Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Це сестра народжує і хоче мене як партнера
    Саме так. Мабуть, не дуже зрозуміло написала
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А )))))))))))) точно, я той, туплю. Ну переадресуйте запитання, хай сестра прикине, а Ви по собі дивіться і не ображайтесь, якщо попросять вийти, раптом :). Та і Ви сама можете вийти, якщо почне бути некомфортно.
    Я це до чого, от я би нікого не запрошувала. Але якщо сестра просить, то значить в неї є причини та власні переконання.
    як хтось рекомендував:
    Перейми - спокій
    Потуги - увага, концентрація, праця.
    Це в загальному підсказка на що звертати увагу сестрі.
    НастрОй на те, що ось дитинка скоро буде. Я не знаю, чи Ви народжували, але по -сестринськи з любовью можете психо-емоційно допомогти. Якщо хочете.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Вона сама просила і чоловік її теж, бо сам він не хоче і сестра його (чоловіка на пологах) не хоче. Я народжувала 2 рази. Ми в Одена читали, що краще брати того, хто народжував і має позитивний досвід. От я найбільше і переживаю, щоб не перенесла я свій досвід на її пологи, бо сестра молодша, завжди під моїм захистом
     
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мене саму розбирає мандраж перед власними пологами, будь то вже в пологовому, будь то за пару тижнів до пдп. Але йшла та народжувала :girl_crazy:
    Просто зі сторони партнера.... є люди які в останню мить збираються, є такі, що мандражують - а зі сторони спокійні та впевненні, є такі що мандражують і істерять весь час :).
    Але все рівно, скоро буде дітка ще в одній сімї :d25:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @svoybox якщо можете зібратись і зрозуміти хто зараз головний і кому потрібна увага, то йдіть. Якщо чуєте, що не тягнете, краще відмовитись якомога швидше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так це зовсім інакша справа :).
    Негативний досвід - теж досвід. Зробіть висновки, хоча, напевно, Ви їх вже давно зробили :).
    І у сестри буде свій досвід. Послужіть їй за добру порадницю. Якщо хочете. А переживання завжди будуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дивіться тут така штука, що сестра може скинути га Вас відповідальність. В сенсі замість слідкувати за собою і своїм тілом, буде заглядати Вам в очі. А Ви ж то не знаєте, що саме і як вона відчуває. Повертати людину в себе дуже важко, якщо їй страшно. За те доули і гроші беруть, це тяжка робота. І це все довго може продовжуватись і в часі.

    Оцініть свої сили. І чи обговорювали ви з сестрою як має виглядати підтримка.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я дуже надіюсь, що свій негативний досвід залишила в психотерапевта

    Дякую всім за думки, йду запишу +/- на папері, може в голові проясниться.
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дякую за зауваження. Ми з нею схожі в плані свого тіла, обидві чітко знаємо межі “доступу” і відчуваємо свої бажання.
    Конкретно про самі пологи ми не говворили, в неї ще місяць до ПДП, тому мені і страшно, від ранку переписуємось. Поки вона вдома, перейм нема, думаю, часу є досить ще.
    Я вже написала на листку, яких можу помилок наробити. Я мушу зібратись і бути там, навіть просто під дверима
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Напевно такі співпадіння трапляються дуже рідко. Дві мої сестри (рідна і двоюрідна) вагітні на +- одинаковому терміні, для обох вагітність перша і обидві чекають дівчаток. Вчора в рідної почав корок виходити (вище писала) за майже місяць до ПДП, сьогодні зранку я пробудилась від навязливої думки, що не чую її дзвінка, а тут двоюрідна сестра вривається у темінь новиною про відходження вод)))
    Раз на тисячу років, чи як там писав класик?
    А якщо серйозно, згадайте будь ласка сестер у молитві (Христина і Ксенія)
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    імена ще скажіть, будь ласка!
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То такі приємні і хвилюючі моменти в житті! Нехай Бог буде з Вами , терпіння і здоров'я!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Просто поговорю сама з собою :) Влад мені в животі сидів тихееенько, рухався так акуратно, не випинався дуже і живіт за всю вагітність ні разу ходором не ходив (аж мама мені казала на останніх тижнях що то ненормально, де ж він там рухається, напевно не рухається бо не видно ззовні :) ). Боляче впирався в сечовий і тиснув ногами в ребра, але не стрибав, а реально досить делікатно себе поводив, після 25 тижня десь правда гикав практично щодня (а часом і по 2 рази на день :girl_crazy:). А цього разу в мене там якийсь стрибун, аж боюся думати, що то буде далі якщо вже в 17 тижнів товчеться так інтенсивно :girl_in_dreams:Навіть перші рухи Влада відчувалися як крильця метелика, а тут одразу було як "тук-тук" яке вже плавно переростає в "гуп-гуп-гуп" :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Йой... попрасувала немовлячий одяг. А шафа в нас поки одна. Вже як переїдемо - спроектуємо велику купе... а зараз маємо стандартну. І ось дивлюсь, що навіть переміщення одягу молодшого сина в підкроватну його шухляду ситуації не спасло. Мені залишається поличка, пару вішаків і півящика для білизни :girl_haha:. Цілий тиждень і навіть цілий сьогоднішній день збираюсь відсортувати, спакувати, сховати свій одяг, який наближчим часом носити не буду (літнє/не зручне для годування/дуже святкове/в яке наврядчи влізу поки що), щоб вивільнити трохи простору. І ніяк. Остання спроба :girl_crazy:
    Паралельно треба пакети спакувати. Вже 99% речей наготовані в пологовий, але не зібраний. Ще вчора виявилось, що я кудись в хаті всунула паспорт :girl_dance:, хтозна де він. Завжди (с) був в одному місці, а тут..
    Пора збирати пакунки. І розібрати гору посеред кімнати свого одягу.
    Так і закінчу святкування ДН :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    для немовлячого дрібного одягу, памперсів і всякого дрібного найкраще - комод. Там все поміщається і все на виду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це
    1 друга дитина
    2 інша дитина

    В мене теж Варвара відчувалась дуже делікатно. А далі по наростаючій кожна вагітність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по наростаючій - це не те слово.
    В мене цього разу є нова розвага - називається, "потримати дитинку" :) В ті рідкісні моменти, коли живіт не твердий, я можу намацати свою лялю і так ніби взяти в долоні :) Роблю таке перед сном переважно. Кажу: "Ти малюсінький малюк, рости здоровенький!" Дмитрик вже теж "тримав", був в захваті.
    А ще з того, що по наростаючій. Які у мене тренувальні... вчора ввечері пішла пройтись. Ледь додому дійшла.
     
  21. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    От у мене аналогічна ситуація. Добре, що є хтось, хто може поділитися досвідом.
    Сьогодні знову токсикоз активізувався(