Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем bora, 23 Березень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Давайте поговоримо про те, як відрізнити підробні парфуми від оригінальних. Я помітила кілька ознак-відмінностей і хочу поділитись спостереженнями. Але цій тему передувало моє обурення, тому кілька слів передмови.
    Перед 8 березня в компанію зайшов молодик з косметикою і парфумами, так званим "конфіскатом". Я скептично віднеслась з перших же слів до продукції, але з подругами взялись все-таки її розглядати (бо маю знайомих митників, які вже попереджали, що таким ходунцям ніколи не перепадає конфіскат - є на нього куди потужніший попит). Про результати огляду нижче. Але яке ж моє здивування було коли я потім дізналась, що він таки продав в інших наших офісах кілька пляшечок парфумів по 200!!!! грн. Караул! Дівчатка, я все розумію, що часом хочеться чи на подарунок непоганий аромат (не всі приміром в селі гурмани або не всім треба саме за такою вартістю), але було що і я свідомо придбала Фарентгейт Діора - підробку. Тільки придбала за 40 грн, а не за 200 (!). Уявіть собі накрутку! Бажаючим купувати гарні підробки раджу не переплачувати - і знайти їх в продажі в надцять разів дешевше в магазинах з косметикою приміром на Добробуті (абсолютно вільний продаж).

    Щодо ознак підробок. З дівчатами ми одночасно помітили, що корки на всіх пляшечках майже всі погано припасовані - чи повністю не закриваються, чи надто легко відкручуються. А також на пластмасових було видно шви як від дешевої штамповки (оригінали ніколи не будуть мати ШВІВ на корках). Тут же нам повідомили, що власне за цього браку оригінальні парфуми і віддали, але ми то вже розуміли про, що насправді мова. А річ в тім - що по самій плящечці без корку підробку не визначити. Я багато вивчала статей про підробки, - буває ті ж компанії, які виготовляють склянки-оригінали нерідко можуть виготовляти партії з надлишком і перепродувати потім їх наліво для підробок.
    Отже, крім корків зауважила на дні пляшечках дещо відмінні наклейки. В підробках вони недбало-розмито продруковані і самі наклейки погано підклеєні (в оригіналі ж не відірвеш або взагалі вигравірувано текст).
    На що мені знайомі ще звернули увагу - підробки роблять великого мілілітражу (30 мл кажуть підроблених не буває, хоч це я повірила на слово). Також звернули увагу, що на оригіналах завжди плівочка набагато тонша, її неможливо тому не порвавши розклеїти, а на підробках вона груба, куди міцніша (з різною метою робиться так). І сам друк назви парфум - нерідко стирається з пляшечок ще до того як їх продадуть - це також стовідсоткова ознака.
    Можливо Ви зауважили ще щось?
    І попрошу не критикувати тих, для кого - це бізнес. Люди мають знати за що платять - он ті хто в нас придбали оригінали-"конфіскати" нарікають вже, що за 10 хвилин аромату не чути....
     
    • Подобається Подобається x 28
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    прикро, якщо така бажана покупка виявиться підробкою :sad:

    останні кілька флаконів я купувала в duty free в різних країнах. Наразі не маю сумнівів щодо підробки. Але чомусь боюся купувати парфуми у львівських магазинах (можливо крім BROCARD)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ще, оригінальні парфуми, практично завжди, так "сидять" у коробці, що як не труси, мотулятися флакон у ній не буде. А підробка - як жаба скаче. Моя мама завжди перше що робить - бере запаковану коробку і трясе нею... навіть відкривати, часом, не треба. :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ну я маю великий досвід:xaxa: дуже частоп риходилося розвіювати "міфи" про конфіскат чи "сірий" завіз. Ну сама упаковка вам багато розкаже якщо ви уважно придивитеся до неї. Написи типу вироблено Париж-Лондон-Нью-Йорк також дає повід задуматися, скло флакону не має мати ніяких сколів, розмитості,ніякиї повітряних бульбашок, напис має бути чіткий в жодному разі не потертий, його не легко зішкрябати, золотисті чи срібні ковпачки не стираються, під ними не має продивлятися біла пластмаса, ніяких швів і гострих кінців. Написи без помилок, упаковка не з грубого картону, всередині картон не сірий. Ну і сам аромат - при можливості пшикніть на запястя і почекайте хвилин 10-15, ви почуєте зовсім інший аромат, якщо так можна сказати:xaxa:, серцевина підробок не така приємна на нюх як перші нотки які збивають з пантелитку подібністю до оригіналу.
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Оооооооо, яка темка! Цих "конфіскованих" парфумів на кожному кроці. На секонді ,що коло колії на сихові, може лотків 10 з ними. Продавці "рвуть на собі рубашку" доказуючи що це оригінал...
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ось і у Суботній пошті на тему стаття:
    Ну от зможете особисто тепер пересвідчитися-порівняти:) Я чомусь певна, що там підробки... А рвуть сорочку - типово більшість цих продавців.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  7. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А я і Брокарду не дуже вірю. Частину продукції їм постачає гуртовня Вітус, що на Стрийській. Звідки завозить товар Вітус, не знаю, але я була там і бачила, що в їхньому асортименті є і підробки
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А мене дивує і обурює факт продажі парфумів на розлив.Ну це ж треба тае придумати? ще й знаходяться люди які ту речовину купують.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    мене ті продавці конфіскату, вже так дістали, за один день двоє приходило. Кажу їм мене не цікавить, а вона далі своєї, взяла б і чимось траснула по чолі як не доходить. :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    я скажу про "конфіскат" декоративної косметики- упаковки,штрих -коди співпадають,але якщо ви звернете увагу на форму пензликів у тушах оригінальних та "Конфіскатів"- це дві великі різниці. ( перевірено на двох різновидах Лореаль та одній Ланком).З пудрою-та ж історія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Купляють конфіскат на сихові і підставляють на вітрини:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    нині огляну свою баночку дешево куплену, чи дійсно ті ковпачки видають підробки??
    для мене головна різниця у тривалост запаху. оригінал годин 12 пахне, а ті дешеві - 2 години і то не факт.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    а я пообглядала з різних боків свої баночки з парфумами:) вроді нема яскраво виражених ознак підробки, однак в двох подарованих-куплених в Україні всетаки сумніваюся... різниця між ними і закордонними в кришечці, яка в наших гірша, менш якісна..просто якась дешевша... одні куплені в якомусь магазині бо є на коробці магнітна стрічка, а інші самі по собі супер, я їх просто підозрюю:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    О а я на Вітусі беру парфуми,правда підробки:)в мене там родич працює,треба поцікавитись,бо я замовляю підробку ту яка мені подобається,або тестер беру.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    У мене є знайомі, що працюють на митниці. Конфіскат хлопчики та дівчатка по п-вах та ор-ціях не носять! Ось вам і РІЗНИЦЯ. Що б вони не говорили і розказували - це підробка. Підробка вироблена в Голандії в кращому випадку. Сама цим колись хотіла займатись, знаю реальні ціни на ту всю пургу, що вони продають. Такий товар можна купити за дуже смішні гроші, просто потрібно пошукати. Зрозуміти потрібно одне, що оригінал НІКОЛИ не буде так коштувати.
    На рахунок Брокарду. То склалось враження, що цей магазин є показником солідності фірми, всі гуртовні в один голос кричать про те, що саме вони є постачальниками парфумів в Брокард. Маю великі сумніви.... Магазин з таким обсягом та асортиментом не може собі позволити купляти товар вже з такою націнкою. Товар вони закупляють безпосередньо в імпортерів, за меншими цінами ніж у нас на гуртовнях.
    А підробок на кожному кроці. Нещодавно чоловік купив Вікторію Бекхем в "Імідж". Те саме :n::n::n:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    подивилася - моъ Мочінно Фані - чисто як Бора п першому пості написала - 100 % підробка.:xaxa::xaxa:

    а інші - Кляйн - то оригінал- тримає запах:8:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Сумно це визнавати, але в нас в Україні лише 2% косметичної продукції (імпортного виробника) є оригіналом!
    Моя сестра працює регіональним менеджером по поставках в Брокард, Імідж, Парадокс і т.д. То те все робиться в Україні:naci:
    А конфіскат - це просто казка для нашого довірливого народу, який любить все на халяву і "па дєшовке". Насправді, конфіскат проходить дуууже довгий шлях до споживача, деколи навіть за дещо вищими цінами ніж в магазинах. спочатку його віддають виконавчій службі, та в свою чергу робить описи, оцінку продукції... і тоді це все добро йде на аукціон! Аукціон проводить фірма, яка, умовно кажучи, виграла тендер на проведення цього аукціону! Зараз у Львові є дві фірми які виграли тендер і проводять аукціони! Повідомлення про аукціон опубліковується в газетах! Це все дуже серйозно! На аукціон потрібно записуватись чуть не за місяць... одним словомті всі парфуми по 300грн - повна лажа!!!:n::n::n:
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    І брокару довіряти не слід!!!! Там ще ті підробки :bad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Якби були справжні в доказах і рекламі б не було потреби.В них би з руками їх відривали, а так факт як кажуть "на ліцо".:ninja:

    До речі деяку косметику чи упакування можна банально зрівняти з офсайтом фірми,деяки навіть колір напису на упаковці- не вірно підбирають:no:.А я маю один "мій"запах кензо квітку-останній раз недавно купила на тому ж переїзді за 150(за 148точніше:xaxa:)грн-вони звісно запевняли що то оригінал -конфіскат,але запах сказав сам за себе..а потім почула в модній програмі-перелік запахів які вже давно не випускаються або випуск настільки лімітований що там черга наперед.і серед них були і ті кензо.:sad:Вот цікаво відвідати "ультра модні львівські бутікі"-поцікавитись чи там вони є..і звідки:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ото начиталася і вирішила, що ті парфуми в оригінальності яких нема сумніву - поставлю в шафку(хоч раніше тягала їх в сумці і де тільки не закидувала) і буду бризкати для важливих випадків, а на кожен день українське добро підійде:)
     
    • Подобається Подобається x 6