Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ще і в 90%
    я би теж переживала, але факторів за позитив набагато більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А у нас приємність. Чую рухи, правда, наразі тільки я чую. А дітям вже не терпиться помацати - але мацати ще нема що.
    Віруся також на цьому терміні далася чути.
    Рухи нерегулярні, ніжні і легенькі.
    І твердження про те, що ранкове блювання припиняється після появи рухів - в моєму випадку вже чотири рази неправда.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    не пам"ятаю де я колись читала, щоб не блювати, то не встаючи з ліжка випити зелений чай + щось солодке -2-3 шоколадні цукерки ... Я не блювала, але з другоюю вагітністю це помагало долати жахливий токсикоз....
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    все це вже випробувано,
    Крім того, я зараз вже потроху починаю обмежувати солодке, бо скоро по терміну треба буде проконтролювати рівень цукру в крові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    І мене не рятує. Часом, навпаки.
    Зараз тошнота відходить на другий план, а їй на зміну мігрень Тепер от не знаю, що гірше? Вранці п'ю легку каву з молоком, списуючи на пониження тиску - хоч нічого не дає.
    Хто стикався, чим полегшити? Зараз просто на очі не бачу. Вночі прокидаюся, відчуваючи страшну біль в скронях.
    ,
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    остеопатом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Погоджуюся з Марією, остеопат Вам в поміч - бо то, швидше за все, якесь защемлення в хребті чи шиї і внаслідок порушений кровообіг. Мазями-таблетками Ви причину не знімете. А загалом я ще зірочкою на скроні часом по-дрібному рятуюся (якщо не маєте алергії).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Я головний біль терпіла десь до недавна,тобто шостого місяця,коли вже геть було зле, то пила таблетку, а так то терпіла, Слава Богу якось пройшов той період
     
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я якось зараз не готова терпіти. З першою В. боліла голова рівнесенько до 20т., але ж то я ще сама була без дітей. Полегшення наставало від масажу, прогулянки, спокою, просто полежати. Зараз - це все розкіш: шалена доця, робота, інший темп життя.
     
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я така далека від таких спеціалістів .
    Дякую за нагадування про зірочку, геть забула. Спробую.

    Недобра..такий стан, а сьогодні ще й застуда розгребла. Все на купу. Лежати ніколи, лікарняний - не хочу від тепер тих обліків, на роботі я ще таємниця)
     
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    я сьогодні теж конаю. І так щиро,по доброму,заздрю тим вагітним,які можуть терпіти і не пити таблетку. Я насправді мучусь-мучусь-мучусь а потім вже не витримую і починаю перебирати варіанти ЩО випити, щоб зняти той біль. В мене і до вагітності були мігрені, але зараз частота і тривалість просто нестерпні.
    Дівчата,які таблетки пили/п'єте? Що ефективне? (про всякі зірочки,чаї,прогулянки,душі і т.д. знаєм, допомагає тільки для запобігання болю.Як вже болить,то болить:girl_sad:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    я мастила скроні олійкою лимону або м"яти і пила каву гарячу маленькими ковточками
     
  14. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Якщо страждаєте на мігрені - то однозначно краще з лікарем радитись що у вагітному стані пити. Тут звичайна пігулка Копацилу може недопомогти.
     
  15. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Вітаю вас) То дуже приємні відчуття!
    А нам лікар в ЖК на 18 тижні не повірила що я чую рухи :girl_crazy: Добре що хоч в 22 тижні записали в обмінку "рухи") Спеціалісти...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я чула старшого в 21, другого в 19, третю в 13. Записали всіх у 20 т. А що паритись :)
    мене вчора хапнув вірусняк, нині вже трохи легше. Голова, правда, все ще як баняк, але йду на поправку
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    З ліків не пила нічого, бо було терпимо. А тут таке загострення на фоні простуди, сьогодні вже соплі рікою і голову попускає.
    Але бачу маю таку схильність, з першою вагітністю різко перестала пити каву ( а пила до того щодня 1-2), то головою повертати просто не могла і нічого особливо мене не рятувало, крім сну й подушки. Прописувала мені Г. настойку елеутерококу, я чемно купила, прочитала в складі спирт і відставила вбік. Вернулась до кави, стало легше, а може час своє зробив.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то може боліло через закладені синуси?
    Мені точно це впливає. Прошмаркатись як слід - і аж на очі легше.
    А тут ще і токсикоз такий, що пчихнути боїшся. А вночі закашлялась - здалось, що пупок от-от відірветься...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а в нашому садочку так смачно готують прості страви... це в мене засіб від токсикозу. Прийшла, понюхала, захотіла їсти. Проблема, правда, що хтось ту їжу має зготувати, бо ж садочковий суп чи каша вариться з простих продуктів ,але дуже довго. Але гречка з підливкою, тушена капусточка, картопелька м'якесенька... нямнямням. Колись я куштувала. А ще Дмитрик досі каже, що найсмачніше кашу і картоплю готують саме там.

    Трекер вагітності каже, що в мене 15 тижнів. Рухи дитинки дуже, дуже легесенькі, на більший термін не "тягнуть". А ВДМ станом на нині мінімум 19, і роби що хочеш. Роби що хочеш - в сенсі УЗД. Бо вчора нестерпно захотілось зробити вже і негайно, але зараз 15 тижнів, а з 18 по 22 тижнів можна зробити т.зв. "експертне" УЗД, подивитись органи дитинки, оцінити багато показників. Ну і плацента в 20 тижнів вже хоча б зі стінкою розташування кінцево визначиться... Буде більш інформативно.
    З іншого боку, про двійнят мені треба знати заздалегідь. Це би дуже круто змінило мої плани, що абсолютно не значить, що друге дитя було б небажане. Просто треба підготуватись, по всіх фронтах. Це було би складно, але дуже захопливо. Ймовірність двійні є дуже мала, але я досі не можу зрозуміти розмірів того живота. Він просто величезний, і то не лише жир, бо і ВДМ дуже порядне. А дату зачаття я знаю з максимально можливою точністю - до 3 днів. Цікава така вагітність, дуже цікава. В таких думках і ходжу.
    Дихати нема чим, ноги просто розриваються від важкості, токсикоз трохи притих. Вага росте як на дріжджах, я не встигаю засоціювати себе з тими цифрами і з тими розмірами, вибачте, трусів, які тепер собі купляю. діти тішаться животиком, Дмитрик придумує хорошу дату для народження дитини - щоб в чийсь ДН народилась і стала комусь подарунком у травні. Сергій придумує імена, а потім біжить попросити, щоб так не називали :) Віруся кусає пупок ( коли я стою, пупок зовсім назовні).
    Сергій післявчора сам випробував на собі УЗД - слинних залоз - і тепер гордо всім говорить, що знає, як це будуть дивитися лялю, який це ліхтарик і який це екран.
    Ще з хорошого - голова менше болить.
    Цікаво, а вправи від подвійного підборіддя матимуть ефект на фоні такого швидкого товстішання? :) Так чи інакше, саме час починати їх робити..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ану дівчата, як в лікарняних умовах переконати малючка родитись. Мені далі час до 39 тижнів, це наступний четвер. Випустити мене звідси ніхто не збирається, але й розроджувати вже на щастя теж, бо ситуація з ниркою цього не вимагає, а одже не є так зле. Це вже тішить.
    Вдома Мелася вчора дістала раптом в мочі ацетон, рвала, млява, я тут ледь мозгами не поіхала, це ж найважче для мами, бути не поряд з дитиною, коли ій погано... На щастя нині вже все значно краще! В середу у неі день народження і поряд мене не буде :sad: Але й родити би в іі день не хотілось, так хочеться, щоб кожен мав свій день на свято.. По сходах хожу, ікри болять і не більше.. Любові з чоловіком мені не світить.. Ех...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тобто? а потім?