Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А де можна відгуки почитати?
    І підкажіть, будь ласка, на якому терміні потрібно ставати на облік в поліклініку?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    для працюючих потрібно стати так, щоб в 30 тижнів отримати лікарняний. В 28 цілком достатньо, а чи раніше - то вже на власний розсуд
    тема про жіночі консультації
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Я ставала в 12 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Намагаюсь себе налаштувати, що випробування вони потрібні і треба гідно іх проходити. Але вже мені так кепсько.. Сьогоднішнє узд показало, що малюк головою вниз, але має збільшену нирочку. Чого, невідомо. Лікар каже так буває і треба обсервувати. В четвер лягаю в лікарню, щоб лікарі дивились і думали, чи можна чекати пологів природніх, чи пришвидшувати... Вже поплакала, тепер настроююсь бойово і позитивно. Страшно.. Але не хочу думати про погане. В 10% потрібна операція
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    збільшена - це пієлоектазія?
    @lyanysya у Вашого синочка, якщо не помиляюсь, був цей нюанс? (якщо помиляюсь - вибачте)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я не знаю як це украінською. Wodonercze це польською, застій мочі в нирці.
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2017 ---
    Гідронефроз
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну от я боюся помилитись, але відносно нещодавно форумлянка писала про таке.
    І ще тоді хтось підказав, що це досить розповсюджена річ, яка дійсно лише в 10% потребує втручань, а зазвичай обходиться без них. І що головним чином це трапляється у хлопчиків... може, вона знайде можливість сама розповісти.
    А може, я таки не ту людину теґнула...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене питання, якщо на переймах хочеться сидіти чи лежати, це нормально? Перші пологи я пролежала до перейм у кожні 10хв, потім просто сиділа, пила воду і ходила в туалет аж до потуг. А всюди читаю, що під час перейм треба ходити або на фітболі качатись. Про те, що лікарі забороняють "сидіти в дитини на голові" почула при других пологах, тоді лежала на боці. Поділіться думками і досвідом
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звичайно, що нормально.
    "Сидіти в дитини на голові" - це спірне питання, в спільнотах, присвячених натуральним пологам обговорювалось не раз. Мені в перших пологах казали, що при відкритті більше 4 см недобре сидіти на твердому. То я коли народжувала Вірусю, скрутила собі таке гніздечко з ковдри і сиділа з провисаючим тазом. Так було зручніше.
    Важливо слухати себе і не напрягатись надміру. Краще "проспати пологи", ніж витрачати сили на щось, чого не хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    все нормально, що вам нормально, а особливо, те що хочеться. Всі другі пологи я просиділа (другу половину на фітболі), треті - на чотирьох, крім останніх 20-30хв.
    Перші я була теж "начитана" і ходила, а пологи три дні, а я вже виснажена, а хотілось лежати (от чого не лежала?).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Аргументів часом не знаєте? Я "просиділа" 2год так на дивані, пробувала в душі і на унітазі, так мені було боляче, а на дивані я розслаблялась і між переймами дрімала
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    аргументи "за" зручну позицію - те, що голівка знаходиться у м'яких тканинах, і по факту до безпосереднього прорізування "сісти" на неї Ви не можете. Я би сиділа на якнайм'якшому, фітбол чи м'який диван цілком ОК видається
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Nastylove в твоїх обох це було здається.
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    В моїх були пієлоктазії. В Артема двохстороння. Дивились на УЗД в динаміці (ще коли в пузіку був), там головне, щоб вони з ростом малюка не збільшувались. В нас - зменшувались. В Варвари була одностороння. Динаміку не робили. Дивились після народження, в місяць - то ще було розширення невеличке. Сказали моніторити сечу, до року має пройти само, в рік підем на повторне узд - подивимось.
    Але, на скільки я знаю, гідронефроз, то трохи інше. При пієлоктазії розширена чашечка, а при гідронефрозі сама нирка. Але зазвичай дітки то переростають самі, головне моніторити. Ну і ступінь гідронефрозу має значення, звичайно. Ви не хвилюйтесь, народиться малюк, знайдете спеціаліста і все буде добре. В більшості випадків це переростається або лікується медикаментозно. Хірургічне втручання не так поширене, ну і в нас до року зазвичай операції стараються лікарі не робити, чекають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    @cjomcjomka так, вірно. були пієлоектазії. через два місяці після народження ходили на Орлика на узі. сказали нічого небачать, перевіритись в рік. Але якщо малий пісяє струйкою великою - то все добре.
    Тому ці пієлоектазії можуть пройти після народження, зразу як дитина попісяє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну власне, що в нас воно якось пізно вилізло, 3 тижні тому ще все було ок.. Але тепер тому й кладуть в лікарню, щоб дивитись в динаміці. Зрештою, народжувати вже можна якщо що, хоча звичайно не дуже хотілось би, щоб пологи викликали, але шо вже..
    Я не знаю, чи це точно це. Я переклала слово wodonercze. Це застій мочі в нирці. І причин може бути кілька, або десь загнутий той каналик, або якась перегородка погано розвинена і закидцє мочу в нирку назад. Так мені вчора пояснили.
    Ох, хотілось би, щоб саме так і було..
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    ви головне непереживайте, бо я себе тобі тоже сильно накручувала. А у вас які показники по узд?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо водо, то це , мабуть , гідронефроз.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та наразі я не дуже знаю, надіюсь від четверга шось буду більше знати. Лікар замірів мені не сказав..
    От стараюсь не накручувати себе, але моментати находить. Страшно від того, що не знаю що і як..
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не накручуйте. По-перше: добре що виявили, по-друге: воно може саме минути,по-третє: так чи так воно лікується. Тримайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1