Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @cjomcjomka думаю, що в мене спрацьовує синдром відмінниці. Хочу щоб все було ідеально, хоча свідомо розумію, що це не можливо. Власне, дуже довго готувала себе до вагітності психологічно. Фізична передісторія чиста, вагітність перша, організм свій готувала заздалегідь. "Активно" планували три цикли. Якось потребую визнати вагітність, тому "хочу" кудись іти, зробити все "правильно". Люблю все контролювати, і тут хочеться виробити якийсь вектор руху. Але це не можливо і я мучуся. Про свій стан поки говорила лише з чоловіком, тому прийшла сюди щоб виговоритися чи отримати підтримку, сама не знаю.

    Надіслано від мого SM-G955F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    От і мені, аж страшно радіти. Не віриться , що це вона. Весь час залякую себе , що щось станеться... А так не можна .
    Як налаштуватись на позитив? Якщо начиталася купу "страшилок" і не можу спокійно всидіти на місці.
     
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я це називала пеклом перфекціоніста))))
    Смужка не смужка, можна було мозгами поїхати ще й ми стільки планували.
    Просто чекала, довша затримка була, пішла здала ХГ.
    Мене то заспокоїло, тобто саме чіткість, або є або нема. Нмсд самонакрути то найгірше шо може бути (знаю, пробувала :) )
    Дуже хочете то здайте те ХГ, що такого? Чого себе мучити?
    У вас нічого поганого, 3 цикл то рахуйте і не починали толком ;)
    Розслабтесь, голова теж багато на що впливає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, Ви знаєте, я з тих стандартнопереляканих). Кажуть дохтори йти на УЗО, ніби, щоб побачити , чи маткова вагітність і ще там щось. Чи це пізніше вже?(вже й забула )

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Demetra. Вона вона, я цього разу свій перший тест зробила, то він би для всіх був негативний, а я вже побачила, що це вагітність. І так і було. Хгч я робила для власного спокою, просто я така є, що мушу мати певність, що то дійсно воно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Demetra я Вам правду кажу, якщо хочете робити щось корисне, то купіть собі книжок (хоча б "вчимося народжувати", "вчимося годувати грудьми") і починайте читати. Оце і реальні дії, пов'язані з вагітністю, і реальна користь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Аналіз можна зробити. Лиш його треба зробити зо три рази(через день-два), щоб подивитись, як ростуть показники і потішитись :)
    А нащо на узд на такому ранньому терміні?
    Справитесь :) я думаю таке відчувають в певній мірі всі :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Demetra, вагітність, як не крути - це стан очікування, тут неминуче є невідомість, і всі можливі аналізи і дослідження не змінять цього, тому тут дуже правильно є навчитися покладатися на Того, хто вам цю дитинку подарував і не намагатися контролювати того, що не у вашій компетенції. До цілодобових моніторів не підключитеся)
    Це, звісно, в загальному, звичайно ми дбаємо про себе і дитинку, як можемо, просто треба тверезо оцінювати потрібність тих чи інших досліджень, бо здавати купу аналізів не завжди дорівнює робити все найкраще для своєї дитини. Це таки швидше, як дівчата писали, комплекс відмінниці і чемної дівчинки(пацієнтки). Звичайно, є і потрібні, і важливі аналізи, і з обґрунтованою необхідністю. Деякі справді можуть мати на меті лише внутрішній спокій мами, як от ХГЛ в динаміці (просто для підтвердження факту вагітності - я цього не розумію, хіба цей факт важливий для прийняття якихось рішень, як от прийом ліків чи щось таке, хоча, зрештою, якщо від нього ніякої шкоди - то чому ні). З деякими треба подумати про шкоду/користь і доцільність, як от раннє узд. Я в першу вагітність зробила узд в 6 т., бо мала якісь різкі болі з одного боку, і це було напередодні тижневого відрядження - отакі були підстави, інакше б не робила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    клас, дуже мудро.
    Справді, це не безпорадність, але дуже великою мірою - невтручальність.

    Перша вагітність буває раз в житті :) Треба себе любити, доглядати, оточувати всяким приємним, прислухатись до своїх бажань і купляти вагітний одяг :) 10 років тому я була така сама. Хотілось, щоб зміни в житті почались вже і зараз. Тому і живіт почав збільшуватись вже з 2 місяців, і одяг весь змінила швидко.. Постійно хотілось щось робити для своєї вагітності, ну як же так - я ж вагітна, щось має відбуватись :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @cjomcjomka, я взагалі б сказала, що вагітність є тим першим етапом в материнстві, який власне вчить нас по-справжньому чекати - бо ж в цій справі треба багато терплячості і справді такого очікування з вірою, що все буде, як задумано природою, роблячи при тому свою роботу добре, і не бачачи щоденно результатів.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    По-перше вітаю!
    В мене точно так само було з тестами з Михайликом.

    Все буде добре! Ви ще маєте час привести думки і емоції в порядок.

    УЗД до 12 тижнів сильно не раджу. Можете у відповідній темі почитати за і проти "користь і шкода УЗД". В Канаді роблять одне УЗД в 20 тижнів.

    Решта Юля написала. Лікарка Вам про вашу вагітність нічого не зможе розказати. Тим більше на такому терміні.

    Душевного Вам спокою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    захоплююсь Вашою мудрістю! Такі класні формулювання.
    Справді, особливо - вагітність першою дитиною. Коли ще так довго ті 9 місяців тягнуться, і стільки незнайомого. Треба навчитись спокою чекання.
     
  14. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Яка гарна порада! Нічого кращого майбутній мамі і не порадиш. Якщо у вагітної все гаразд то треба тільки насолоджуватись своїм станом і не шукати пригод (дивись: не читати страшилок, уникати неприємних людей і тих хто може ті страшилки розповідати і т.д.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Погоджуюсь!!! Тому що кожна вагітність проходить в різних жінок по-різному. І ваша вагітність є унікальною, вона мине так, як ви себе налаштуєте.
     
  16. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Може й не дуже корисне, але УЗД в 6-7 тижнів дає можливість перевірити чи маткова вагітність, чи є ембріон (можлива й анембріонія), чи живий ембріон, серцебиття. Я робила і спала спокійніше :)
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і якраз на терміні 6-7 тижнів по місячних є дві розповсюджені штуки.
    1) "по місячних" термін дуже приблизний, отже від зачаття це може бути не 4 тижні, а 2,5. І тоді УЗДист в кращому разі побачить "щось", в чого навіть серцебиття ще нема. Замість заспокоєння доведеться записатись на наступне УЗД тижні за 2-3, і от ці 2-3 тижні спокійними точно не назвеш.
    2) навіть якщо це справді 6 "акушерських тижнів" - в залежності від розташування ембріона, якості апарата, наповненості сечового і косорукості фахівця ембріон може бути не добре видно. Що також додасть "радощів" на наступні пару тижнів при цілком нормальній вагітності. Непоодинокі випадки, коли про багатоплідну вагітність дізнаються не на першому УЗД. А одноплідної просто добре не видно.
    це логічно з якогось боку, але мені завжди було цікаво, чому, приміром, УЗД в 6 тижнів дає підстави спати спокійно до планового УЗД на 12? "Щось", якого всі абстрактно бояться, може статися щодня. Заспокоєння після появи рухів звучить вже переконливіше, хоча і тут при бажанні страшилок предостатньо.

    Я просто міркую вголос. Кожна мама робить те, від чого їй спокійніше.
    Просто нагадую, що ми не захворіли і потребуємо контролю підчас хвороби, а завагітніли (природнім шляхом) і маємо право на додаткові медичні обстеження.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене перша вагітність = мазня, гематома і ЗВ на 8-9 календарному тижні, тому в наступні вагітності кожна зустріч з мальком була за щастя.
     
  20. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Це про мене написане...Я пішла на узд на 5 тиждні...В мене булоа кровотеча. Сильна. Відправили подивитися,чи збереглась вагітність .Подивились-анембріонія...На ранок призначають чистку. Але то субота,не прийшов зранку анестезіолог. Напросилася ще раз на узд. Вирок-є сумнів. Якась біла крапочка... На зберігання відправили. За місяць моїй "анембріонії" виповниться 9 років.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене від таких історій мороз по шкірі. А що якби був анестезіолог, а що якби Ви не наполягли на ще одному УЗД...

    УЗД ніяк не полікує відсутність серцебиття чи позаматкову вагітність якщо вже так сталось (((, а додати морозодерних історій може. Моя одна знайома досі мучиться чи вона правильно зробила послухавши лікарку, що нема серцебиття, і пішла на чистку.

    Коротше кажучи ходячи "для заспокоєння", будьте готові понервуватись.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2