Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    До сих пір зберігаю цей вирок від лікаря...Іноді кажу чоловікові,взяти б малого,висновок і привести до лікарки. Може,уважніше буде ставитися до інших. В мене також мороз по шкірі,коли думаю,про те,щоб було ,якби... І не забуваю дякувати Богу,що маю таке щастя!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене Дмитрик третя вагітність, Сергійчик п'ята.
    Коли з Вірусею почалась мазня в 6 "акушерських", я навіть не сподівалася, що вона залишиться зі мною, але розуміла, що в разі якщо все погано, допомогти мені не зможе ніхто і ніяк.
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    От я страшно того боюся.
    Знайома на скринінги ходила, щоб заспокоїтись. Заспокоювали потім декілька інших лікарів.

    На обстеження вагітності "щоб заспокоїтись" йти... Не те щоб не варто, але треба точно знати, що саме має заспокоїти і в чому причина хвилювання.
    А також свої дії на випадок, якщо замість заспокоєння отримаємо нове знання.

    Я дуже рада за всіх, кому аналізи обстеження приносять бажане заспокоєння
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    І також, до речі.
    Є багато такого в цій вагітності, про що я зможу розповісти вже як почую рухи. Щоб не получилась якісна страшилка...
    Щось тут настрій такий на ніч. Дівчата, всім здоров'я.
    Хто буде тут після мене, розкажіть, як ви спите. Бо я щось вже ні місця ні пози собі не придумаю, почуваюсь трубою теплотраси :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Моєму "викидню" 13. А та лікарка, що так мою малу обізвала, вже не працює в тій ЖК.
    100 %

    Дівчатка, не переживайте. Нехай у вас у всіх буде все добре))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вже не одну історію чула про ВДМ в більшеніжтриразиродящих, я так розумію, що це варіант норми. В одної була в 12 тижнів така висота як в "нормальних" на 20. Так що спи спокійно )))
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    а якщо напівсидячи, а під бочки купу подушок, і ноги ще на чоловіка закинути?? )) ;) Мені так вдавалось іноді добре виспатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @cjomcjomka, співчуваю, що так важко далися дітки. Я б стільки не витримала, бо і після 1 разу у мене ледь не поїхав дах від болю і розпачу. Я сутками вила.
    Скринінгів не робила, бо все, що в мені - все, яке б не було, моє. Хоча за Ярченям мені вперто пропонували скринінг, я сказала "ага" і перестала ходити в ЖК, бо зима. Прийшла аж в 31 тиждень за декретним листом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    можу уявити собі вигляд лікарки, коли Ви "повернулись" :)

    Я всіх повеселю, рубрика "вагітний завтик"
    Їду вчора в маршрутці. Стою над якоюсь дівчиною, думаю про абстрактне щось. Раптом бачу краєм ока свій живіт і думаю: "Це ж треба як мене рознесло, от стою над бідолахою і нависаю, наче я вагітна і хочу, щоб мені місцем поступились". І тут згадую, що я ж справді вагітна! Вийшла на зупинці і не могла стриматись від сміху. "Забула", називається. Ото щоб більше не забувала, нині повернувся токсикоз.
    ну от це якраз мій варіант ВДМ. Я не переживаю з того приводу, просто тяжко якось бути такою великою. Та й про двійню в разі чого краще дізнатись хоча б за 3-4 місяці до появи. Але я і так цього разу "правильна", піду в "правильний" декрет, і на облік до 30 тижнів. Тож і УЗД до цього часу пройду. А поки що просто радісно нікуди не вміщаюсь :)
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Сплю жахливо( Іноді по кілька раз буджуся(стегна болять так наче на дошці твердій сплю), бігаю в туалет, а потім лежу і думаю про вічне і прекрасне))) Минулого тижня купила собі подушку для вагітних (таку довгу ковбаску) то наче полегшало. З одної сторони чоловік на якого можна ногу закинути а з іншого подушка, і якось навіть веселіше :) Але то треба кілька тижнів щоб стверджувати точно про корисність даного предмету.
    Нічого собі... а то на якому тижні він надумав повернутись?

    Я з першою малою не робила і була впевена що все ок. А от тепер так не вийшло. Лікар знала на що натиснути, бо мовляв в мене вік і різниця велика між дітьми... одним словом зробила я і перший і другий скринінг. Хоч знову була певна що все ок, але таки хвилювалась як читала результати :sad: І от не розумію, якщо лікарі самі стверджують що результати цих аналізів не точні - навіщо посилають всіх масово то здавати? І гроші немалі, і хвилювання вагітній зайві.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @OlichkaOlivia 11 тижнів
    і формат того токсикозу такий цікавий. У мене відчуття, що це просто якісь спазми. Бо я тепер якщо пчихаю - то так, що ледь не впасти можу, кашляю - те саме. І оте ранкове блювання може бути зовсім без нудоти, спазм - і ледь добігаю.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    який такий вік?
    Мені якось пояснили, що скринінг, то потенційна схильність геній до чогось там, при чому результат десь 50/50, і з тих ще буває псевдопозитивний результат і тупо хибний. Тому для мене скринінг=лишнє хвилювання, вирішила не хвилюватись. Хіба б аналізи були поганими, тоді може б і зробила.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ото "вік" від лікарів мене так злить.
    Насправді в чому прикол віку, на мою думку. Якщо жінка, за перепрошенням, палить чи бухає, то умовно кажучи до 20 років вона встигне нашкодити собі менше, ніж до 30-40. Якщо вона має хронічні хвороби, вживає постійно ліки, - то потенційна шкода має здатність акумулюватись, хоч це і не обов'язково вплине. Але ті, хто звик жити під контролем лікарів, як правило, перевіряться і перед вагітністю і з її настанням, - незалежно від віку.

    Але якщо жінка веде здоровий спосіб життя, не має шкідливих звичок і дбає про себе, - то я вважаю, що вона до 35 може принести собі більше користі, ніж до 25. "Вік" в плані складності з настанням вагітності настає в період менопаузи. А якщо вагітність настала самостійно, то яка різниця, в скільки років? Відповідальне ставлення до вагітності - це частина відповідального ставлення до способу життя.
    Велика різниця між дітьми - а в чому тут ризик? З приводу "пологи як перші" - частково не вірю, а частково - залежить, звісно, які були перші. Якщо викликані з нуля чи плановий КР то організм може справді "не пам'ятати".
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---

    ще мене злить, що багато фактів вагітності перетворили на діагнози.
    Вам 40
    у Вас 42й тиждень
    у Вас велика дитина.
    Ви худенька
    Це ПРОСТО інформація. Але ні: 40 - значить, готуйтесь до всього - важка вагітність, важкі пологи і взагалі купа ризиків.
    42 тижднень - значить, переношування, треба викликати пологи, готуйтесь до всього і дякуйте як залишитесь живі з дитиною
    велика дитина - однозначно будуть розриви, купа швів, загалом, знову - дякуйте лікарям і за розрізання, і за зашивання, бо без того не обійдеться.
    а бедра 90 одразу асоціюються з КР.

    Бо вагітна має серйозно ставитись до своєї вагітності! А поки її не колошматить від страхів, все це несерйозно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От такий токсикоз в мене був до 16 тижня.В 11 тижнів то була сама "жара"... і тільки недавно попустило, що можу спокійно пчихнути і не хвилюватись.
    Вона мене віком можна сказати пошантажувала. Мовляв краще перестрахуватись. А я перейнялась тим. Хоч аналізи всі нормальні були, і загрози ніякої не було, і попередня вагітність нормально протікала - донечка здорова. Тому і кажу що це просто гра на нервах і стані вагітної, а не потреба.
    Хочу ще додати що ми вагітність планували, не одразу вдалось завагітніти - то звернулись в центр репродукції де при розмові з лікаркою я сказала що дослівно "мені вже 36 років"... на що вона засміялась і сказала що то не вже а тільки 36 :) Ось такий підхід мені подобається. Ніякого залякування, нічого зайвого. Ось чому так не може бути в нажих ЖК?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    ми теж вагітність планували, але я уявляю, як мені "повірять", коли я про це скажу :)
    Вже дзвінки від родичів з пропозицією почитати щось про контрацепцію були :girl_haha:

    в мене минулої вагітності до 23 чи 25, не пригадую вже. Хоча рухи були з 14 тижня.
    А у вагітність старшим сином був один такий чай (от жеж нагадала, в обідню перерву жену в магазин :)), мені так його хотілось, але щойно я допивала горня, - треба було бігти на "відверту розмову з туалетом". І так час від часу до самих пологів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    А я написала відмову від обох, мені диктували "у зв'язку з матеріальним станом", а я написала "бо не хочу". Ті 250 грн не такі вже і гроші, але не треба з мене бідну робити! Просто я для себе зробила висновок, що скринінг, то необов'язковий аналіз, тому його можна і не робити. Як відповів мій лікар для чого той аналіз: треба подивитися, чи в дитини нема 6 пальчиків, чи не народиться дауном... Ми з чоловіком вирішили для себе, що будемо любити і даунятко, і з 6 пальчиками, бо то НАШЕ дитятко. А зробити той аналіз, не пам'ятаю - на 13-14 тижні, побачити, що щось не так і цілу вагітність мучитись думками, що в тебе хвора дитина, як її прийме суспільство... Не думаю, що то позитивно вплинуло б на вагітність. Моїй однокласниці прийшов аналіз, що в неї даунятко, вона переробила аналіз - знову те саме, вона втретє переробила і виявилося, що в нашій районній поліклініці неправильно порахували щось там і відправили ті дані чи то в Тернопіль чи Львів (не буду брехати, бо не пам'ятаю точно) і аж за третім разом показало, що все добре. А нервів то пішло ого-го!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відносно залякувань нашими лікарями вагітних.
    З другим малим, коли ще не знала, що вагітна, прийняла ліки від глистів. Лікар з ЖК (яку зараз хвалять і яка працює в Параскевіі), відразу направила на аборт. Всю вагітність мала я над чим думати. Після того разу я іі більше не бачила, але дуже би хотілось "подякувати" за той період, коли місця не могла собі знайти.
    Під час останньої вагітності взагалі чого тільки не було. Аж страшно згадувати. І вік, яким всі лякали, і результати 1 скринінгу були зовсім погані, і ще купа всього (в тому числі прийом гормонів та аспірину). На 2 я так і не пішла. І добре, що стояла на обліку в лікарки, якій все було по барабану), тому там здавала лише кров і сечу час від часу, за що їм велике дякую!
    Тому усім вагітним радила б менше в собі шукати проблем. Бо від переживань користі нема, а от нашкодити можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    що що, а грати на нервах в ЖК вміють віртуозно, і довести до тиску і сказу... Якось здавала я натще кров з вени, а потім ще трошки до глюкози, випила ту глюкозу і стало мені зле, пішла в денний стаціонар полежати, тиск 150/100, тяпнула таблетку, а лікарка зудить над головою, то треба лягати в лікарню, бо попереду довгі вихідні, помреш, може бути інсульт, інфаркт, помреш ти, чи дитина, чи обоє. Так мене накрутили, псіхнула, написала відмову від усього і пішла додому заїдати то морозивом, зразу відпустило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дякую усім за поради тут і в відгуки. Трохи заспокоїлася, подумала і вирішила, що не піду на УЗД зараз. Ніяких тривожних сигналів з боку організму немає, почуваюся чудово. То для чого туди іти?
    Чесно кажучи , навіть не знаю чи довіряти після цього лікарю... І тепер кожне її слово треба буде перепровіряти? Як ? Де? В мене немає медичної освіти. А хотілося б піти на консультацію, бо маю кілька питань. І це я ходжу в Параскеву, думала, що там лікарі хороші. Боюся подумати , як в поліклініку прийдеться іти... Я якось не готова до ''війни'' з лікарями.
    Негативні думки стараюсь проганяти. Можливо на днях піду здам аналіз на ХГ. На разі думаю, що він мені не потрібен. Вирішила для себе, що вагітність є , а далі буде видно. Визнаю і розумію, що не можу втрутитися і контролювати природний процес. Чесно , для мене це справжнє випробовування і наука. Знаю, що є різні проблеми, як от позаматкова вагітність та багато інших. Але думаю, що я зараз ніяк на це повпливати не можу. Тому мій вибір - вірю, що все добре!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Demetra щоб прийняти пологи, потрібна медична освіта, а щоб виносити і народити - ні.
    Звіряти рекомендації лікаря можна хоча б із затвердженою медичною документацією - накази, протоколи. В них чорним по білому написано про ПРАВО жінки на антенатальний догляд та шляхи реалізації цього права.
    І фраза "обов'язкові аналізи" трохи смішить, адже за протоколом абсолютна більшість є таки рекомендованим. Всі, фактично.