Іграшки? Іграшки!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Розумію, що батьківської любові і ласки ніщо не замінить, але пропоную порадитись,обговорити і поділитись враженнями від забавок, куплених подарованих чи просто - бажаних, для наших чад (від народження і до...)
    Можливо це допоможе нам краще зрозуміти, зекономити сімейний бюджет, і просто дістати задоволення...
    P.S.Результат пошуку на нашому форумі видає дуже багато посилань, а так хочеться систематизувати:shy:

    Попередження дописувачам: "Де купити" тут не обговорюється!
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2010
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Перевірено часом та досвідом, що дитині найцікавіші іграшки-це щось, чим користуються батьки: мобільні, комп"ютер, машина...а ще КЛЮЧІ. Жодні куповані/даровані іграшки не витримують конкуренції!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    а ще баняки, миски, ложки, горнята тощо
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    І мої також все те причандаля любили!
    Ну то що, іграшок взагалі не треба?
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А ще чомусь найбільше дітям подобаються чужі іграшки.....:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Чому ж ні? Але не дуже багато, бо всі оті баняки, пляшки, ключі тощо розвивають дитину набагато краще, ніж ті яскраві сучасні іграшки. А ще переконуюсь, що ті старі іграшки будуть все ж таки вічними. На горищі попередні власники квартири лишили чудового дерев"яного коника, то малий так любить гоцати на ньому!!! Бо ті, що зараз в магазинах стоять, то якась жалюгідна пародія...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Наша сама улюблена іграшка була ця:
    [​IMG]
    Але бавились ми нею з 4 місяців а не з 6 як вони пропонують.
    А найбільше розчарувала ось ця:
    [​IMG]
    Коштує не дешево, а дитина на неї уваги звертає тільки коли в жучка світяться ріжки і все. Покрутила в руках, попробувала на смак а катати так і не навчилась
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Наша донечка найбільше задоволення отримує від брязкальця фірми Канпол - дешево і сердито:xaxa:, ну і як ви кажете, любит кульочки, модні пакетики з чаєм, дзвіночок декоративний, одяг і всілякі цікаві штуки, які здебільшого нічим яскравим не відрізняються:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    [​IMG]

    моя дитина чомусь цю дорогу іграшку зовсім не любить, хоча як на мене вона повинна бути цікавою для дітей (зеркальце відкривається, плеєр вискакує, копійки "дзеленчать" і це все під різні звукові ефекти)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!


    О, а я весь час хотіла своїй таку купити....
     
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    [​IMG]

    А оця дешева машина в нас сама популярна іграшка з 8 місяців
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Моя маленька любить музичні іграшки. Раджу таким самим любителям придбати дощещку із тваринками, де кладучи якусь тваринку вона видає сій звук. А скоро нам буде 1 рочок і я хочу замовити у подарунок дитячий музичний столик.
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У нас теж така була, теж з 8 місяців, Петро через два тижні після покупки впав разом з машиною в відламав спинку. Потім і кермо відлетіло. Тепер хочу купити Дмитрові, але вже дорожчу, може не зламається так швидко :umbrage:

    Серед улюблених іграшок Дмитра ось такий столик. Подарували Петрові на 1 рочок, бавляться обоє :)
    http://www.igrosvit.com.ua/popup_image.php?pID=1249

    А цей телефон взагалі хіт сезона.
    http://www.igrosvit.com.ua/popup_image.php?pID=906
    Привіз чоловік з відрядження (англомовний), коли Петрові ьуло 6 місяців, забавка вже три роки падає, купається, візок навіть по ній їздив, а телефон і досі співає. Діти за нього інколи б"ються.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Яка саме дощечка?:ninja: Така дерев'яна, ща в "Знайці" пропонують? І скільки вам рочків/місяців?
     
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Нашого козака такою іграшкою не обдурити! Він копійки справжні любить, то я видала йому всякі іноземні великого розміру (євро, злоті), аби не проковтнув. Він їх любить під хідником шифрити:) Або просто сидить, складе до гаманця й назад все викидає, знов збирає...Дзеркало йому спеціально велике повсили низько на стіну, то він до нього бігає дивитися, чи файно на ньому одяг сидить:) А про електроніку я вже писала - тільки справжня!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Kristin_Daae

    Kristin_Daae Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    :clapping::clapping::clapping: В нас також схожа дешева машина - основний метод пересування по хаті!
    Аналогічно! Жодна цяцькована-розцяцькована мобілка (в нас їх з десять було, від дешевих китайських до чіковських) не зрівняється зі справжніми та з пультами!

    Цього року з'явилися у продажі україномовні розвиваючі іграшки Чарівне горнятко (ціна близько 180грн.):
    [​IMG]
    "Ідеальна іграшка для розвитку розумових здібностей дитини. Має два режими- вивчення форм та вивчення цифр. Складаючи форми у відповідні отвори малюк почує назви цих фігур або цифру ( кожна фігура пронумерована). Іграшка стимулює розуміння причинно-наслідкового зв`язку. 5 фігур та цифр, практичні навички сортування фігур, пісеньки, веселі звуки, мерехтячий носик, музичні сюрпризи."
    Та Розумне цуценя (близько 250грн):
    [​IMG]
    "2 інтерактивні режими гри!
    Час вивчати:
    А-Б-В та 1-2-3
    Кольори та частини тіла
    Співати 4 чудові пісеньки
    Музичні забави та ігри:
    Я цуценя кудлате
    Падав сніг на поріг
    Ти щасливий - у долоні поплещи
    Твої вуха дуже довгі!
    Голова, плечі, коліна і пальці"


    Ми з чоловіком як вперше побачили, одразу загорілися купити малому такі :clapping:, але потім подумали - коштує не дешево, але чи буде він таким бавитись? :confused: І як довго вони витримають (в нас жодна іграшка ще цілою більше тиждня не лишалася, не кажучи вже про іграшки на батарейках, які витягаються в першу чергу)? Чи не будуть це просто гроші на вітер? Ніби і непогана ідея, але ми наразі утримались:confused:.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    Ми сьогодні по вашій пораді купили сенсорну абетку:clapping:
    Цілий вечір дівчата бавляться:clapping: Цікаво чи батарейки такий режим довго витримають?:ninja:
    Брала в "Знайці" за 91грн. Дівчата вище подавали в Пелікані й Антошці дорожче:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    У нас є Чарівний горшечок,купували по акції в Метро ,заплатили 99 гривень.Мартин ним часто бавиться,та й старша донечка теж.Правда,я трішки розчарована цією фірмою.Малий декілька разів скидував горшечок зі столу,і в одному місці облізла фарба.Фірма Чіко такого собі "не дозволяє":no:.Маємо такий поїзд,падав неодноразово,але виглядає як новенький.
    [​IMG]
    А купили ось такий телефон-гроші на вітер.Дитину не цікавить взагалі :umbrage:. [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А як ви купуєте малюкам забавки? Бо я завжди своєму Даркові показую перше, аби знати, чи зацікавить. Тому нелюблених забавок у нас не було.
    З року в нас манія на поїзди. А віднедавна на систему LeapFrog. Такий клас. Сама з ним часто тим бавлюся. Дуже цікава забавка. Але то вже для старших. Та й англійською.
     
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Іграшки???Іграшки!!!

    А у нас навпаки :). Петро має пунктик на телефонах, таким телефоном бавився десь від року до трьох.

    Ще собі згадала: коли Петрові було 1,5 рочки, він вперше побачив ляльку, після того лялька стала нашою улюбленою забавкою надовго. Він мав три ляльки, називав їх жіночими іменами, годував, одягав, на горшок садив. Потім почав опікуватися м"якими іграшками і машинками.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.