Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Ой, дівчата, лежу я собі і думаю : коли моє маля захоче вилізти з животика ... ПО узд і тд ніби на 22 березня (після завтра), а передвісників нуль, окрім трохи опущеного животика. Вже маю домовленість з лікарем, що якщо маля не вилізе до неділі - буду лягати в пологовий. Так домовились, бо я перестрашена капець. Вже навіть прошу чоловіка з дитинкою домовитись, вмовити її вилазити )

    Краще б пологи почались на тижні 38, 39 - так був би нєжданчік, а тут сидиш і чекаєш. Лягаєш спати - чекаєш...

    Що ви робите в таких ситуаціях? як себе заспокоюєте ?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так а чого заспокоювати?
    нормальна вагітність триває 38-42 тижні. я з третьою дитиною одразу всім сказала дату пологів на 42 тижні. Єдиний спосіб уникнути дзвінків типу "ти вже?"
    Відпочивайте, скоро ляля буде Вас "заспокоювати" як слід :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Що вагітною ще ніхто не залишився :)

    Передвісників може і не бути. Чекайте. Ляля народиться, коли буде готова. Не підганяйте :)
     
  5. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    дівчата якщо не сюди пишу, то перенаправте
    Зараз у мене 22 тижні. Хотіла б ще полетіти на море, за декілька тижнів (розглядаю Єгипет). Хтось мав досвід відпочинку на таких термінах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Я багато літала в 2 триместрі, зі слів моєї лікарки це найкращий період для подорожей, але варто уникати різкої зміни клімату. З 10-15 градусів летіти на +35 з високою вологістю я б не зважилася. Ми були на Канарах і Корсиці, але це було кінець весни початок літа і відповідно різкої зміни не було. Запитайте в вашої лікарки, що вона порадить з огляду на ваш стан.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я на 4 місяці з таким вже видимим животиком літала у Чорногорію зі старшою і свекрухою. Прекрасно себе почувала.
    Для мене критерієм була хороша страховка, а ще казали, що з 6 місяця вагітності не страхують.
     
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Там навіть справа не в страхівці, з 7 місяців зазвичай треба писати документ, що береш на себе всю відповідальність і потрібен сертифікат від лікаря. В кожної авіакомпанії свій термін, вони вказують це на сайті, якщо не помиляюся. А страхівка для тур поїздки має бути в будь якому випадку, можливо деякі компанії уникають її надавати "дуже вагітним", бо можливі витрати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    за сам переліт, уточнюйте в туроператора. Вони мають договори з авіакомпаніями, і умови можуть різнитися. У мене туристка літала на 5 міс в Грецію з ТПГ, все гуд. Я сама летіла на 34 тижні з ЛОТ авіалініями, довідку на їхньому бланку заповнювала лікар моя (довідка на англ мові). Якщо немає проблем з вагітністю, то можна летіти
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Йоли-пали, купили ми, називається, раннє бронювання... Якраз 6 місяців буде як в Грецію ідем. Не знаю, що тепер робити.
     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Страхують, не переживайте! Подивіться на сайті перевізника з якого терміну він вимагає сертифікат від лікаря. Я в 6 ще спокійно літала на відпочинок. Більшість з 7 місяця починають вимагати додаткові документи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Moza

    Moza Member

    Я, мабуть, без відпуску залишусь :) в мене перша вагітність і термін 21 тиждень. Хіба ризикну в Краків на к-ка днів коли потепліє. Хоч раніше думала, що це для мене не завада - поїду, полечу куди захочу.
     
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    нічого не робити. Відпочивати, і ще раз відпочивати:girl_dance: Більшість авіакомпаній до 7 місяців не вимагають документів ніяких. Страхівки (якоїсь особливої) для вагітних немає (принаймні раніше не було), 6 місяць - прекрасний час летіти відпочивати з поміткою -вагітність без ускладнень.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже сподіваюсь саме на такий випадок). Але не є все так просто. Сподіваюсь, що таки на такому терміні все буде добре.
     
  15. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    ви мене трохи заспокоїли. а то я вже розчарувалась що нікуди не поїдемо((( ще й лікарка почала відговорювати щоб некуди не їхати, хоча вагітність проходить нормально
     
  16. ohra

    ohra Well-Known Member

    Мамусі, привітик. Дитині 2 роки, в жовтні будемо мати ще одну лялю)))) отже, з дитиною спільний сон, засинає лише зі мною і то в обнімку. чи є можливість за цей час навчити її спати окремо в ліжечку і як це зробити? і якщо не вдасться, то як організувати спільний сон з двома дітлахами з такою різницею у віці?
     
  17. allarud

    allarud New Member

    Моєму синочку 5р. Теж спав з нами, і постійно контроль то ручкою, то ножкою) Поповнення чекаємо в серпні, то в лютому купили односпальне ліжко (до того було розкладне крісло) для нього. Було важко, плакав, будився, тримала за ручку вночі, шкода його було. Але воно того варте.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    У нас різниця 3,3 роки, теж зі старшою був спільний сон. У своє ліжечко перейшла в 4 роки, після самовідлучення від ГВ. А так більше півроку спали разом - я посередині між ними. Плюс тандем був. Спочатку вкладала меншого, потім приходила старша. Єдине що чоловіку довелося відселитися на диван...

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Моя не тільки спить зі мною, але й ще на ГВ і я щось не наберусь сил і бажання щось з тим робити, бо надто комфортно наразі так, як є. Знаю, що то поті може боком вилізти. Але таку малявку відселяти в окреме ліжко якось не змогла б.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. surnuk

    surnuk New Member

    А у мене багато страху й невпевненості.
    Ми тільки плануємо вагітність. А вже стільки усяких питань, хоч це буде й не перша дитинка.

    У звязку з фінансовим боком питання - у декреті я довго бути не планую, але... знов купа тих але
    Куди подіти дитинку, як при цьому годувати її своїм молочком, як помістити діток у двокімнатній квартирі так, щоб у кожного був свій куточок, як не втратити себе при цьому всьому і як забезпечити дітям повноцінне життя.
    Голова обертом, але дике бажання.
     
  21. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Для підабдьоренням тим, хто довго чекає !!!
    "Я знаю, чому Бог так довго не давав тобі дитинку", – сказала моя 3-річна дочка. Її пояснення вибило землю у мене з-під ніг
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2017 ---
    Всі але вирішуються по мірі поступлення , наперед ніхто не може все прорахувати !!! Основне , щоб вагітність пройшла добре і пологи були легкими та маля народилося мудрим і здоровим !!! Коли Господь дає дитину, то дає і на дитину = слова перевірені часом і досвідом !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1