Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Брехня :) Розтяжки взагалі мало від чого залежать окрім спадковості і еластичності шкіри. Можна трооошечки помогти шкірі оліями (всередину і ззовні), але загалом "чему быть - тому не миновать". Минулого разу мене то оминуло (хоч внизу спини маю розтяжки які з"явилися задооовго до вагітності від проблем з хребтом чи що...). Цього разу живіт значно більший і шкіра якась не така :sad: тому, чую, вже так гладко не минеться :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене за всі чотири рази у віці 30+ жодноі розтяжки нема. Всі вагітності без поясів-бандажів і тільки третя з тейпом.

    Як має бандаж впливати на розтяжки - загадка для мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я десь чула, що набір генів передається через покоління :)
    Одна бабуля в мене - мала живіт без розтяжок 2 вагітності, мама - в рясну полосочку при єдиній вагітності стала, я - три вагітності та з десяток розтяжечок 0.5-3 см. І то, підозрюю, що вони зявились під час пологів. Всю вагітність мазала.
    Мене більш непокоять сідниці та бедра - ось ті полосаті. Чи то скорше від коливань ваги. :) діти в животі не винні :)
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То точно від різких коливань ваги. Моя дочка (27років) має не дуже помітні, але все ж розтяжки в ділянці "верх попи - низ попереку". З'явились у період прискореного росту в підлітковому віці. Зайвої ваги ніколи не було, але видно шкіра на встигала за скелетом...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Піднялась моя плацента, на скільки не знаю. Дубець сказала "високо". Мені підходить.
    Сказала що "можна народжувати 29 квітня". Ну то таке я на сьогодні запланувала ггг (це ми з Юлею домовились), термін дозволяє.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy



    ого, нам сказали по УЗД що 12-15 :) Але то ще давно було.

    Сидимо...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вони тебе взагалі наміряли на чотири тижні вперед.

    Ну до завтра сидіть )))
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) Сидимо. На м'якенькому :) на твердому вже не можемо...
    Мене страшенно нудить, потім страшенно хочеться їсти. І так вже другий день поспіль.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене ще зовсім не виникало бажання скуповувати малечі щось, а тут побачила такі знижки на ту всю милоту на картерсі і руки зачесалися:)
    Але я розгубилася. Якого то розміру купувати? .... Якби то ще по одній речі, а то ж наборами. А ще ж невідомо яка дитина буде, а ще картерс маломірить. Мені на серпень (ну максимум кінець липня), то на короткий брати 3 міс чи без потреби вже буде. Чи брати суто на довгий... Отак сиджу і гублюся. Таки 2-3 річці мені вже набагато легше вибирати гардероб:)
     
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Спокійно. Все рівно на 100% не вгадати. Я картерси маю,
    *0-3 чоловічків 4, бодіки з коротким рукавом 2 комплекти (6шт), 3 пісочники, плюс 4-6 предмети чоловічків та штанців того, що надарували (більш теплі)
    *3 місяці: комплект бодіки з довгим рукавом 3 шт, (інші бренди) з коротким 6 шт, 3 чоловічки, 2 штанці, 2 пісочники, 2 костюмчики (штани, кофта з капюшоном)
    *3-6 місяці: 3 теплих чоловічки, 3 звичайних, 6 боді з довгим рукавом, 6 боді з коротким. Штанці, 2 костюмчика.
    6-9 - приблизно так само по кількості.
    Старший по картерсам йшов розмір-в-розмір, середній і молодший випереджали.
    Ну і плюс в нас зимові комбези є від 0 до 6 місяців.
    Діти народжені в жовтні, грудні, лютому - то речі зі списку вище всі потреби нам покривали. Ну і піддаровують одяг :), буквально пару одиниць одягу ми підкуповували.
    Ньюборни маю з американських пологових (звичайні білі) - вдягалось буквально тиждень 1ю та 3ю дитиною. А так, перші тижні чоловічки трималися на ногах шкарпеточками, рукавчики можна підкрутити. Ну а якщо спека люта - то пісочники, просто бодіки, пледик. А, і ще раджу шкарпеточки купити, тільки небагато)).
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    П.с. якщо дівчинка - то тут я не порадниця. Тільки знаю практичну пораду, щоб святкових суконь не накуповувати до 1-1.5 року. Бо вдягається раз - а ціни такі, що можуть перекрити вартість всього необхідного одягу за весь перший рік :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @cjomcjomka , як ви там? А то я сьогодні вранці мала чітке передчуття, що ви вже в пологах. Цікаво, чи то інтуіція, чи просто співпереживаю...
    Щодо Картерса, я теж трохи в паніці, щоб лишнього не понакупляти... Купувала речі на 3 міс. Бо на ньюборна подруга віддала зі свого синочка. Мені на узд передбачають велику дитинку. Тепер думаю чи на 3 міс. довго поносить маля, такі ті речі вже маленькі. Зараз спокушає акція і я вже подумую брати на 6 міс. Чи нормально це вже купувати? А ще запитання до мам з досвідом чи зимою потрібні бодіки на короткий рукав(як одяг під низ?) .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене всі бодіки, які ви використовували і використовуємо на короткий рукав. Маю і на довгий - жодного разу не вдягали (дитина з кінця вересня). Тут більше треба орієнтуватись хто що любить вдягати на дитину). В нас перші три місяці це були бодіки на короткий рукав + чоловічки, шкарпетки. Все. Пару разів суконочка, пару разів кофтинка+штанята. Оскільки доня манюня, то і розмір 56-62 у нас довго носився. Ще навіть досі є бодіки 0-3 місяці.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я потрошечку, потихесеньку. Сама часом думаю, от що реально вважати передвісниками, а що - початком пологів? цікаво...
    ми явно готуємось, але наразі - ще у тій же комплектації
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    моя велика (найбільша по вазі) дитинка мала зріст 52, і була єдиною з трьох, хто носив ньюборн і 56 розмір. Цей розмір її дуже апетитно облягав, але більшого їй в перші тижні не було треба.
    Натомість Сергійчик в місяць носив уже дещо 68.
    я розумію, що акція, але з тим настільки не вгадаєш, що все ж - брала би по мінімуму.
    Тим більше, з кожною наступною дитиною бачу, що кількість речей РЕАЛЬНО потрібних - значно менша, нііж здається.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Demetra в кожної мами свій досвід. Мої діти не мають бодіків. Не носили і не плануємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми за холодний сезон на прогулянки відносили 2 шерстяних боді (по одному 3-6 і 6-9 міс) на довгий рукав, то був нижній шар одягу і часто зверху був просто комбінезон. І в перші тижні вдягала боді з коротким під сліпи, але цього разу ми дуже скоро почали користуватися багаторазовими підгузниками, тому в ходу кофтинки, штанці, шкарпетки, трохи менше колготки, так зручніше переодягати. Сліпи хіба наніч як піжамка, за прямим призначенням) Я маю багато тих речей зі старшого, але реально мені зараз більше, ніж по 2 боді і чоловічка не потрібно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    а що носили?
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В мeнe мeнший родився зростом 57, і я тішилась шо нe купляла малeньких рeчeй. зразу носили 0-3міс (62см), потім 3-6, а потім якось зразу 9-12см. Зі старшою якось тожe так було, один розмір був мeні лишній. Пeрeважно бодікі (найзручнішими мeні були від HM, застібались спeрeду як розпашонка), і чоловічки.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Штанці і футболочки.

    Я всіх висаджую. Для цього бодіки взагалі не надаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Навіть якщо максимальні, - це не лікується, в сенсі ліками.
     
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кофтини і штани переважно.
     
    • Подобається Подобається x 1