Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 2.489
 1. Імель

  Імель Модератор в декреті Команда форуму

  тема є продовженням цієї

  Це - тема для загальновагітних балачок,
  а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

  Перші тижні вагітності!
  Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
  Вагітність і хвороби
  Токсикоз і печія
  Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
  Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

  Вибір лікаря для майбутньої мами
  Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
  Збираємось до ПБ -2
  Жіночі консультації Львова: куди податися???
  УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
  користь і шкода УЗД

  Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
   
  Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
  • Подобається x 3
  • Зе бест! x 1
  • Інформативно x 1
  • мімімі x 1
  • Безграмотно x 1
  • Тупо! x 1
 2. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Черги? Хм... Тепер, здається з талонами в жіночу консультацію приходять із зазначеною датою, часом. Принаймні, я так минулого тижня до свого гінеколога записувалась. І хоч були дві жіночки без талонів, в живій черзі, але як настав мій час я без проблем зайшла в кабінет.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 3. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Дуже залежить від поліклініки і наскільки строго вони дотримуються порядку. Бардак можна і на рівному місці організувати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  угу, а аналізи, наприклад, здавати - в загальній черзі сопляючих тусуватися? а оті всі медогляди: кардіограми і т.д?
  Доречі, коли я була вагітна Владом і останній місяць стояла на обліку вже не у Львові, а в Нововолинську - мене приємно вразило, що приймати оті всі численні ЗАК(які мало не щотижня здавати треба) і інші аналізи приходила, здається з 9 до 9:30 лаборант безпосередньо у відділення жіночої консультації. І там без черг і зайвої штовханити оті 8-12 вагітних мали можливість швиденько здати всі потрібні аналізи. Дуже гарно придумано, у Львові в нашій поліклініці такого не було :sad: тільки на Снід і групу крові брали на поверсі ЖК.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька не в декреті

  До мене тільки зараз дійшло, що це і є масаж шийки, який мені робили. :girl_crazy:
   
 6. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну воно не схоже на масаж зовсім. Грубо кажучи гінеколог запитає палець між стінкою матки і міхурем. І проводить відділяють. Тому має бути мінімальне відкриття. Підозрюю, що не конче приємна процедура.
   
 7. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька не в декреті

  @Orman ну просто вони тут називають це масажем. Але це є власне є, я в неті знайшла еа блозі розповідь дівчини польки з Англії. Приємного мало, але цілком до витримання. І дійсно допомагає. В мене кілька днів просто тверднув живіт, а після тоі процедури ті перейми стали болючо відчутні. Тобто воно трохи приспішило процес, але все ж це краше, ніж окситоцин
   
 8. Siania

  Siania Love Life

   
 9. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Звичайно краще ніж окситоцин чи пробивання вод.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 10. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Який класний у мене малюк!
  Я вже розрізняю рухи ручками, ніжками і гикавку :) Попри всякі переживання і всі нюанси зі здоров'ям, стільки радості від тої дрібосі :)
   
  • мімімі мімімі x 5
  • Подобається Подобається x 2
 11. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  19 тижнів. така вагітність, в якій кожен тиждень - це маленька перемога. Цілий тиждень без всяких тривог через самопочуття. І без тривог через вагу - я вирішила не важитись хоч пару тижнів, а просто відпустити абсолютно все.
  Малюк рухається сильно, вже може змусити мене зупинитись на півслові.
  В маршрутці час від часу поступаються місцем - лише хлопці, десь 25-30, і гарні просто як на підбір. Останнього разу їхала 2 зупинки, а хлопчина перелізав через чемодан, ледь не впав, і казав "будь ласка, сідайте", - то я вже не казала ,що мені довше сідати і вставати, ніж сидіти :) І подякувала і зайняла місце. Взагалі, попри кілограми, слонячі ноги і великий живіт, в цю вагітність якийсь прямо бум чоловічої уваги. Компліменти там всякі, старі знайомі запрошують на каву і обов'язково наголошують на тому, як я шикарно виглядаю. А я що, я така :)
  до речі, про 19 тижнів. Це термін не від останніх КД, а від зачаття +2 тижні. По УЗД в 15 тижнів підтвердився, ну і я ж знаю, коли завагітніла. А з місячними різниця дуже суттєва. Тому коли ставатиму на облік, казатиму цей "ідеальний" термін.
  В цю вагітність я, абстраговуючись від складнощів, рахую назад. Отже - до пологів 5 місяців, до ставання на облік 2 місяці. Дуже мало, між іншим, - 2 місяці. Треба ще багато з документами втрясти до того часу. Думаю розгорнути бурхливу діяльність з Нового року, коли між п'янством і гулянством в державних установах буде пару робочих днів.
  Маю багато забаганок, але у більшості - не харчових :) Мені буває гостро необхідно потрапити в якесь місце саме в такий час і дивитись на вид з нього - саме з конкретної точки. І всяке таке інше, теж вкрай дивне.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1