження, що більше скрабує. То вже, як кому подобається.
    Чоловік свято вірить, що я не скраблюсь :) Він все боїться, що я заб"ю кавою стік у ванній. Нічого ще не забила, але для заспокоєння своїх і його нервів, кажу що не скраблюсь, ну хіба два рази в тиждень і гущу вибираю, щоб не забилось. Цікаво, як би я мала її вибирати?? Але то таке, діло сімейне :)
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    та я так і роблю, і ще трішки води додаю. воно таляпає по стінах, по бортиках, по шторці... вчора взагалі мені горня з рук вислизнуло... вся ванна в каві:girl_cray:

    Я зараз паралельно на форумі мірімановському сиджу, читаю історії дівчат, надихаюсь.
    Знайшла собі цікаву спортивну програму "Ходьба вдома з Леслі Сансен". 20 хв на день, буду пробувати. Хтось хоче зі мною? Ось посилання уроку для новачків: http://www.youtube.com/watch?v=MOxp7-0T3Cc
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я декілька разів займалась по цій програмі, додатково до щоденних навантажень, але мені нудно (+наступні рівні будуть не 20 хв, час збільшується, було відчуття, що даремно трачу час)
    Але то таке, я фанат Джиліан Майклс, так щоб сім потІв зійшло:8::xaxa:
     
  17. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Ви там дуже не вчитуйтесь, щоб не було як у мене. Так начиталась, і наче непомітно дійшла до того, що зранку треба організм заряджати правильною їжею, а вже тоді печенька, цукерки і т.д. Як ви думаєте, чи могла я після вівсянки багато цукерок чи печенька з"їсти? Правильно не могла. І за трохи зійшла взагалі.
    Там все є добре, але задуже вже. Не перестарайтесь. Це так, моя думка збоку. :)
    Щиро заздрю тим, хто займається по відео вдома. Я якось пробувала, на довго не вистачило. То у вікно задивлюсь, то кота поглажу... :) Для мене фізичні навантаження то найважче. Дякувати Мірімановій, що вона дозволяє 15хв вдень(можна і 5-10хв) але щодня.
    Я собі так думаю, що то не спорт я так не люблю, а важко трохи, коли надмірної ваги багато. Нічого, полегшаю, може й втянуся :)
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    я пробувала, але кардіо не витримую взагалі. тому сенсу в тих тренуваннях для мене не густо було...
    Нудно? А я собі втішилась що можна включити якесь кіно і топати))

    ---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

    я читаю темку, де звітуються ті, хто скинув більше 10 кг. шукаю тих дівчат, в кого стартова вага була як в мене і надихаюсь за скільки часу вони схудли)) і налаштовуюсь на такий самий результат
     
  19. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    Ооооо, я одного разу, коли ходила у Ківі-Фітнес, потрапила на боді-шейп здається, там були кардіонавантаження, думала, що здохну прямо там. То таки точно не для мене :)
    Я так на орбітреку 15хв топаю :) Ставлю планшет з фільмом чи передачею якоюсь і топаю. Немаю часу думати, скільки ще часу залишилось :)

    ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

    Яка стартова вага була у вас?
     
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    А що на вечерю не можна сир? В таблиці так пише.
     
  21. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Худнемо разом за системою -60 (3)

    На вечерю сир можна лише коли ви вибираєте варіант "молочка, сыр и криспы". При такому варіанті можна:
    Якщо ми говоримо про сир той, що творог то можна жирністю лише до 5%. Твердого сиру немає жирністю до 5%.
    Твердим можна перекусити, якщо ви на забаві після 18:00, тоді можна декілька кусочків з сухим вином. Але це крайній випадок!
     
Статус теми:
Закрита.