Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о, то в мене із 4 так було. от нема сил і все -- і в 37 і 5 днів народила. Причому народила із такою вагою, як інших в 40 тижнів. То як мені в пологовому хоч хтось намагався сказати: ну у вас же вона недоношена, я дуже возмущалась, бо нічим, абсолютно нічим від 40-тижневих (моїх) не відрізнялась. Просто мені реально було "ну вже всьо")
    --- дописи об"єднано, 21 Січень 2018 ---
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а навіщо?
    Мені здається, якщо дитина не перша, то щодня і так якісь "сірники" збираєш - то лего, то ще щось...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я з першою вагітністю рухалась останній місяць ну дуууже мало, з другою була активною, але можна було б ще "потрібні" для родової діяльності і не тільки мязи потренувати. А тут задумалась, що гуляння-розтяжки-спина-кегеля недостатньо. Якось денні нахили за лего і присідання при вдягуванні дітей разові.
    Просто, в чому користь ось цих "сірників" і яке їх виконання: присідати чи нахилятись?))
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    "Користь" в тому, що ніби то швидше почнеться родова діяльність
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Цікаво так... Вас щось конкретне не влаштувало в пологах, чи просто хочеться рухатись?
    ключове слово "нібито"
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тю. Я думала для того, що КОЛИ ПОЧНЕТЬСЯ, то легше фізично буде контролювати 2й етап: стримуватись коли треба тощо. Для прискорення то мені нє :). Плюс, зараз, в порівнянні з невагітним станом :), рухів мало, хожу як качечка на прогулянках, ще можу санки потягати або валяюсь, тому шукаю щось таке, рухливе і корисне))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я сьогодні прокинулась, захотіла погладити живіт і одразу намацала ніжку (стопу) :) Так дивовижно. Прям "дай лапку, ляля". Потримала, ляля прокинулась, порухалась. Я полоскотала її бочок і почала потроху вставати з ліжка.
    Тепер для мене лікар, який не годен визначити положення без УЗД - то є чудогорохове. В нас на момент ніжкомацання передлежання було поздовжне, головне, спинкою по правій стороні.
     
    • мімімі мімімі x 3
  9. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Я була здивована коли лікар, який приймав в мене пологи, коли вперше приїхала до нього знайомитись, не дивлячись в обмінну карту, просто помацав живіт, не тільки визначив положення дитини, ще і визначив, що то дівчинка:girl_crazy:. Після такого я вже була впевнена, що ми в надійних руках. А моя гінеколог ото
    так мене лякала четвертим УЗД, що я роблю велику помилку, відмовляючись його робити, і що те УЗД так необхідне для приймаючого пологи лікаря, на що лікар з пологового посміявся і сказав, що четверте УЗД йому точно не потрібне.
    Як собі згадаю скільки страхів пережила з отими "перестраховками" дільничої, типу та вам вже давно пора в лікарню лягати, і та у вас тиск височенний на мої 140/90, ой та ж мене перевірити можуть. При чому вагітність була легка, і майже ідеальні аналізи. Не розумію і, мабуть, ніколи не зрозумію тих медиків які прикривають свої з*ди, ціною нервового здоров'я своїх пацієнтів, тим більше вагітних.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ой, ойойой :) моїй лялі би то точно не сподобалось :)
    мені минулого разу в 34 тижні сказали, що УЗД потрібне, щоб поставити мені діагноз "вагітність"
    Я кожного разу в ЖК спалювала купу калорій - то з нервів, то з лахушки.
    Ото треба стати на облік, щоб знову спалювати :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене в пологових жодного разу на результати УЗД не дивились. В Жовкві навіть з папки не витягнули.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    За 4 дні до перших пологів було 4те узд, все ок. А при народженні виявилось двократне обвиття навколо шиї. Теж не сильно підстрахувалась.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це не є проблемою, майже всі діти народжуються з обвиттям. Ви то й самі знаєте :)

    в мене теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Шо :girl_crazy::girl_haha:
    В нас 37 тижнів 1 день згідно програмки-календарика, приватного протоколу узд (в жк та поліклінічному узд ПДП на 3 дні посунута вперед).
    В пятницю вперше помітила набряки. Почались щоденні набряки, не сильно. Але вдень, якщо в обручці поза домом (вдома не ношу, не зручно) - пальці набрякають. Ввечері, при дуже зручних вільних шкарпетках - видно, що і ноги наливаються.
    Дитина випарає всякі свої частинки тіла, ножки в боки і під ребра, руці - в сечовий, голова впирається іноді в тазову кістку тааак, що ойой...
    Сьогодні чудо: збирала довідки для декретних виплат, була в 4х пунктах: жодної черги чи дурних питань :).
    Апетиту мало, може, зупинюсь на своїх набраних 18кг
    Спати не зручно, то катастрофа...
    Родина вже ставить ставки на дату народження, просто на інтерес :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    а мені обручка добра. Вже 10 років хочу стукнути того, хто мені порадив її збільшувати на піврозміра, бо ж "народиш дітей, пальці набрякнуть". Четверта дитинка росте, а обручку мушу носити з іншим перстеником, щоб не злетіла.
    Зате нооооги. Нещодавно як розібралась ввечері, то чоловік налякався. Картина маслом "тут був гомілкостопний суглоб", шкіра аж тріщить.
    І обличчя піднабрякле таке... Вже цікавлюсь, що можна буде робити зі шкірою після пологів, бо воно все як "здується" після того, як вода зійде, то шкірі буде непереливки.
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Комусь казали брати в пологовий зонд для відсмоктування слизу #8? Не можу його знайти в аптеках.. то ж і думаю а нащо він? :)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Михайлику слиз грушечкою відсмоктувалм. І то можна без цього було обійтись. З Ядвігою обійшлись. З Варварою не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми з Вірусею теж обійшлись
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    . То виявляється не тільки про естонців)))
    DLEaGo-WsAAuwlC.jpg
     
    • Смішно Смішно x 7
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так як дивних харчових захцянок не маю, то поговорю про "тарганів" в голові :) Мені якось найважче психологічно сприймається отой час коли ще не всім явно зрозуміла моя вагітність, тому я (для себе в т.ч.) виглядаю просто добряче "подобрівшою".
    Особливо коли кожен, хто знає про мій стан, постійно повторює "скільки там кажеш тижнів? та ти взагалі не схожа на вагітну" :) Ок, я ж бачу себе в дзеркалі і знаю, що моя талія стала вдвіччі більшою ніж була до, тому для себе інтерпретую то в "ти виглядаєш добряче від"ївшоюся" :girl_crazy:Бо поки, наче, немає отого 100% "прикриття" вагітним станом, а лише таке собі, непевне :girl_haha:
    Навіть не стільки боюся самого набору ваги (коли читаю "ой-йой 6 кг в 30 тижнів" і приміряю на себе..., хм, я минулого разу мала +17 і цього разу СИЛЬНО навряд чи обійдуся меншим, але наразі дивлюся досить оптимістично на сам факт збільшення ваги :) ). Тобто десь там глибоко в голові збільшення ваги при вагітності для мене прийнятне, а от "загубити" раптом талію не отримавши одразу в замін хоча б видимий вагітний живіт (і сертифікат на місце в громадському транспорті :girl_haha:) уже якось не альо :girl_crazy:
    Ну тобто мене муляє те, що живіт добрячий уже є і не такий вже й маленький, але поки не явно вагітний :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2018
    • мімімі мімімі x 2
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    О, я вже за останні пару тижнів так компенсувала подібні переживання.. У мене зараз не живіт, а животище - якісь випираючі апартаменти для дитинки, з басейном та парковкою :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7