Для майбутніх мам (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Левицька, 5 Липень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Левицька

    Левицька New Member

    Попередні дописи теми лежать тут: Для майбутніх мам (2)
    ************************************************************


    Я сьогодні перший день дома. І добре мені і тривожно. Так незвично, вчора речі з кабінету забирала, мало не розплакалась)) Чекала всю дорогу додому аби за кермом не плакати, вдома поревіла)) Ну дурна, нє?)))
    Але як подумаю, що то вже місяць залишився, аж не віриться. Треба сумки готувати, бо в мене нічогісінько не готово. Минулого тижня мене на роботі полякали, що в мене пузо зменшилось і опустилось, але була в лікаря, сказали, що маємо ще місяць посидіти) З лікарем вже домовилась, якщо це можна так назвати - помацав живіт і сказав 29 липня прийти - коли Джамбула відкриють). трошки страшно було, щоб ми до відкриття досиділи, якось іншого лікаря шукати нема ні бажання, ні натхнення.
    От, маю список з пеленок і повзунків, халату, тапочок, а що ще треба - темний ліс) Ми з чоловіком вихідними ходили дивилися візочки-ліжечка, ну тундра тундрою))) Ех, так всього багато і такі ціни різні!
     
    Останнє редагування модератором: 6 Липень 2011
  2. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Добре тобі.. Я список сьогодні склала, але не маю ще нічого!!! І як назло, з тим ремонтом грошей - ні копійки
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    до речі, ти свій аналіз на стафілокок знаеш? просто цікаво, чи там всім висіюють чи як вони то роблять))
     
  4. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А я вже з сьогоднішнього дня могла б декрет оформляти. 31 тиждень пішов.
    Читаю про списки-домовляння-передвісники якось не пособі стає. Настіки то мені далеко.
    У мене плани як у Наполеона. Через тиждень як з моря повернуся збираюся ще ремонт доробляти, бо без мене ніхто тим займатися не хоче і не буде. Вже по телефону з майстрами домовилася, як приїду то знов їздити за матеріалами, шукати-підбирати, майстрів контролювати. А ще конче треба велике ліжко у спальню і комод, бо шаф катастрофічно не хватає. І коли то всьо встигнути і на то всьо гроші найти? А про пологи навіть думати не можу.
    Від списків і "домовляння" з лікарями мене взагалі калатає. НЕ ХОЧУ НІ З КИМ ДОМОВЛЯТИСЯ і взагалі у пологовий страшне не хочу. Але і на домашні не неважуюся. Як страус голову у пісок ховаю і ні про що думати не хочу.
    Тож у мене і нема ніц ні по яких списках. Добре що той одяг що Настю вдягала весь лижить на антресолях, тож купляти малечі щось дуже потреби не має. Хіба слінг тре купити, теж вже місяці 3 збираюся купити і все вибрати нічого не можу.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    і мені
    дуууууууууууууже
    сама собі навіюю шо то так далеко))

    друххх
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    ну шо побувала я сьогодні в лікаря в пологовому, вона вислухала вчорашню ситуацію, послухала серцебиття дитинки, сказала практично ідеальне, казала шо до неї щодня вагітні з такими очима по 50 коп. приходять, бо понаговорюють їм всякої дурні в ЖК.:girl_devil:
    І уточнила, що якщо під час КТГ дитинка рухається це добре і в ці моменти її серцебиття повинне збільшуватися, це навпаки хороша ознака...хоча я вчора поки мучилася сама вже знайшла і це прочитала тут http://www.kukuzya.ru/page/otsenka-rezultatov-ktg
    Прийшлося правда УЗД зробити, ми досить делікатні, важимо десь під 2400 поки що, але ще є час підрости :girl_tender:(зразу згадую як мене в жк лякали великою дитиною і казали сидіти на дієті, добре шо я їх слухаю через одне :girl_devil:)
    І шо мені тепер робити з тою лікаркою, довіри до неї 0, їхати не хочеться нікаплі туди? шо б ви робили на моєму місці?
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    а я вже з тим визначилася трохи. Саме цікаво, що з самого початку вагітності мала зовсім протилежні погляди і переконання щодо пологів ніж зараз)) На сьогоднішній день знаю, що планую в ПБ, знаю до якого лікаря хочу і ЩО мені потрібно знати і вміти до пологів і після них. Залишилося налаштуватися позитивно і фізично трохи почати готуватися))
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я би напевне вже доходила до тої лікарки скільки там треба, але б до голови не брала того, що вона говорить. Скільки там вже лишилося, нащо вам ті менінгіти з переходом до іншого лікаря. Просто слухайте її спокійно і залишайтесь при своїй думці. Збережете купу нервів.
     
  9. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Повністю підтримую!!! А вона вже вам дала ту бумажку, по якій декрет платять? У вас же ж 35-й тиждень іде. То може, можна вже більше до неї не ходити? Чи я щось не так розумію?
     
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    мене нині "обрадували" в бухгалтерії, що декретні будуть нараховуватися довго((( бо тепер у них все то йде через Київ і триває не один місяць. казали,що бувало,що жінка вже родила ,а декретних ще нема(( ех,шкода. в мене тааакі плани на них були. я вже навіть меблі замовила, бо знала що за місяць будуть гроші :sad:((
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    у вас 34 тижн1, обм1нка на руках. Я на 35 тижн1 перестала ходити у ЖК, а вс1 хвилююч1 питання вир1шувала з л1карем у пологовому
     
  12. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Та й у Києві соцстрах дуже гальмує з видачею. У цьому році взагалі чортзна-що зробили.

    Хоча соцстрах за законом повинен виплачувати лікарняні по вагітності та пологах протягом 10 днів з моменту звернення бухгалтерії з заявкою.
     
  13. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Ага,у нас те саме.Сказали чекати місяці два,мінімум...Кожен день звіряю свій баланс в 13 копійок :girl_devil:
    Мій інстинкт гніздування ніяк не заспокоїться :) Сьогодні надцятий раз перебрала малявкині речі,звільнила ще один ящичок для неї,допрала/допрасувала пеленки,одіялка,доскладала кульки (щось такі торби в мене повиходили..знов буде лікар сміятись,що я на курорт зібралась з такою кількістю речей) Залишилось зробити педикюр і я готова :girl_spruce_up:
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    я була в ЖК останній раз рівно в 30 тижнів, щоб взяти довідку для нарахування допомоги; більше не бачила сенсу в тому ходінні, бо теж не склались стосунки з лікарем: "тикала", залякувала і взагалі хамила. а лікар з пологового казала, що вони в обмінку майже не заглядають.
     
  15. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Може ви ще заскоро панікуєте? :)
    Я також йшла офіційно в декрет і також чекала на виплату із соцстраху. Правда, в мене в бухгалтерії сказали, що гроші прийдуть протягом 10 днів, а прийшли десь через 3 тижні. Головне встигли до пологів, бо я також дуже на них розраховувала. Так, що може ще не все так зле? :girl_cool:
     
  16. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    В мене так і було, я аж здивувалась, що так скоро видали гроші. Першого разу декретні не могла вибити протягом трьох міс. після пологів.
    Дівчатка, а я напевно збираюсь в ПБ. Вже 41 тиждень, а я ще з пузіком, але щось так хапає живіт, що певно до ранку зустрінусь з малечею...
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    А я питалась у своїх співпрацівниць які в декрет минулого і позаминулого року пійшли,то вони отримали грощі коли дитині вже 3-4місяці було,то я навіть на наих зараз не розраховую(
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Напевно як коли. Мені до 3 тижнів після того, як на роботі отримали лікарняний, перерахували.
    :) Аналогічно (якщо не враховувати роботи, яка, здається, є постійно).
     
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Мене з самого ранку погане самопочуття- голова болить (певно вже від того дощу) аж до тошноти і животик так підниває. Чи то вже від настрою мого, бо так хочеться тепла і сонечка- погріти пузік , набрати фруктів і піти на півдня в парк з книжкою чи вязанням..."Мечты сбываются и не сбываются..."[​IMG]
    Може, нарахування декретних залежить від установи,в якій працюєш ? Чи державна чи ні. Я рахуюся в школі.
     
  20. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (2)

    Я тіки що фізично "у формі". Бо 3 тижні по горах-каньонах лазила, а тепер плаваю, з малою на пляжі бавлюся активно. Ще й кімнату маємо на 3-му поверсі а кухня на першому - то по надцять раз на день вверх вниз гасаю по гвинтових сходах. Головне як до Львова повернуся себе не розпустити. Бо буде купа роботи, засяду на цілі дні за комп і все.
    А якщо не секрет то куди ти збираєшся? І які вимоги у тебе до пологового-лікаря?
    (я щось не можу твою аську найти, якщо я у тебе у списку є напиши будьласка)
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2011
Статус теми:
Закрита.